Skryté banánové slupce s použitím přírodních prostředků


Skryté banánové slupce s použitím přírodních prostředků

Kdybychom znali všechny vlastnosti obsažené v lusku a kůry ovoce a zeleniny, které jíme, nikdy bychom vyhodit! Některé z nich jsou jedlé a jiné mohou být odhozeny. Tento článek vysvětlí některé neobvyklé způsoby, jak používat banánovou kůru. Teď si to rozmyslíte dvakrát, než ho znovu odhodíte.

Výživná hodnota banánů

Banány jsou jedním z nejoblíbenějších druhů ovoce na světě. Mohou být připraveny stovkami různých způsobů a jejich děti jsou milované.

nemusí vědět, že kůže

výživné, stejně jako střední, a poskytuje dostatek železa, draslíku, vitamínů skupiny B, vitaminy C a K. A v případě, že nebylo dost, to také obsahuje velké množství hořčíku, vlákniny, antioxidantů a mědi. Pro dosažení nejlepších výsledků, zkuste si vybrat

pouze šetrné k životnímu prostředí plody tak, aby nedošlo k odhalení vaše tělo škodlivých látek , jako jsou pesticidy a hnojiva se používají při pěstování.Poznámka 5 případy, kdy banány jsou nejlepší lék, než pilulky

banánové slupce: vlastnosti a aplikace

Dobře, že jste nevěděli o výhodách banánové slupce dnes. Ale jakmile se dozvíte o jejich různých vlastnostech, nikdy znovu přemýšlejte o tom, že je dáte do odpadků.

Zlepšuje funkci střev

Pokud trpíte zácpou nebo jinými problémy s střevami, pokožka banánů poskytne vlákno, které potřebujete.

Ano, dosáhnete toho jednoduše konzumováním. Oni nejsou jedovatí a nemáte nemoc.Začněte trochu zkusit. Pomůže vám zlepšit trávení a rozloučíte se s prodlevou trávení.

Léčuje bolest hlavy

Vezměte střed kůže a umístěte ji přímo na čelo nebo chrám.

Dej to pár minut. Použijte bandáže nebo pásku, abyste je udrželi na svém místě. Jen relaxujte a nechte to fungovat.

Chrání vaše zrak

Chcete-li využít této vlastnosti, musíte jíst kůži. Vzhledem k vysokému obsahu beta-karotenu (který mu dává charakteristickou barvu) zlepšuje zdraví očí.

Vitamin A je také velmi dobrý pro ochranu sítnice. Sníží cholesterol

Pokud váš nejnovější krevní test ukazuje vysoký cholesterol, jíst banány s kůží!

Kůže má vlastnosti, které odvádějí tuk z tepen.

Doporučuje se pacientům s vysokým krevním tlakem kvůli vysokému obsahu draslíku.Léčuje problémy s kůží

Měl jste někdy strašlivou bolest z mozkové mrtvice? Můžete použít vlastnosti banánové kůry pro ošetření bolavých bodů.

Prostě umístěte prostřední část pokožky, abyste se dostali do kontaktu s ucpanou oblastí a zabalte obvazem. Nechte celý den. Pokud trpíte psoriázou, doporučujeme používat banánovou pokožku, abyste zmírnili suchost a svědění, které přicházejí s tímto onemocněním. Odřízněte střed banánové kůry na postižené ploše dvakrát denně.

Banana kůže je také užitečné, pokud máte akné.

Pokud je pokožka je podrážděná a zanícená akné, třít banánové slupce na postiženou oblast a opláchněte teplou vodou před spaním každou noc. Zmenšuje vzhled jemných čar a bradavic

Kůže banánů - jedna z nejlepších domácích prostředků pro vrásky na obličeji.

Postup je však klíčový. Každou noc před spaním třít poškozené oblasti středem banánové kůry a nechte ji vyschnout bez oplachování. Kůže zůstane měkká a hladká.

Pokud máte bradavici, kterou chcete odstranit, budete potřebovat kůži zeleného nebo světle žlutého banánu.

Enzymy bezpečně zničit neatraktivní tuberkulu bez poškození. Jen postiženou oblast jemně otřete středem banánové kůry. Opakujte tolikrát, kolikrát je to nutné.

Doporučuje se číst: Infuze ke zmírnění stavu syndromu dráždivého tračníku

Zlepšuje náladu

Kůže banánů obsahuje velké množství tryptofanu.

Tato aminokyselina podporuje produkci serotoninu, známého také jako "hormon štěstí". Pomáhá regulovat náladu a je-li jeho úroveň poměrně nízká, příznaky jsou deprese a podrážděnost.

Použití dvou banánů denně po dobu tří po sobě jdoucích dnů může zvýšit hladinu serotoninu ve vašem těle o 16%. Jiná použití

Kromě toho jsme se již zmínili, zde je několik způsobů, jak můžete použít banánové slupce:

změkčit podráždění z bodnutí hmyzem (komárů a mravenci).

 • bělí zuby.
 • Zmenšete vzhled jizev.
 • Odstraňte tmavé skvrny od povrchu pokožky.
 • Zpevněte své kosti.
 • Pomozte tělu absorbovat více vápníku.
 • Zatáhněte boty.
 • vyčistěte stříbro.
 • Vytvořte nejlepší kompost.
 • oplodnit rostliny.
 • odpuzují škůdce.
 • Redukujte vyrážku.
 • Přilákat motýly.
 • Odstraňte běžce.
 • Leštěné listy vnitřních rostlin.
 • Chyť krtek


5 Snadné způsoby, jak odstranit toxiny z ledvin

5 Snadné způsoby, jak odstranit toxiny z ledvin

Přírodní produkty Upozorňujeme, že vaše ledviny po celý den čistit krev, odstraňování toxinů a odpadu. Nepovažujte tuto důležitou funkci za opodstatněnou, protože na ní závisí vaše zdraví a kvalita života. Proč se nedozvíte o pěti jednoduchých způsobech, jak můžete udržet své zdraví ve skvělé formě? Důležitost očisty ledvin Vaše ledviny nepřestávají pracovat na okamžik.

(Lidových opravné)

Lék Babiččina křečových žil

Lék Babiččina křečových žil

Přírodní prostředky dnes existuje mnoho lékařských a kosmetických přípravků pro při křečových žilách. Jejich účinné složky často obsahují přírodní sloučeniny ke snížení zánětu a uklidnění oblasti. Většina z nich je velmi drahá, ale ne vždy přinášejí nejlepší výsledky. Ačkoli je těžké uvěřit, že existují staré metody léčby křečových žil, je to pravda: mnoho žen hledá úlevu prostřednictvím alternativních přírodních terapií.

(Lidových opravné)