Zbavte se stresu pomocí masáže uší


Zbavte se stresu pomocí masáže uší

Dnes je stres jednou z nejčastějších onemocnění, které lidé trpí.Životní styl, hluk, spousta odpovědností a jiné situace způsobují pocit intenzivního fyzického nebo emočního stresu, který může skutečně snížit kvalitu vašeho života.

Lidé, kteří trpí stresem, mohou vyvinout další zdravotní problémy, které budou dále ovlivňovat jejich životy. Například stres způsobuje intenzivní bolesti hlavy, neklid, třes, pocení, svalovou bolest, zažívací potíže, závratě, časté nutkání k močení.

My všichni trpíme nebo budeme někdy trpět různými úrovněmi stresu. Nicméně musíte udělat vše, co je možné, aby se stres nestal součástí vašeho každodenního života. Pokud začnete velmi často pociťovat účinky stresu, měli byste vyhledat lékařskou pomoc, abyste předešli závažnějším následkům.

Existuje mnoho metod pro kontrolu stresu a úzkosti. Nicméněvětšina lidí neví o technice, která zahrnuje masírování určitého bodu na uchu, což přináší téměř okamžitou úlevu od stresu.

Víte, co se děje? Protože víme, že tato metoda není příliš známá, chceme tento článek využít k tomu, abychom vám řekli, jak ji aplikovat při příštím příchodu stresu.

Jak mohu použít řas pro boj s stresem?

Než začnete masírovat ucho se zbavit stresu, měli byste vždy začít s důležitý první krok - zkuste zbavit negativních emocí, které jste zkazili celý den a vyrobené věci.

nepotlačí své emoce, ale spíše se snaží držet je pryč na chvíli, takže se můžete zbavit napětí a prevenci stresu se budete cítit frustrovaný, rozzlobený nebo nevrlý .

Poté, co jste se zbavili těchto negativních energií, které vám nedovolí cítit sebe, dalším krokem je ukončit fyzické účinky stresu pomocí této metody akupresury. Kromě toho, že vám pomáhá relaxovat, je také užitečné, abyste se zbavili bolesti a otoku, které se v našem těle vyskytují v důsledku napětí.

Většina z vás bude nepochybně překvapena dopadem, které na vaše zdraví bude mít jen masáž uší. Toto místo, které máme tendenci ignorovat, může dokonce poskytnout tělu terapeutické účinky, v závislosti na tom, jak používat masáž.

Tato masáž zahrnuje neurotransmitery, které stimulují mechanismy hojení těla a poskytují tak řadu výhod. Pokud dovolíte někomu, aby tuto masáž dokázal, můžete také cítit "vysokou citlivost"; Je to proto, že v uchu je velké množství nervů, což také vysvětluje, proč se při této masáži uvolníme.

bod na uchu, na kterém by se měla zaměřit masáž, známý v čínské kultuře jako Shen Meng, nebo „Brána nebes“, protože anti-stress bod nám pomáhá zvládat stres, zvyšuje tok energie, a obecně, zlepšuje zdraví.

Bod Shen Meng, který dokáže uvolnit vás ze stresu a bolesti, je uprostřed horní třetiny ucha.

Jak dělat masáž?

Odborníci v této oblasti učinili řadu skvělých doporučení, takže lidé mohou využít tohoto akupresura bod a cítit se klidnější a méně nepříjemné. Podívejte se na tyto tipy:

  • Jemně masírujte tento bod na uchu bavlněným hůlkem. Klikněte na oblast a masírujte ji jemně.
  • Dýchaj hluboce a poslouchej své tělo.
  • Sledujte dýchací cvičení, dívejte se doleva při vdechování a přímo na výdech.
  • Po dokončení tohoto postupu během několika minut pocítíte fyzickou a emocionální úlevu. Nejdůležitějším faktorem této léčby je soustředit a nasměrovat veškeré úsilí, aby se zbavil negativní energie.

Další tipy

  • Můžete také masírovat vaše uši prsty. Tento postup použijte, když máte pocit stresu nebo bolesti a napětí.
  • Pokud chcete, zkuste to cvičení každou noc před spaním.


Jak se vyrovnat se ztrátou bolesti

Jak se vyrovnat se ztrátou bolesti

Během našeho života prožíváme chvíle štěstí, pochybností, zoufalství a smutku. Ztráta někoho z vašeho rodáka se vždy stává "náhle" , i když má člověk dlouhou a těžkou bolest. Psychologická příprava na tuto událost není možná. Teprve tehdy, když se "stalo", začnete cítit bolest a hořkost ztráty. Přestože nejsme vždy připraveni čelit ztrátě lidí, kteří jsou blízko nás, ale měli bychom se naučit, jak to udělat, protože to je nevyhnutelná součást života.

(Užitečné návyky)

Proč je důležité správně plakáty

Proč je důležité správně plakáty

Užitečné návyky Podle studie zveřejněné v časopise PsycNet , slzy jsou známkou toho, že něco důležitého děje v životě. Schopnost plakat je nepochybně akt odvahy a úlevy , stejně jako zjevení. Odborníci z emoční psychologie doporučují, aby lidé využili příležitosti k pláči ve chvílích hořkosti nebo velkých obtíží.

(Užitečné návyky)