Práce žít, nežijeme do práce


Práce žít, nežijeme do práce

užitečné návyky Vzhledem k technologickému pokroku jsou nyní k dispozici mnoho rozvíjet znalosti a přizpůsobovat tyto znalosti pro potřeby kdykoli příležitosti.

Často uslyšíte, jak lidé říkají, že se jim podařilo nalézt práci, která jim opravdu líbí, protože pak nemusí pracovat ve dne v jejich životech.

Ale všichni víme, že to není moc snadné. K tomu, aby se živili, lidé jsou někdy nuceni zapojit se do něčeho, co neodpovídá jejich preferencím ani hodnotám.

Ale to by nemělo být tak. Máte-li trávit většinu dne v nepřátelském prostředí, který porušuje své zásady, dříve či později to bude mít vliv na vaše emocionální zdraví. V důsledku toho také ovlivňuje fyzické zdraví.

Život je příliš krátký, než abys pracoval na špatné práci.

Proto musíte udělat to, co je vhodné pro vaše talenty. A především, udělejte to, co vám dává spokojenost dělat něco dobrého, které vás přivádí k pocitu dobré.

Podívejte se na to podrobněji.

čas na práci, čas žít

Pokud víte „teorii tří osmiček“, již víte, že v ideálním případě je 8 hodin denně opouští 8 hodin odpočinku a osm hodin spánku.

Víte také, že to není vždycky v životě. V pracovní směně nebo v nestabilním rozvrhu jsou další hodiny, díky nimž ztrácíte drahocenné hodiny dne.

odborníci psychologie pracovního bodu na 3 typy postojů k práci a obtížném prostředí, který jej obklopuje:

1. Lidé, kteří nenávidí své zaměstnání

To zahrnuje osoby s určitými podmínkami uzavřenými že nenávidí svou práci.

To může být způsobeno několika různými faktory, jako je například špatné vedení - lidi, kteří nemají si cení své zaměstnance, využívají je či stresující konkurenční prostředí, ve kterém někteří kolegové, aby vás nenávidí práci, vytváří stres či nepohodlí.

2. Lidé, kteří dělají to, co je třeba udělat

Samozřejmě, že tato skupina patří k většině obyvatel. Práce je koneckonců nezbytná a povinná. Takže se snažíte dělat všechno, co je možné, aby se vaše práce ujala co nejlépe.

Ale spadáte pod vliv poslušnosti, která vám brání v snaze o lepší život nebo loterie.

  • Není-li nepohodlí nebo akutní destruktivní případ již bylo zmíněno dříve, někdy se lidé dostanou do rutiny či pociťovat nedostatek motivace. Tito lidé ztrácejí svou vitalitu.
  • Jsou pomalu padá do apatie a dusivé rutina, která může způsobit stres a úzkost z důvodu nedostatku osobního uspokojení. Je způsobena vnitřním nesouhlasem.
  • Pracovní postup, není to, co tě definuje nebo cítíte na sebe hrdý, nebo užitečné. Ačkoli všichni lidé jsou jiní, mnoho lidí trpí depresí kvůli tomu. 3.

Lidé, kteří milují to, co dělají

tato skupina lidí se skládá z těch, kteří našli svůj životní cíl, který je definuje. Identifikují se s ní. Pro tyto lidi není práce povinností, ale spíše jim dává osobní význam.

  • Jejich práce nejen přispívá k jejich vlastní uspokojení, ale také zlepšuje kvalitu života druhých.
  • Lidé, kteří milují to, co dělají, a kterým se podařilo najít něco prostředí nebo situaci, kdy ocení jejich tvůrčí talent pro práci svým povoláním.
  • Slovo "povolání" pochází z latiny. To znamená "volání zevnitř, aby se myšlenky převedly do akce." To je to, co všichni musíme najít. Všichni musíme najít prostředky k tomu. Nadšenci

-

budoucích pracovníků v tomto měnícím se a komplexní společnosti, nové pracovní síly, která je tak zajímavá, protože je užitečné. Jsou známé jako "knowmads" a mají následující charakteristiky.

  • Může to být mladí nebo staří lidé, kteří vědí, sschopnosti, které mohou být užitečné pro ostatní, a chcete sdílet.
  • Chápou, že práce - to je jejich vášeň, ale dělají to sami, bez nutnosti vedení.
  • Ti lidé rádi komunikují osobně nebo technologicky. To je způsob, jakým se v práci pracují.
  • Oceňují svobodu. Transformují informace do vědomostí a jsou univerzální. Jsou neustále učí, neklidný a neboj selhání, protože s ohledem na je jako způsob, jak se něco naučit.

Je zvláště zajímavé, že píší spoustu knih a učí ostatním. Hledají nové příležitostiv oblasti zaměstnanosti a snaží se pracovat, aby především rád.


4 Tipy, jak předcházet onemocnění ledvin

4 Tipy, jak předcházet onemocnění ledvin

Onemocnění ledvin Užitečné návyky - závažný zdravotní problém, který může postihnout kohokoliv. Ledviny jsou zodpovědné za odstranění toxinů, které vstupují do těla spolu s jídlem. Proto může dobrá výživa zabránit takové chorobě. Co mám dělat, abych zabránil onemocnění ledvin? Často máte detoxikaci ledvin?

(Užitečné návyky)

Návyky, které poškozují střevní zvyky

Návyky, které poškozují střevní zvyky

Užitečné zánět, plyny, nitrobřišního tlaku ... Střevo má důležitou funkci v těle, a samozřejmě v jistém smyslu to je také spojena s úzkostí a stresu. Mnoho faktorů ovlivňuje jejich zdraví, problémy mohou někdy způsobit syndrom dráždivého střeva. Co mám dělat? Jaké zvyky, které poškozují střeva, musíte vědět?

(Užitečné návyky)