Příčiny nazálního krvácení


Příčiny nazálního krvácení

Nazální spontánní krvácení z nosní dírky mohou být různé příčiny. Může to být v důsledku rinitidy nebo suchosti nosu, ale může to také znamenat další zdravotní problémy, jako je arteriální hypertenze. Pokud pravidelně trpíte krvácením z nosu, měli byste se poradit s lékařem.

V tomto článku budeme hovořit o některých nejčastějších příčinách krvácení z nosu, stejně jako o některých aspektech, které byste měli mít na paměti, abyste předešli závažnějším poruchám.

Proč je krvácení z nosu?

Někteří lidé pravidelně trpí krvácením z nosu, a obecné vysvětlení tohoto jevu je to, co se stane, krvácení z cév, které dráždí vnitřek nosu - sliznice. Většinou krvácí pouze jednu ze dvou nosních dír, ale občas mohou obe krvácet současně.

Pokud krvácíte za nosní přepážkou, obvykle krvácení není příliš závažné. Může to být důsledek nadměrného dotyku této oblasti, suchosti ve vzduchu nebo alergické rýmy.

V některých případech může být také indikátorem nekontrolované arteriální hypertenze. Naše těla jsou chytré organismy a vykazují problémy, které by mohly trpět signály, jako je krvácení, které snižují vysoký krevní tlak přirozeně.

Řekneme vám některé možné příčiny nazálního krvácení, stejně jako způsoby péče o zdraví, v závislosti na projevech tohoto jevu. Vážnější patologie


terapeut nebo ENT Diagnóza je založena na testech, ale měli byste vědět, jaké příznaky choroby může být krvácení z nosu se rozhodnout, jak vážný problém to je.

Krvácení z nosu je také příznakem závažných patologií:

 • Onemocnění jater.
 • benigní nebo maligní nádor.
 • leukozy

Co mám dělat v případě krvácení z nosu?

Když máte pocit, že krvácení z nosu začíná, musíte si nos nosit prsty a ohýbat hlavu dopředu. Nepokládejte hlavu zpátky, jak je obvykle doporučováno, a neležejte, protože obě postoje způsobí, že budete polknout krev, a nevidíte, jak se krvácení zastaví.

Počkejte několik minut a pokud krvácení pokračuje, kontaktujte nemocnici.

Pokud došlo k zástavě krvácení, vyhnout fyzické aktivity v příštích několika hodin a neužívejte žádné léky na ředění krve a protidestičkové léky jako aspirin. Také byste neměli příliš proplétat.

Při rozhodování o tom, zda jít k lékaři, měli byste také tyto příznaky uvědomit. Nedostatek vitaminu C

Jednou z nejčastějších příčin časté nosní krvácení není spojena s onemocněním, je nedostatek vitaminu C v těle. Tento vitamin pomáhá posilovat nosní kapiláry.

Můžete získat vitamín C z těchto produktů:

 • Citrusové plody, jako je citrónová kůra.
 • Shippin
 • plody
 • Pepřové.
 • Petržel.
 • kiwi
 • Jahoda.

Můžete také užívat tablety vitaminu C jako doplňky. Nadrozměrné vitamin C jednoduše odstraní těla močí, takže tento vitamin předávkování je nemožné.

Salt Shyusslera Dr. Dr. Shyusslera Sůl je přirozený nástroj, který vám dává homeopatickou dávku minerálů, což znamená, že nemá žádné vedlejší účinky.

Tento dvanáct druhů solí s různými minerály, které jsou přítomny v našem těle a konzumujeme denně s jídlem. Nejenže poskytují tělu potřebné minerály, ale tyto minerály správně rozložen, že jsou na správném místě ve správný čas. V oddělené přijímání každý sůl má specifickou funkci, zatímco krvácení z nosu zvláště doporučujeme následující: fosforečnan vápenatý

 • (Phosphoricum Phosphoricum).
 • Síran draselný (síran draselný).
 • fosfátové železo (Ferrum Phosphoricum).

Je nutné dát dvě tablety pod jazykem třikrát denně v době, kdy nejíte, nepít a nejíst potraviny se silným aroma (žvýkačky, zubní pasty). První ráno je nutné užít první, druhý - v poledne a třetí - v noci. Pokračujte v léčbě po dobu nejméně jednoho měsíce.

Doporučujeme konzultovat s homeopati, kteří si mohou vybrat osobní ošetření a určit jeho trvání.


Chtít usnout za méně než 1 minutu? Zajímavosti

Chtít usnout za méně než 1 minutu? Zajímavosti

Stres zažili během dne může způsobit problémy se spánkem , tak často, když je čas jít spát, nervové napětí ztěžuje usnout rychle. V takových chvílích váš mozek nemůže odpočívat, protože je plná myšlenek o obtížích v životě a možná řešení. náhlý vznik negativních myšlenek a emocí může způsobit poruchy spánku vzhled a způsobit nespavost.

(Zajímavosti)

7 Faktů o menstruačních šálcích

7 Faktů o menstruačních šálcích

Menstruační cyklus - Toto je skutečný přítel, který máte jako ženu. Budete žít s tímto každý měsíc od dospívání až po menopauzu, což také zahrnuje nadměrné náklady na polštářky nebo tampony. Proto se chceme podělit o nějaké informace o menstruačních šálcích. Byly vynalezeny na konci 19. století a od té doby se hodně změnily.

(Zajímavosti)