Slapy, které způsobí, že menopauza přírodní prostředky


Slapy, které způsobí, že menopauza přírodní prostředky

biologického života je velmi aktivní, první puberta; pak, pokud mají děti, existují další změny, jako je kojení. Pokud stárnoucí žena, a to je téměř vyrovnaný, menopauza přichází spřílivy.

Co byste měli vědět o přílivy Tides

- náhlé a intenzivní pocit tepla v obličeji a horní části těla. Někdy to mohou být doprovázeny nevolností, zvracením, nadměrné pocení, závratě a další podobné problémy.

způsobit návaly horka je hladina estrogenu klesat, což způsobuje hormonální změny během tohoto období. To může být ještě horší, pokud máte pasivní životní styl, kouříte, trpí stresem nebo obezitou.

Frekvence a trvání vlivů se u každé ženy liší. Můžete mít návaly horka na chvíli, až se tělo opět najde rovnováhu nebo trpí jim život.Mějte na paměti, že je třeba řešit faktory, které je zhoršují.

Samozřejmě, že musí být v klidu, protože mohou být velmi nepříjemné, a to zejména během pracovní doby. Rozptýlí, způsobí nepříjemnosti a nedovolí, aby úkoly byly splněny. Vždy existuje možnost užívání hormonů. Je špatné, že se problém postupně vrátí. Proto doporučujeme nejprve vyzkoušet tyto domácí prostředky.

Prostředky proti jablečného octa přílivy

jablečný ocet pomáhá čistit, obnovit a remineralizace těla. Obsahuje více než 30 základní živiny (dostatek vitamínů, mastných kyselin, minerálních solí, fosfor, vápník, draslík, hořčík, síru, sodík, zinek, železo, fluor, atd.) To je vše, co je třeba. Pomáhá vyrovnávat celkový metabolismus v těle.

 • Ingredience 2 lžíce čistého nepasterizovaného jablečného octa
 • Instrukce Můžete pít dvě polévkové lžíce. Doporučuje se to dělat v noci.
 • Pokud zjistíte, že je obtížné pít ocet sama rozpustit v polovině sklenice teplé vody, zeleninové nebo ovocné šťávy.

Sója

Obsahuje některé fytoestrogeny, které simulují přirozený estrogen u žen. To také obsahuje mnoho lektinu, který zabraňuje osteoporóze kvůli vysokým obsahem vápníku, který se potýká se ztrátou kostní hmoty během této životní fázi u žen. S těmito dokonalými produkty přidáte do stravy sóju:

 • Sójové mléko
 • Sójové boby
 • Sójové maso

Doporučujeme konzumovat dvě porce sójových výrobků denně. Můžete jíst je ráno, aby se zabránilo přílivu, a v noci obnovit vápník. Pokud jste tyto potraviny nikdy nejedli, chuť bude nejdříve čerstvá. To je jen proto, že na ně nejste zvyklí. Sage Sage

nejen obsahuje přírodní fytoestrogeny, ale má také povzbuzující účinky. aktivuje krevní oběh a rozšiřuje krevní cévy, což velice usnadňuje příliv. Nejčastější způsob, jak konzumovat šalvěj je ve formě infuze nebo vína. Pokud nemůžete najít suchou nebo čerstvou šalvěj, její esenciální olej je stejně tak prospěšný.

Ingredience

 • Lžíce čerstvé šalvěje nebo dvě čajové lžičky suché šalvěje.

Návod

 • Připravte infuzi. Položte listy do šálku a teplem nalijte na 90 ° C vodou.
 • Zakryjte a nechte jej stát 30 minut. Pak se napněte.
 • Infuzní roztok je připraven ke spotřebě. Zkuste to opakovat třikrát denně.

Sezóny vrstev

Pokud jsou příznaky menopauzy mírné až středně těžké, lněné semínko je velmi účinné. Obsahuje přírodní fytoestrogeny, které zabraňují ztrátě estrogenu a pomáhají uklidnit přílivy. To také pomáhá zbavit zácpě a snižuje hladinu cholesterolu, takže budete mít méně problémů s menopauzou a střeva správně fungovat.

Ingredience:

2 lžíce lněné semínko

Jak jíst?

 • Můžete je přidat do salátů.
 • Skočte s jogurtem, džusem nebo polévkami.
 • Posypeme sýrem nebo džemem na sendvič. Pamatovat

Cvičení Cvičení přímo nesouvisí s reliéfními přílivy, ale díky nim se cítíte celkově lépe. Čistí mysl a revitalizují tělo. Můžete si vybrat jakýkoliv druh fyzického cvičení: aerobik, pěší turistika, jogging, tanec nebo jóga.

Nezapomeňte vždy nosit několik vrstev oblečení (jako luk), abyste odstranili ty, které zasahují při příjezdu. Navíc buďte velmi trpěliví a počkejte, dokud se nedostanou finanční prostředky a pomůže vám překonat nepříjemné přívaly. Pamatujte si, že je to jen přechodné období ženského života, což znamená, že za pár měsíců bude vše normální.


Nejlepší prostředky pro zácpa přírodních prostředků

Nejlepší prostředky pro zácpa přírodních prostředků

Zažívací potíže zácpa lze považovat, pokud není stolici po dobu 72 hodin nebo mají problémy s ním, jako jsou výkaly nebo trochu těžké. Zatímco většina lidí si myslí, že problém není příliš vážný, Pravdou je, že zácpa je třeba čas na uzdravení, takže neměl stát chronickou , a vy byste měli rozhodně zjistit, zda je onemocnění, které způsobuje.

(Lidových opravné)

3 šťáVy, který zlepšuje krevní oběh v nohách

3 šťáVy, který zlepšuje krevní oběh v nohách

Přírodní produkty zdravé krevní oběh zajišťuje napájení celého těla. Celý náš život závisí na tom, jak dobře probíhá krevní oběh. Může existovat dojem, že krevní oběh nezávisí na vás. Samozřejmě, že mají přímý vliv na průtok krve nemůžete, ale životní styl, který si vyberete mohou výrazně usnadnit práci srdce a cév.

(Lidových opravné)