14 Způsoby, jak používat zubní pasta


14 Způsoby, jak používat zubní pasta

zajímavá fakta Věděli jste, že kromě čištění a bělení, zubní pasta lze provést mnoho dalších Funk a mohou být užitečné v každodenním životě? Poskytli jsme 14 neobvyklé způsoby, jak používat zubní pastu, že budete určitě překvapí!

Gel na vlasy

Zubní pasty obsahující gel lze použít jako gumu na úpravu vlasů. Samozřejmě, že toto není pro každodenní použití, ale pouze v případě, že váš gel skončí.

Čistí počítačové klávesnice a displeje mobilního telefonu klávesnice

otřete měkkým hadříkem s malým množstvím zubní pasty a vody. Stačí vyčistit obrazovku mobilního telefonu, zde uvidíte malé škrábance zmizí. Čistí sklo

Jak všichni dobře víte, zrcadla v koupelnách, na dveře a okna jsou obvykle špinavý rychle. Z tohoto důvodu je čistit, stačí otřít znečištěnou oblast s dásní zubní pasty a nechte několik minut, poté opláchněte. Hmyzí kousnutí

pasta se doporučuje k uklidnění svědění a otoky způsobené hmyzem. Použijte malou zubní pastu na postiženou oblast a nechte ji v noci, abyste dosáhli nejlepšího účinku.

zbaví silný zápach

cibule, česnek, ryby a některé další potraviny mohou zanechat zápach z vašich rukou. Dokonce i některé ovoce a zelenina nechávají nepříjemný zápach. Pokud obyčejné mýdlo nefunguje, používání zubní pasty také pomazat ruce a prsty vložit a nechat na chvíli, poté opláchněte vodou.

Odstraňování skvrn

Existují skvrny, které je velmi obtížné odstranit. V takovém případě můžete zkusit dát trochu zubní pastu přímo na skvrnu, třít znečištěné místo, dokud se skvrna nepřijde dolů. Pak jen opláchněte vodou.

Akné

Dnes je zubní pasta často používána k urychlení hojení akné. Aplikujte malou zubní pastu na problémovou oblast a nechte přes noc. To pomůže vyschnout polštář.

Odstraňuje skvrny od barev na vlasy

Pokud malovat vlasy doma, a náhodně kontaminována sebe nebo svou barvu oblečení vlasy - nezáleží na tom, aplikujte pastu na skvrnu, nechte chvíli. To vám pomůže odstranit skvrnu bez jakékoli námahy.

Aby se to nestalo znovu před lakováním naneste trochu zubní pasty na ucho, čelo a krk. Pokud máte dlouhé vlasy, můžete také použít malé množství zubní pasty na rameno a na zádech.

dává nehty zářit

Chcete-li získat vaše nehty jsou silné, čisté a zářivé, naneste trochu zubní pasty na nehty s kartáčkem na zuby, trochu třít a opláchněte.

zbaví nepříjemných pachů kojenecké láhve

Pokud používáte kojenecké láhve na dlouhou dobu, je pravděpodobné, že budou mít poněkud nepříjemný zápach. Zkuste je vyčistit zubní pastou. Nečistěte ze všech stran a důkladně opláchněte. Tímto způsobem můžete také vyčistit kuchyňské nádoby, termosky a dokonce i prázdné bubliny ze šamponu a krému.

Shine stříbrné šperky

Očistěte zubní pasty důkladně štětcem. Nechte je přes noc a čistěte ho ráno vlhkým hadříkem. Čistí

žehličky spálené plochy spálené plochy železa nepříjemné, že? Protože to může kontaminovat a v nejhorším případě to úplně zkazí oblečení. Aplikujte vrstvu zubní pasty a vyčistěte povrch žehličky, dokud nezmizí.

Čištění bot

Oblečení můžete vyčistit a odstranit nečistoty zubní pastou. Zvláště tento nástroj je vhodný pro dětské tenisové boty, protože jsou téměř vždy extrémně špinavé. Nepotřebujete umýt a počkat, až jsou suché, jednoduše použít zubní pasty kartáč třít nějaký čas znečištění plochu, poté opláchněte vodou.


5 Návyky, které jsou škodlivé pro lidský rozum

5 Návyky, které jsou škodlivé pro lidský rozum

Zajímavá fakta tělo zdraví je velmi důležité. Že fyzický stav těla, stejně jako mozek a všechny ostatní ukazatele týkající se duševního zdraví. Nakonec předseda zodpovědné za tvorbu vědomí a dalších faktorů týkajících se rozhodovacího procesu. důležité zdůraznit, že duševní zdraví - společný výsledek mnoha faktorů, včetně základní biologické a fyzikální.

(Zajímavosti)

Paralympijské Marike Vervorte vybírá eutanázii

Paralympijské Marike Vervorte vybírá eutanázii

Marike Vervort je pravda bojovník. Tento 37letý belgický sportovec připravil dokumenty pro eutanázii v roce 2008. Ačkoli teď s jistotou tvrdí, že její čas ještě nenastal, když se stane, Marike chce nechat život podle vlastních podmínek. Všichni si dobře uvědomujeme, že nikdo nemůže plně ovládnout to, co se děje ve svém způsobu života .

(Zajímavosti)