Přijmout sprchu každý den - špatné pro zdraví?


Přijmout sprchu každý den - špatné pro zdraví?

užitečné návyky „Přijmout každodenní život může být špatné pro vaše zdraví plavat.“ Je toto prohlášení pravdivé a může to být mýtus? Tímto způsobem se pokusíme porozumět tomuto článku tím, že vám poskytneme užitečné informace o tomto tématu. Dáme vám několik tipů na dobrou osobní hygienu při sprchování. Jak asi víte, nějaké návyky, a to i zdravé,

mohou být škodlivé, pokud zneužity je příliš. Problém s příliš častým přijímáním života, a to zejména, je někdy obtížné dospět k závěru, zda bychom se osprchovat nebo správné časy příliš. Když hovoříme o osobní hygienu návyky, vždy chceme, aby se ujistil, že cvičíme je správným způsobem. Cílem by mělo být dosažení ideální rovnováhy a zabránění poškození našeho těla.

Víme, že kůže je jedním z nejdůležitějších orgánů našeho „chrámu“ (naše tělo), ale to není všechno, to je také největší orgán v těle, a - odnin ze subjektů, které jsou často v kontaktu s bakteriemi a jinými vnějšími podněty. Obvykle osprchovat několikrát denně po dobu několika důvodů, například proto, že chceme zchladit po horkém dni, umýt po cvičení nebo vzít si horkou sprchu k relaxaci.

Ale buďte opatrní! Jak jsme již zmínili, zvyky, které praktikujeme příliš často, mohou mít špatný vliv na vaše zdraví. několik důvodů, aby se osprchovat příliš často

složky obsažené v prostředku života, budeme používat

Víme, nebo bychom měli vědět, že většina výrobků, které používáme ve sprše, který obsahuje velké množství chemických látek, jako jsou parabeny a ksenoestroheny,

a některé ropné produkty, které zřejmě mají škodlivý vliv na naše zdraví a jsou často spojeny s vývojem některých typů rakoviny. Naše kůže je velké a složité tělo. Postarej se o ni!

Je třeba znovu zopakovat, že naše kůže je největším orgánem v těle, a proto se musíme postarat o to, jak nejlépe to bude možné.

naše pleť tuku a identifikuje celou řadu různých přírodních látek, které mohou značně trpí, pokud příliš často osprchovat. Proto bychom se měli vyhnout mytí pokožky několikrát za jeden den. Podle tohoto pravidla, můžete se vaše pleť přírodní prvky, jako je například bakteriální flóru. Tento prvek je jedním z nejdůležitějších na kůži, a proto velmi důležité chránit pokožku před cizorodými látkami, které nepoškozují důležité funkce kůže.

Tipy pro udržení dobré hygieny ve sprše

Víme, že sprcha nás neovlivňuje každý den. Myslím tím, že věci, které se nás dotýkají -

to je příliš časté používání během duše velmi silných chemických produktů našeho těla. Vzhledem k této skutečnosti jsme sestavili seznam tipů pro zachování dobré hygieny v duši. Nezneužívejte horkou vodu.

  • Většina lidí najde každou příležitost, aby udělala pěknou, teplou sprchu, ale měli byste mít na paměti, že dlouhodobé vystavení horké vodě může zvýšit problémy s pokožkou a tukem. Takže pokud si přejete užívat horkou vodu, krátce sprchujte nebo nastavte sprchu na mírnější teplotu. Zkuste použít neutrální mýdlo, nejlépe bez chemických složek,
  • nebo s minimem. Pokud se vám podaří získat přírodní mýdlo, nezapomeňte ho koupit. Bude dokonce ještě lepší pro vaše tělo! Pokud hodláte aplikovat masku na obličej, je lepší udělat to předtím, než si vezmete sprchu a ne po ní.
  • Takže vaše pleť nebude tak intenzivně absorbovat dráždivé chemické látky, které mohou být přítomny ve vozidle masek, jako horký nebo Teplá sprcha otevírá póry na kůži. Po použití produktů, jako je mýdlo, šampon, sprchový gel, atd
  • byste měli důkladně opláchněte žádný prostředek vlasů a umyjte s kůží, který zůstává z těchto fondů nezůstávají na kůži poté, co dostat ven ze sprchy , protože mohou vyschnout na kůži a mít na ni škodlivý účinek. Když se dostanete ze sprchy, nedoporučujeme vám příliš ostré kůži otírat ručníkem. To může způsobit, že pokožka je drsná a suchá.
  • Místo toho doporučujeme měkký ručník s ručníkem na kůži, stejně jako použití kvalitního zvlhčovače před stíráním. Jaká je nejlepší teplota vody pro sprchu?

Na konci tohoto článku chceme také zdůraznit a zdůraznit důležitost teploty vody pro sprchu, takže zde uvádíme několik tipů.

Pro chladicí sprchu doporučujeme nastavit sprchu na maximum

25 ° C, čímž bude kůže pružnější. Nicméně, pokud máte rádi teplejší sprchu, měli byste zvýšit teplotu na 32 ° C, což vám umožní dobře relaxovat a relaxovat. Stejně tak horká voda, někde blízko

40 ° C, bude mít osvěžující účinek. To je pravda, čtete to správně: osvěžující. Při této teplotě začíná naše tělo rozdělovat své vlastní teplo a vytváří tak pocit svěžesti. Přesto doporučujeme zabránit příliš častému používání teplé vody ve sprše.


Tipy pro správnou hygienu uší

Tipy pro správnou hygienu uší

Uši jsou jedním z nejdůležitějších orgánů těla. Pomáhají nejen vnímat okolní zvuky. Jsou také odpovědní za udržení rovnováhy. Proto je důležité vědět o správné hygieně. To nejen eliminuje přebytek síry, ale také věnuje pozornost životnímu prostředí. Je velmi důležité pečovat o uši. Problémy s těmito orgány jsou nevyléčitelné, ale existuje několik postupů pro určité poruchy.

(Užitečné návyky)

Studená voda po jídle - nebezpečné!

Studená voda po jídle - nebezpečné!

Mnoho lidí, jak se ukázalo, je špatný zvyk pít studenou vodu ihned po jídle, ale to může negativně ovlivnit zdraví. Ačkoli toto tvrzení může být mírně přehnané, je pravda, že studená voda může vést k nepohodlí a dokonce způsobit bolest žaludku. Proto mnoho odborníků doporučuje, aby se po jídle vyhýbali pití studené vody.

(Užitečné návyky)