Příčiny a ošetření vaginální dráždění


Příčiny a ošetření vaginální dráždění

přírodní léčiva Jedním z nejčastějších problémů u žen v tvář, která může být v každém věku je vaginální dráždění.

Tento jev může být velmi nepříjemný a doprovázený příznaky, jako je špatný dech, zarudnutí a bolest. Symptomy se samozřejmě liší od určité fáze vaginálního podráždění.

U zdravých žen z různých infekcí pochvy chrání bakteriální flóru, která poskytuje správnou hydrataci a bojuje škodlivé bakterie, které způsobují infekce vzhled.

Změna vnitřních pohlavních flóry může být příčinou podráždění a další nepříjemné pocity, že ženy obvykle přinášejí neuvěřitelné nepohodlí.

Samozřejmě, že příčinou takových změn v těle ženy a vznikem problémů v jejich životech je řada určitých faktorů. Naštěstí existuje mnoho přírodní prostředky, které mohou pomoci eliminovat příznaky podrážděnípřirozeně, dokud choroba není předán těžší fázi. Příčiny vaginální podráždění

kůži v oblasti vulvy a vaginy jsou citlivější a zranitelnější pro zbytek těla, což je důvod, proč je tato oblast vyznačuje vysokým rizikem různých onemocnění.

Vaginální podráždění může vést k infekci, změny ve vaginální flóry nebo alergie na kosmetiku, které se používají často (například nástroje pro intimní hygienu nebo latexové kondomy).

Bakteriální vaginóza

Jednou z nejčastějších příčin vaginálního svědění je bakteriální vaginóza (BV). Jeho vývoj, podle pořadí, způsobuje rychlé bakteriální chov v vagině. Tento jev může způsobit ženě takové nepříjemné příznaky jako pocit pálení, podráždění, žlutý nádech a silný zápach.

CANDIDA BLEACHING

Plísňové infekce - to je jeden problém, který se může stát každé ženě. Důvodem pro jejich vzhled je houba nazvaná "candida whitening". Pokud tento kmen houby, která se rychle rozšířila po celé vagina, neodhalí celou dobu, když způsobuje hustý bílý výtok se silným zápachem kvasinek.

Ve většině případů, plísňové infekce končí s výskytem podráždění uvnitř i na vnější straně a pochvy, doprovázeno nepříjemnými příznaky, jako je svědění a pálení.

Sexuálně přenosné infekce

Jedním z nejčastějších příznaků onemocnění, pohlavně přenosné infekce je vaginální podráždění.

Protože jen tento příznak je obtížné stanovit konečnou diagnózu, měli byste se poradit se svým lékařem.

menopauzy ženy procházejí menopauzy řadou hormonálních změn, které mají přímý vliv na kůži blízko vaginy, měnit přirozené pH v těle a způsobit ospalost.

V tomto případě obnovit hormonální rovnováhu ženy by měly začít používat nějaké léky, které eliminují podráždění a snižují riziko infekcí.

Alergie Jednou z nejčastějších příčin vaginální podráždění je použití kosmetických přípravků, které mohou způsobit alergickou reakci. Doporučujeme, abyste dávat pozor na výrobky, které často způsobují alergie:

  • Ochucené toaletní papír a mýdlo čisticích Deodoranty a antiperspiranty
  • změkčovadla pro prací ochucené ubrousky

tampony a podložky přírodní prostředky pro vaginální dráždění Pokud

vaginální dráždění se objevil v důsledku infekce nebo onemocnění, sexuálně přenosné, měli byste ihned kontaktovat svého lékaře ke stanovení správné diagnózy před zahájením léčby.

Existuje celá řada přírodních domácí opravné prostředky, které vám pomohou zmírnit příznaky vaginální dráždění a obnovit přirozenou rovnováhu v intimní oblasti. Arnica

Tato rostlina má silné protizánětlivé vlastnosti, které stimulují hojení podráždění, zmírnit svědění a snížení bolesti.

Jak používat Arnica?

  • připravit čajové lístky nebo výtažek z arniky kompresi a příklady tohoto nástroje na postiženou kůži.

Měsíček Měsíček je jedním z nejlepších přírodních prostředků ke zmírnění problémů v oblasti mrzačení ženských pohlavních orgánů. Tato rostlina působí jako antibiotika, abyste zabránili infekci vzhled a souboj s existujícími problémy.

Použití měsíček?

  • Stejně jako v předchozím případě, měli byste jen čaj s měsíčkem a použít směs jako změkčovače postižené oblasti těla. Hazel

Díky své schopnosti zmírnit zánět v těle, líska pomáhá snižovat svědění a pálení v vaginální oblasti, bojuje s infekcí.

Použití lískových?

  • dip lněné tkaniny nebo vatový tampón v roztoku a připojit líska obklady na postiženou oblast těla. Jogurt s probiotiky

pravidelném používání probiotických jogurtů bez umělých aplikací je jedním z nejlepších způsobů, jak snížit vaginální dráždění. To může dokonce být použita na kůži v oblasti u prvních příznaků vaginální dráždění.

Užitečné bakteriálních kultur obsažené v jogurtu, snížit množství patogenních mikroorganismů a obnovení přirozené pH vaginy.

pamatovat!

Ačkoli většina lidí se nelíbí mluvit o problémech s intimní zdraví stále trvají na tom, že je třeba konzultovat s lékařem při prvním náznaku nepohodlí v místě těla.

Vagina - je velmi citlivá část ženského těla, takže žádné problémy s ním řešit okamžitě, aby se zabránilo vážné nemoci a zdravotní problémy.


Krční spondylosis symptomy a jeho léčba přirozenými prostředky Přírodní znamená

Krční spondylosis symptomy a jeho léčba přirozenými prostředky Přírodní znamená

Cervikální spondylóza, nebo krku artritida může být z mnoha různých důvodů. Je to však velmi častá porucha spojená se stárnutím. Páteř - to je překvapivě složitá struktura. Formuje soubor tenkých kostí. Na rovnováze a síle těchto kostí přímo ovlivňuje špatnou polohu, intenzivní nebo asymetrický pohyb a ve skutečnosti tok času.

(Lidových opravné)

Nejlepší přírodní léky proti bolesti

Nejlepší přírodní léky proti bolesti

Natural Pain nástroje používané s cílem zmírnit bolest nebo ho zbavit v jakékoli části těla, zejména hlavy, svalů a kloubů. Existují různé druhy léků proti bolesti, které si můžete koupit v lékárnách, nicméně, pro příznivců alternativní medicíny, jsme psali v tomto článku o nejlepších přírodních léků proti bolesti.

(Lidových opravné)