Přírodní způsoby, jak bojovat s vaky pod očima


Přírodní způsoby, jak bojovat s vaky pod očima

Tašky pod očima - to je známka vyčerpání. Vznikají, když se kapalina v této oblasti akumuluje. Může to být způsobeno nedostatkem spánku, stresu, alergií a podobně.

Pokud jsou oteklé oči součástí vašeho každodenního života, pak první věc, kterou musíte udělat, je najít příčinu. Tašky pod očima jsou jedním ze způsobů, jak vaše tělo žádá, abyste něco změnili a uvolnili více. Chcete-li je zbavit, zkuste použít tyto přírodní prostředky.

Bílkoviny

Bílkoviny nejsou vhodné pouze pro zdravou snídani. Můžete je také přidat do kosmetických procedur z pytlů pod očima. Vše, co potřebujete, je bílkovina s jedním vejcem a malým štětcem.

Pomocí štětce naneste vajíčko na kůži a nechte ji uschnout (asi 20 minut). Počkejte, až se vajíčko úplně vysychne a zbarví se bělavě. Opláchněte teplou vodou a vychutnejte si zvlněnou pokožku.

Plátky okurky ke snížení zánětu

Klasická metoda - dát okurky kusů na každé oko. To nejen dává čerstvý příjemný pocit, ale také pomáhá odstranit vaky pod očima.

Okurka pomáhá v boji proti zadržování tekutin díky vitaminu C a křemíku. Vezměte dva kusy této zeleniny, vložte je do mrazničky na několik minut, až se ochladí, a umístěte na každé oko po dobu 10 minut.

Vyhněte se solí

Prostřednictvím solného těla ukládá více vody než obvykle. To vede k nadýmání, které postihuje všechny části těla, včetně očí. Odstranění stravy není tak jednoduché, ale přinese bezpočet přínosů pro zdraví a krásu.

Nezapomeňte zkontrolovat informace o složení balených potravinových balíčků. Snažte se vyhnout se výrobkům, které obsahují hodně sodíku.

Časté blikání

V nejhlubších fázích spánku oči blikají rychleji než obvykle. Toto blikání podporuje oční hydratační přípravek, když spíte. Pokud však nedostanete hluboký spánek nebo nebudete během dne během dne příliš tmavé, přírodní tekutiny v očích se neaplikují správně.

Je obvyklé, ale často neznámé, příčinou vzniku pytlů pod očima. Zkuste blikat více vědomě po celý den.

Heřmánek a zelený čaj

Heřmánek a zelený čaj jsou velmi chutné nápoje. Tento účinek ovlivňuje nejen náladu, ale také v očích. Po pití čaje nechte tašky a vložte je do mrazničky. Po ochlazení je vložte do očí a nechte je 10-15 minut. Jedná se o sanitku, která vám přinese pocit svěžesti.

Zachovat úroveň vlhkosti

Pokud nepijete dostatek vody, nakonec budete mít pod očima vaky, stejně jako suchou pokožku. Zkuste pít nejméně dva litry vody denně. Takže budete udržovat krásu a zdraví pokožky, stejně jako zlepšit celkovou práci těla.

Pokud si všimnete tvorby nechutných pytlů pod očima, věnujte pozornost tomu, kolik vody pijete. Nezapomeňte, že džusy a káva nejsou zahrnuty do uvedeného množství vody.

Brambory

Pokud nemáte okurku, můžete ji nahradit surovými bramborami. Proveďte stejný postup jako s plátky okurky. Aktivní složkou v této rostlině je škrob, který má dobrý účinek na pokožku.

Mléko

Mléko je další užitečný výrobek, který můžete použít k boji s vaky pod očima. Stačí ponořit dva vlněné kotouče nebo látku do malého množství teplého mléka. Dejte je na kůži pod očima, ale aby mléko nepadlo do očí. Nechte 15-20 minut uvolnit stres a napětí. Poté důkladně opláchněte teplou vodou.

Použijte dvě studené lžíce

Pokud zjistíte, že problém nezmizel, zkuste tento chytrý trik s lžičkami. Musíte vzít dvě čisté kovové lžíce a dát je do mrazničky. Nechte je tam na noc nebo alespoň na 5 hodin.

Položte lžíce na sáčky pod očima a nechte, až se zahřejí na pokojovou teplotu. Pokud to uděláte každé dva týdny, uvidíte výsledky.


Přírodní prostředky pro osvětlování vnitřní strany stehen

Přírodní prostředky pro osvětlování vnitřní strany stehen

Pokud přírodní prostředky, nosit bikiny, zjistíte, že kůže na vnitřní straně stehen tmavší než zbytek těla, nepropadejte panice. Možná jste se vrátili z letních prázdnin, v rozpacích s temnými skvrnami na tomto webu. Stačí zkusit přirozené metody léčby, které budeme sdílet v tomto článku pokrýt vnitřní povrch stehen.

(Lidových opravné)

5 Cposob obnovit játra, slinivku a ledviny

5 Cposob obnovit játra, slinivku a ledviny

Přírodní produkty Proč bych se měl starat o zdraví jater, slinivky břišní a ledvin ? Již víte, že tyto orgány nejsou důležité jen pro trávení, ale také hrají důležitou roli v přirozeném vylučování toxinů z těla a činnost hormonů. No, samozřejmě, to se vám již stalo. Jste unaveni, tělo je oteklé a problém s trávicí soustavou.

(Lidových opravné)