Důvody intermenstrual krvácení


Důvody intermenstrual krvácení

zajímavých faktů vaginální krvácení a špinění, které se týkají žen mezi kritických dnech v lékařské terminologii známý jako „intermenstruálního krvácení“. Pro ženy, ve kterém to je problém, vzhled krve na prádle mezi obdobími je jakýmsi varovným signálem.A to všechno kvůli intermenstruálního krvácení může být příznakem onemocnění reprodukčního systému žen.

když vaginální krvácení menstruačního cyklu není normální, stále se stává poměrně často. Vezměte prosím na vědomí, že mnoho žen vzhled vylučování krve neroste do jiných zdravotních problémů.

To je důvod, proč ženy potřebují být dobře vědomi intermenstruálního krvácení, aby nepodléhali panice, a ne dělat ukvapené závěry s výskytem kapky krve na prádle. Vše o

intermenstrual krvácení délka menstruačního cyklu ženy v rozmezí od 21 do 35 dnů, většinu žen je to 28 dní. Obvykle měsíc minulý od dvou do sedmi dnů a celková ztráta krve během této doby nepřekročí 80 ml.

považovány anomální a intermenstrual krvácení, když obavy z menší krvácení žena, od posledního dne menstruačního cyklu a až do těchto kritických dnech.

Téměř každá žena alespoň jednou v životě dochází intermenstruační krvácení nebo výskytu krvácení během reprodukční činnosti. Ve většině případů však tato zjištění nejsou příznaky vážných zdravotních problémů.

Nicméně většina gynekologů a vědci se doporučuje poradit se s lékařem při prvním náznaku intermenstruálního krvácení, vyloučit přítomnost rakoviny nebo prekancerózních lézí.

Co může způsobit intermenstruální krvácení?

Ovulace Menstruační je jedním z důvodů pro možnou vaginální krvácení mezi obdobími.Během ovulace ženské tělo produkuje více estrogenu - hormonu, bez kterého se vajíčko nemohl dostat ven z vaječníku.

Zvýšené hladiny estrogenů v těle může vyvolat intermenstruační krvácení. Zvláštní pozornost je třeba věnovat výskytu krvácení mezi 13 a 16 dní cyklu.

Barva krve uvolněná v tomto případě se obvykle pohybuje od růžové až hnědé. Krvácení může být doprovázena sekrety z děložního čípku a bílé křeče v podbřišku.

Stres

Fyzické a duševní napětí může také způsobit nepřiměřené krvácení mezi měsíci.

Pokud máte stres a cítit se vyčerpaný, procesy, které vyvolávají změny v menstruačním cyklu, mohou začít ve vašem mozku. Výsledkem je, že několik dní před menstruací si můžete všimnout hnědé barvy výběru na prádle.

Neurčené těhotenství

Často je příčinou menstruačního krvácení zjištěna pouze ženskými lékaři v době těhotenství.

Během prvních několika týdnech těhotenství může žena krvácet obtěžovat, protože v této době, kdy embryo přikládá k děložní. Doporučujeme však okamžitě navštívit lékaře, protože výtok krve během těhotenství může být potrat.

Kdy je intermenstruální krvácení signalizující nebezpečí?

Pokud výběr během intermenstruálního krvácení jsou stejné nebo dokonce více intenzivní jako přidělení během menstruace, s červenou, vínové nebo hnědou a jsou doprovázeny příznaky, jako je nadměrné pocení, závratě, arytmie a bolesti břicha, měli byste okamžitě kontaktovat lékař

Pokud je vypouštěcí intermenstrual krvácení hodně, ale ne více, než je obvyklé měsíc, může to znamenat vývoj myomů (benigní nádor, který se vyvíjí z svalové tkáni dělohy).V případě výskytu krvavých sekrecí v menstruačním cyklu se okamžitě poraďte s lékařem. Pouze kvalifikovaný odborník bude schopen identifikovat zdroj krvácení, kterým může být děložní hrdlo, vagina a samotná děloha.

Jaké jsou signály krvácení u žen během menopauzy?

Pokud ženy zastaví menstruaci, je to první známka menopauzy. Avšak i v tomto období, některé ženy si všimnout, krvavé skvrny na prádle nebo dokonce trpí vzhledem k výraznému krvácení, což je první signál nebezpečí.

Tento nepředvídatelný krvácení nebo polypy může způsobit fibrózní tumor, ale ve většině případů špinění během menopauzy ukazují prekancerózní stav, nebo dokonce porazit rakovinu.

Jaké testy mám dávat?

Jednou z nejběžnějších analýz zjišťování gynekologických problémů je otok PAP (Pap smear). Jeho výsledky nám umožňují určit, zda je zdrojem děložního krvácení a zda jsou rakovinové buňky přítomny v děložním čípku.

Ultrazvuk také pomáhá identifikovat možné změny v děloze a vaječnících.

Pokud však tyto studie nejsou dostatečné, aby konečně rozptýlit vaše pochybnosti, doporučujeme jít dělohy hysteroskopie, který zahrnuje použití malou kamerou pro podrobnější vyšetření dělohy a pochvy.


Zvýšený krevní tlak u žen: 5 fakta Zajímavá fakta

Zvýšený krevní tlak u žen: 5 fakta Zajímavá fakta

Mnoho lidí se mylně myslí, že zvýšený krevní tlak - problém, který nastane převážně u mužů. Pravdou je, že stejně postihuje obě pohlaví. Ve skutečnosti, vysoký krevní tlak je obyčejná „tichá“ nemoc u žen, které mohou způsobit mnoho problémů, není-li diagnostikována včas. třeba poznamenat, že menopauza žena má mnohem větší riziko tlaku vysokého krevního, než u mužů ve stejném věku.

(Zajímavosti)

Jak určit čerstvost vajec

Jak určit čerstvost vajec

Zajímavé fakty Jak určit čerstvost vajec o jejich vzhled? Všimněte si, že když se skladují při vysokých teplotách nejen vajíčka, ale i jiné potraviny kazí rychleji. Pokud chcete vědět, nebo použitelná ta vajíčka nejsou první den, ležící na polici v chladničce, Použijte naše jednoduché, ale přesto neuvěřitelně efektivní tipy.

(Zajímavosti)