Připravit anti-vráskám doma


Připravit anti-vráskám doma

Health Shop krém proti vráskám s obsahem chemických látek, které nejsou zdravé vůbec, a proto mohou dokonce poškodit kůži. Zatímco zcela přírodní produkty jsou obvykle mnohem užitečnější a dokonce levnější.

V tomto článku vám nabídneme alternativu: vlastní receptury Krémy výhradně z přírodních surovin. Jeho cena bude mnohem nižší, a dokonce můžete vařit více sdílet se svými přáteli. Zjistíme, jak to udělat! Váš typ pleti

Tento krém proti vráskám navržen speciálně pro normální nebo suchou, zralou, citlivou pokožku, je mnohem náchylnější k vrásky. Nedoporučujeme používat, pokud jste mladší 25 let, nebo pokud máte mastnou pleť.

složky krému jsou velmi výživné a poskytuje vynikající hydrataci pokožky. také chrání obličej před poškozením volnými radikály a pomáhají obnovit zdravé kožní buňky.

Dále budeme diskutovat o výhodách každé složky. Kokosový olej

o přírodním kokosovém oleji opakovaně zmíněn v různých článcích o zdraví. Důvodem je jeho zázračné vlastnosti, a jako potravina, a jako kosmetický produkt.

Při použití v určitých oblastech těla, hydratuje vynikající a dobře vstřebávákůže. Po kokosovém oleji bude kůže hladká a příjemná vůni.

To je hlavní složkou v tomto receptu, ale přidáme jej i jiné komponenty, které jsou konkrétně vhodné správný typ pleti.

Včelí vosk Včelí vosk - je hlavní složkou, protože pomáhá zahustyty krém. Při nízkých teplotách kokosový olej - dokonalý nástroj, ale velmi teplé, taje rychle, takže je třeba přidat trochu včelího vosku.

Včelí vosk pomáhá odstranit nečistoty na kůži a očistit ji jakýchkoliv tmavých skvrn. Olej šípky

Jedním z nejúčinnějších látek v tomto krému - šípkový olej, který vzhledem k jeho anti-věkových vlastnostmi získaly značnou popularitu v posledních letech. Vzhledem k vysokému obsahu vitaminů, mastné kyseliny a antioxidanty stimuluje produkci kolagenu a snižuje velikost vrásek.

také bojuje proti jakékoliv skvrny, strie, suchost, podráždění a nežádoucí účinky příliš dlouho na slunci. Kromě toho, že je naprosto omlazuje pokožku, a to prostřednictvím obnovy svých buněk.

večer před spaním může být aplikován šípky olej přímo na kůži, i když ráno praktičtější a vhodnější použít jako krém, receptury, které jsme popsali níže.

Vitamin E Vitamin E je velmi užitečné pro kůži, ať už ve formě kapslí nebo aplikovat přímo na kůži. Navíc působí jako přírodní konzervační látka, takže je třeba ji přidávat do krému.

Vitamin E má antioxidační vlastnosti a vzhledem k ochraně pokožky před volnými radikály, podporuje omlazení. Éterické oleje

recept na úplné dokonalosti nám chybí základní oleje, které jsou aromatické složky a zlepšení vlastností dalších složek. zvláště doporučujeme

pelargónie olej, který nejen dokonale obnoví pokožku, ale také má sílu svých buněk a aromatnostismetanou.

Jak vráskám doma

nejprve je třeba dát do skleněné mísy následující ingredience:

  • 20 ml kokosový olej 30 ml

včelí Vložte mísu do vany s teplou vodou, aby se tyto složky jsou mírně roztaví. Smíchejte je špachtlí nebo dřevěnou lžící.

Když jsou dobře Mingle, odstranit z tepla a okamžitě přidat další následující složky:

  • 5 ml olej šípkové
  • 5 ml vitaminu E
  • 5 kapek esenciálního oleje muškátu (volitelné)
  • 5 kapek růže esenciální olej (volitelné)

Míchá Všechny ingredience a nechte je vychladnout.

Chcete-li krém udržet delší dobu, doporučujeme ji umístit do chladničky.

Pokud žijete v horkém klimatu, nebo ne k uložení krém v lednici, přidejte 10-15 ml předpis včelího vosku, takže zahusnuv.

Naopak, pokud chcete krém byl ridkishym, můžete přidat více kokosový olej a včelí vosk méně.

Nebojte se experimentovat s proporcemi a jiných složek, které by mohly otevřít nové způsoby boje proti všem nenáviděné vrásky.


Proč máte pod očima tašky a jak se s nimi zbavit přirozeným způsobem?

Proč máte pod očima tašky a jak se s nimi zbavit přirozeným způsobem?

Přes tašky pod očima můžete mít nemocný a unavený vzhled. Ale odkud pocházejí a jak je možné tomu zabránit? Tašky pod očima - je to mnohem víc než jen záležitost atraktivního vzhledu. Jsou také ukazatelem toho, jak fungují vnitřní orgány. V tomto článku budeme popisovat dva typy sáčků pod očima a sdílet přírodní způsoby, jak se je zbavit.

(Krása)

Prostředky pro odstranění tmavých skvrn

Prostředky pro odstranění tmavých skvrn

Zdraví Tmavé skvrny také známý jako melasma, kde vybledlé kůže, zvláště znatelné na tváře, čelo, horní ret a krku. Onemocnění je náchylnější k těm, kteří mají tmavou kůži. Podle statistik je melanoderma častější u žen než u mužů (u 90% celkového počtu pacientů). Teoreticky mohou kožní skvrny vypadat v jakémkoli věku.

(Krása)