Cvičit svou lásku k sobě


Cvičit svou lásku k sobě

Je to chyba - měřit svou hodnotu podle toho, jak milujete ostatní; často takové myšlenky mohou vést k velkému zklamání.

To znamená, že pokud dostanete falešnou lásku nebo připoutanost založenou na bolesti a manipulaci, pak nakonec budete mít za to, že si nezasloužíte být milován.

Jedná se o velmi složité a destruktivní situace, které pro nás nikdo nepřipravil.

Ve skutečnosti je divné, že učíme děti, kde se nachází hlavní město světa, ale neučíme je, jak praktikovat lásku k sobě.

Jinými slovy, neučíme je, jak vidět ty výjimečné stvoření, které jsou, a my jim neukazujeme, že si zaslouží víc, než si myslí.

To je důvod, proč se dnes článek bude věnovat tématu lásky k sobě. Zvláště budeme hovořit o tom, jak cvičit lásku k sobě a naučit tuto strategii dětem. Milovat sami sebe, protože nikdo ve svém životě si nezaslouží pozornost, stejně jako si nejčastěji

společnost nás učí hodnotu, která může být dvousečný meč: sebeláska. Být spokojen s obrazem v zrcadle je někdy považován za sebect.

Říkají nám, že je vděčný, aby lidé mohli opustit místnost, než se dostaneme dál, pomoci svého souseda, dát všechny ty, které milujeme ...

Je pravda, že to všechno - vznešeného cíle, měli bychom přestat dělat. Musíme se však naučit i čestnosti, lásky k sobě a vysoké sebeúcty.

Nehodnoťte se na základě toho, co dostanete Představte si, že jste unesli ve škole. Teď si představte, že toto dítě je vždy doma. Od svých rodičů nedostává přiměřenou lásku a pozornost. Teď si představte toto stejné dospělé dítě. Zamyslete se nad úsilím, které tato osoba vyvíjí, aby vybudovala šťastný, emocionální, zralý a užitečný vztah. Pokud je nedosáhne, pravděpodobně začne myslet, že ona není ta, která si zaslouží být něčí láskou.

I když to vypadá krutě, mnoho lidí mělo zkušenosti s takovými pocity.

Je pravda, že přítomnost traumatického dětství nutně neznamená, že budeme mít negativní emocionální vztah. Je to však faktor, který hraje významnou roli při určování kvality našich budoucích vztahů.

Nesmíme měřit naši hodnotu na základě toho, co dostáváme.

Milujte se každý den, protože si to zasloužíte,

a nečekejte, dokud ti jiní neposkytnou to, na co jste čekali.

 • Nesnažte se neustále schvalovat vaše jednání a myšlenky. Jen vy můžete být tvým soudcem. Ano, toto jste vy a osoba, která by měla dát život, podporu a úsilí pro každou akci, kterou se rozhodnete provést.
 • Pokud vaše dětství a dospívání nebyly šťastné hodiny, snažte se oddělit minulost od současnosti. Už víte, co znamená růst bez zdravé, stabilní a jemné lásky, takže to nechte v minulosti. Ošetřte své rány cvičením lásky k sobě. Dopřejte si a chránit jej před věcí, které vám mohou ublížit, ale také postavit na nové cesty, které povedou k doufat, aby se den ode dne lepší. Přilákat to, co si zasloužíš.
 • Zasloužíš si mnohem víc než to, co ti někteří lidé dávají
 • Někdy nechceme lidi nechat jít. I když nejsme zcela spokojeni s některými vztahy, říkáme "to je život." Nelze najít nic lepšího. Je to lepší než být sám. "
 • Chceme, nebo ne,

emoční stagnace jde dvojicemi s tímto implicitním a jemným utrpením

, což podkopává naše sebevědomí.

Bohužel, zvykáme na prázdnotu, soucit, pohrdání a dokonce i bídu. Už je to nebezpečné, pokud vezmeme v úvahu, že ztratíme všechno, když porážka zmizí do našich životů.

 • Zasloužíš si mnohem víc, než ti, co ti někdo dá. Můžete tomu věřit nebo ne, ale to je způsobeno skutečností, že někteří lidé nevědí, jak milovat druhé a nerozumí tomu, co je reciprocita, a to jsou dva základní kameny pravé lásky. Tento typ lidí se o to netrápí a snaží se přinést úsměvy, ne slzy do vztahů.Neměli byste spadat do takových vztahů. Láska musí přinášet radost, ne smutek. Nebojte se a nechte za sebou bolest, kterou jste pocítili, abyste získali svou integritu. Integrita znamená

najít spojení mezi tím, co si zasloužíme, co cítíme a co děláme

v našem každodenním životě. Jinými slovy je to rovnováha mezi rozumem, srdcem a činy.

 • Bavte se opravdu, jak si zasloužíte, i když musíte strávit nějaký čas sám. Tato možnost bude vždy lepší než život s falešným přítelem, který vám způsobí bolest.
 • Jsi skvělý člověk, který si zaslouží to nejlepší v životě. Bojte za to, bojujte za sebe a bojujte za ty, které milujete.


  4 Nejdůležitější hodnoty, které mají být předány jejich dětem

  4 Nejdůležitější hodnoty, které mají být předány jejich dětem

  Sex a Vztah vzdělání je jedním z nejdůležitějších aspektů lidského života. Pokud jste rodič, matka, babička nebo učitelka, zeptejte se sami sebe, co musíte předat dětem. V dnešním článku bychom rádi, abyste zvážili tyto čtyři základní hodnoty. 1. Soucit Co by mohlo být důležitější než schopnost postavit se do pozice jiné osoby?

  (Sex a vztahy)

  Neberte vše do svého srdce a neporušujte

  Neberte vše do svého srdce a neporušujte

  Někteří lidé žijí v životě a urazí na všechno. Místo toho, aby si mohli žít své životy v harmonii a úctě k druhým, téměř vždy rozhodují o "vybudování zdi". Je svět vždy proti nim? Ne Ve skutečnosti, v jemném, ale složitém světě emocí a postav, jsou někteří lidé, kteří jsou zvyklí na urážku. Namísto zacházení s těmito lidmi jako s problémy, kterým je třeba se vyhnout, musíme pochopit, co se děje uvnitř nich.

  (Sex a vztahy)