Příčiny a prevence vrána k nohám pod očima


Příčiny a prevence vrána k nohám pod očima

V tomto článku se dozvíte o hlavních příčin „vrána k nohám“ vrásek kolem očí, a my vám řekne o přírodní prostředky, které vám pomohou výrazně snížit vrána k nohám jsou viditelné. Vějířky

- je vrásky, které se objevují ve vnějších koutků očí. Co přesně je příčinou jejich vzniku a jak můžeme předcházet nebo jejich snížení, Odpovědi na tyto otázky najdete v našem článku.

Napruzhennist Eyes Jedním z důvodů pro vzhled vrána k nohám je napětí v oblasti očí. Pokud bychom skutečně dávat pozor, všimnete si, že když vidíme, nepříliš dobrý, musíme namáhat oči, jsme zhmurymosya což vyvolává vznik vrásek. K tomu dochází zejména když se naše oči jsou unavené, nebo pokud máte problémy se zrakem, jako je krátkozrakost. Proto byste měli vždy postarat o oči a nosit korekčních čoček v souladu s doporučeními oftalmolog. Dalším doporučením je uvolnění oka. Jak přesně by měl uvolnit oči?

 • Několikrát denně umýt očíchstudenou vodu, je to skvělý způsob, který bude okamžitě zvýšit a zlepšit průtok krve do oka. Přidejte
 • masírujte oblast očí do rutiny. Začněte od vnitřního prostoru pod obočí, což jsou malé kruhové pohyby.
 • Během dne, když tráví mnoho hodin v přední části počítače nebo fixována na určité objekty, mnout ruce, aby se zahřál, a pak dát je na zavřená víčka a držet po dobu několika minut. Toto cvičení pomůže uvolnit oči a zlepšují vidění.
 • Zavřete oči a relaxovat, zhluboka dýchala. Oslabená játra

Dalším důvodem, který vyvolává vzhled vrána k nohám může být oslabena játra. Co může narušit normální fungování jater?

 • špatné stravovací návyky, s vysokým obsahem nasycených tuků, rafinovaných cukrů, konzervační prostředky, atd
 • Špatné návyky, jako je kouření a konzumace alkoholu.
 • Zažívají negativní emoce, jako je hněv.

Jak léčit oslabený játra?

 • vybrat ty nejlepší potraviny, ovoce a zeleninu, celozrnné obiloviny, luštěniny, sušené plody a semena.
 • pití infuzi pampeliška.
 • Podílet se na činnosti, které pozitivně ovlivňují svůj emoční stav.
 • Pro obnovení, dát láhev teplé vody na okrajích uklidnit játra. Nedostatek křemíku

kolem věku 40 let, naše tělo začne ztrácet křemík, minerál, který je nutný při tvorbě a zlepšení pokožky, vlasů, nehtů a kostí. proto doporučují při tekutiny z přídavku organického křemíku.

Můžeme také vzít doplňky přesličky rolní, bylinky bohaté na tohoto minerálu.

Care eye

si také dopřát kosmetické ošetření oční přírodních prostředků, které jsou naprosto bezpečné pro životní prostředí a můžete použít některé domácí opravné prostředky, které jsou rozhodně úspornější. Pokožka kolem očí - velmi citlivá oblast obličeje, takže péče musí být její denně ráno a večer. Olej šípky a argon je ideální pro suchou pokožku, je výrazný vrásek. Bez ohledu na olej si vyberete, přidejte několik kapek oleje pelargónie, pomáhá regeneraci pokožky.

Kromě nástrojů, které pomáhají redukovat vrásky kolem očí, můžete použít tyto přírodní produkty, které podporují uvolnění oka:

 • čerstvé okurka plátky syrových bramborových plátků


Většina krémy na obličej a tělo krásy

Většina krémy na obličej a tělo krásy

Exfoliace je nejlepší způsob, jak hluboké čištění pleti, jak se zbavit skvrn a mrtvých buněk, které se hromadí v průběhu času. Z času na čas peeling, aby vaše pokožka vypadala mladá, hladká a lesklá. Obecně vzhledem k akumulaci mrtvých buněk vypadá kůže pomalá a nezdravá. Postup peelingu je vhodný pro všechny typy pleti a může se provádět na obličeji i na těle.

(Krása)

Top-9 antidepresivních přípravků

Top-9 antidepresivních přípravků

Deprese - Extrémně závažné a bohužel velmi časté onemocnění, které způsobuje lidem hluboké povzdech, deprese a nízkou sebeúctu. Osoba ztrácí zájem o život a všechny její potěšení. Deprese je způsobena hlavně genetickými faktory, ale příčinou může být také špatný společenský a emoční život člověka. Mnoho studií bylo provedeno o vzniku deprese a její léčbě.

(Krása)