Pravda o sycených nápojích


Pravda o sycených nápojích

Nealkoholické nápoje (sýtené nápoje) jsou velmi populární po celém světě. V některých oblastech, například ve Spojených státech, skutečně stojí méně než voda!

Většina spotřebitelů neví, odkud jsou skutečně vyrobeny. V tomto článku se dozvíte o složkách v sycených nápojích, které se vám líbí při jídle. Upozornění: po přečtení už nebudete chtít pít!

Jak sýte nápoje?

Tyto nápoje se vyrábějí za účasti různých chemických procesů. Neobsahují žádné přírodní složky. jejich složení zahrnuje rafinovaný cukr, příchutě, umělá barviva (tyto tři látky tvoří 90% z lahve) a karamelu, kofein, aditiv a konzervačních látek odvozených z pryskyřice (ano, čtete správně).

Ve složení Coca-Cola například dostupné kyseliny, zejména uhlí a otoriostomie. Názvy jsou stejně hrozné jako skutečné. To je to, co vstoupíte do těla a dát svou rodinu!

Některé z méně běžných způsobů užívání Coca Cola vám uvědomí, jak škodlivé je pro vaše zdraví. Zejména je třeba uvést:

Čištění koupelny

Odstraňuje zastaralou nečistotu po stranách toalety. Vše, co musíte udělat, je přidání trochu tohoto nápoje do misky a nechte ji na několik vteřin. Použijte kartáč na to, aby toaleta svítila!

Odstranění koroze

Mechanici používají tento nápoj k odstranění koroze konektorem baterie. Nalijte trochu a nechte 30 minut.

Odstranění hrdze

Kyseliny v Coca-Cola - prvotřídní rozpouštědla. Zkuste trochu na rezavý předmět, jako je kolo nebo hřebík.

Promývání ropných skvrn

To je další způsob použití nápojů sýrající se oxidem uhličitým, které používají mechaniky. Pokud je oblečení znečištěné motorovým olejem, vložte jej do nádoby s několika litry nápojů se sýtením. Nechejte tři hodiny a opláchněte vodou. Šaty vypadají jako nové!

Čištění skla

Okna můžete čistit v autě nebo doma. Nalijte trochu na dlani a aplikujte ji na sklo a poté ji otřete čistou vlhkou utěrkou.

Co jiného mají nápoje sýtené oxidem uhličitým?

Ano, stále existují skryté překvapení a tajemství, které odhalíme. Jste připraveni Budete překvapeni! Například kyselina fosforečná. Je to silný prostředek koroze, který zpočátku napadá zuby a pak, když vstoupí do těla, "zasáhne" žaludek a játra. To je příčina mnoha problémů a onemocnění trávicích, jaterních a střevních orgánů. Jedná se o tichého nepřítele, jehož nebezpečí mnohí nerozumí. Několik studií ukázalo, že tato kyselina je karcinogenní a pochází z ropy.

V kombinaci s velkým množstvím cukru a kofeinu to způsobuje: Návykové:

 • vždycky chcete pít víc a víc. Změny v nervovém systému: lidé, kteří pijí sycené nápoje, jsou mnohem vzrušující než ostatní.
 • Hormonální nerovnováha: Například napadá endokrinní systém.
 • Bolesti pro zuby: skvrny, hniloba a kaz.
 • Snižuje kosti: kýlí vápník do těla.
 • Přírůstek hmotnosti: Vysoké množství cukru v jejich složení (dokonce i v lehkých a nízkokalorických variantách) způsobí, že budete jíst více.
 • Snižuje úroveň ochrany před imunitou: kvůli oslabení imunitního systému budete více chtít zvedat onemocnění, která způsobují viry a bakterie.
 • Zvyšuje alergie.
 • Snižuje hladinu minerálů v těle.
 • Enzymy jídlo v žaludku: spotřeba sýrových nápojů spolu s jídlem negativně ovlivňuje trávicí proces.
 • Nadměrná sekrece kyseliny octové a alkoholu: vede k tomu, že játra jsou těžší pracovat, jako kdyby jste pil alkohol a způsobili mnoho škod.
 • Zničení a stárnutí buněk.
 • Proč pijeme nápoje sýtené oxidem uhličitým, pokud jsou tak špatné pro zdraví?

Za prvé, protože nevíme nic lepšího. Totéž se děje s jídlem, které jeme každý den, ať už v kavárně nebo v domácnostech.

Kdyby lidé věděli o negativních účincích pití, okamžitě by je přestali kupovat a možná by se jejich výroba zastavila.Přinejmenším můžeme začít sami sami, přestat konzumovat tyto škodlivé nápoje a nabízet je našim blízkým.

Za druhé, protože sýtené nápoje jsou návykové, kupují se jako voda. Děti často žádá své rodiče, aby koupili láhev v obchodě nebo v kavárně.

Za třetí, protože reklama, která vidíme v médiích vylíčí sycené nápoje jako „módní“, „jako ti, kteří by měli sdílet s přáteli nebo rodinou.“ A to jednoduše neodpovídá realitě. Tam je obrovská debata o výrobě a komercializaci těchto nápojů.

Corporation bohatší kvůli zhoršující se zdraví svých zákazníků

(jako je tomu například tabákový průmysl, který je jedním z nejdůležitějších na světě). Co se stane s tělem, když pijeme sycené nápoje?

Zajímavá studie ilustruje vliv slavného nápoje na tělo s červeným štítkem a bílými písmeny. Chcete se dozvědět více informací?

10 minut

 • - nervový systém je náhle vybuzen kofeinem a cukrem, který byl zaveden do těla. 20 minut
 • - hladina inzulinu v krvi se zvyšuje a játra začnou převádět cukr na tuky. 40 minut
 • - zorničky se rozšiřují, zvýšení krevního tlaku, jaterní hází další inzulínové receptory zodpovědné za pocity ospalosti blokovaných. 45 minut
 • - zvyšuje hormon dopamin, který je zodpovědný za stimulaci centra spokojenosti v mozku. Totéž se děje s těmi, kteří užívají heroin. 60 minut
 • - hladiny vápníku, který se vylučuje močí se zvyšuje, protože se kyselina fosforečná v sycených nápojů v kombinaci s určitými živinami, stimulující jejich vylučování z těla. Tento proces také vede ke ztrátě hořčíku a zinku.


  Negativních důsledků použití mikrovlnné

  Negativních důsledků použití mikrovlnné

  Zajímavé skutečnosti tam bylo mnoho studií o výhodách či škodlivosti tohoto oblíbeného domácího zařízení, které lidé používají na celém světě, zejména ve velkých městech. Studie ukázaly, že pravidelné používání mikrovlnné trouby může vést k vážným negativním účinkům na zdraví. V tomto článku zjistíte, co může být negativní důsledky používání mikrovlnné trouby.

  (Zajímavosti)

  Jak geny ovlivňují vzhled člověka

  Jak geny ovlivňují vzhled člověka

  Zajímavá fakta ten pocit, když se dozvěděli, že brzy se stanou rodiči, nelze srovnávat s ničím, protože zázrak nového života, je neuvěřitelné! Budoucí matka nepokryje okamžitě obrovský počet otázek a zkušeností, zda se dítě narodí zdravě a zda bude mít vše, co potřebuje pro šťastný život. Většina těhotných žen přemýšlí o vzhledu budoucího dítěte.

  (Zajímavosti)