Proč jsem brnění v rukou a nohou


Proč jsem brnění v rukou a nohou

Zajímavosti brnění v rukou a nohou může být nepříjemné, nepříjemné pocity. To může být také důvodem k obavám, pokud nechcete znát jeho příčinu. Ačkoliv brnění může dojít v různých částech těla, nejčastěji se objevuje v rukou a nohou.

Za prvé si můžete ignorovat, ale pokud k ní dojde často a bez zjevného důvodu, může to být známkou toho, že něco není s tělem, nebo symptom určité nemoci špatně.

Brnění může znamenat menší infekce nebo příznaku onemocnění, takže je důležité navštívit lékaře, pokud máte pocit často. V tomto článku se budeme diskutovat některé z nemocí spojených s mravenčení v rukou a nohou.

hypestézie brnění může být příznakem hypoestézie, který, kromě těchto citlivých příznaky, způsobuje ztrátu citlivosti v postižené oblasti. Pokud máte pocit, jednou a pak, a pak být velmi ostražití, protože by to mohlo být něco víc než pomíjivý nemoci.

oběhové problémy Pokud máte problémy s krevním oběhem, mohou se vyskytnout občasné brnění. Můžete mít také pocit, když trpíte únavou nebo vyčerpání. Ale když se zvyšuje nebo brnění stane permanentní, může to znamenat něco vážnějšího důvodu kardiovaskulárního systému, a měli byste se poradit s lékařem.

Buerger onemocnění je spojeno s užívání tabáku. Prvním příznakem je bolest vzhledem k nedostatku oběhu nebo potíže v rukou a nohou. člověk stále cítí brnění a necitlivost v rukou a pak v prstech rukou a nohou. Jedná se o velmi závažný případ, protože pokud se neléčí nemoc, může to vést ke sněti.

Diabetes Diabetes je jedním z nejčastějších onemocnění v moderní společnosti. To je diagnostikována, když hladina krevního cukru vymkne kontrole. Brnění je typickým příznakem cukrovky, protože nedostatek prokrvení končetin může způsobit pocit. To může být také příznakem vředů, které mají být vyléčen rychle, aby se zabránilo gangrénu.

Roztroušená skleróza necitlivost a brnění v rukou nebo nohou je jedním z prvních příznaků u pacientů s roztroušenou sklerózou. Toto onemocnění může také způsobit pálení a zvýšená citlivost dotykové. Tyto symptomy jsou způsobeny nedostatečným průtokem krve v postižených oblastech a problémy v centrálním nervovém systému.

zánětlivá demyelinizační polyneuropatie Akutní

zánětlivá demyelinizační polyneuropatie Akutní extrémně vzácné onemocnění, které zabraňuje nervy poslat odpovídající signály do svalů v těle. Brnění je známkou poruchy a obvykle se objeví jako první v nohách, a nakonec platí do ruky.

syndrom unavené nohy Mnoho lidí má pocit mravenčení v končetinách ve večerních hodinách nebo v noci, a to může být způsobená syndromem unavené nohy. To je jeden z nejčastějších příznaků, ale rozhodně ne jediný. Osoba může také cítit bolest, křeče a svědění v nohách, které jsou obvykle ztížených v noci, což způsobuje nespavost. Tento syndrom může být způsobeno tím, anémie, selhání ledvin, nebo periferní neuropatie, ale přesná příčina není známa.

Jiné příčiny mravenčení v rukou a nohou

  • sedí nebo stojí v jedné poloze po poškození
  • nervové
  • tlaku dlouhou dobu na míšního nervu přes herniated disk
  • abnormální hladiny vápníku, draslíku nebo sodíku
  • nedostatkem vitamínů, včetně vitaminu B12
  • nadměrné spotřeby alkoholu a tabák
  • zvíře zakousne kousnutí hmyzem, jako jsou klíšťata a pavouky
  • použití některých léků


Je užitečné vypít tři šálky kávy denně? Zajímavosti

Je užitečné vypít tři šálky kávy denně? Zajímavosti

Výsledky mnoha studií, denní spotřebě kávy (v přiměřeném množství, samozřejmě) je velmi dobré pro zdraví. Po celá léta, lidé se snažili pít kávu, protože věřili, že obsah kofeinu v ní je škodlivé pro tělo. Nicméně, každý rok tam jsou další nový výzkum ukazuje, že pití kávy je ve skutečnosti velmi užitečné .

(Zajímavosti)

Proč čistota doma není vždy dobrá

Proč čistota doma není vždy dobrá

Většinou hosteska a hospodyně milují, když je jejich dům čistý a uklizený. Nicméně, čistota doma se někdy změní v úzkost a přinese zdravotní problémy. Musíte být velmi opatrní s výrobky, které používáte, protože mnoho z nich je škodlivé a toxické. Zjistěte, proč čistota doma není vždy dobrá. Když se čistota domu změní v posedlost Jak možná už víte, jakýkoli přebytek nenesou nic dobrého.

(Zajímavosti)