Deprivace emoce: nedostatek potravin pro duše


Deprivace emoce: nedostatek potravin pro duše

Sex a Vztah Jak se zbavit emocí - zdrojem mnoha našich nemocí jako my potěší léčí. Díky objetí jsme se cítili v bezpečí a milovaní. Pohled plný lásky je způsob, jak zvednout náladu v duši.

Ale může člověk opravdu být nemocný, protože nemá dostatek náklonnosti?

Odpověď - ano.

Lidské bytosti jsou společenské a emocionální. Potřebujeme emoční spojení, abychom přežili a založili sebe jako součást skupiny.

Pokud v naší každodenní interakci existuje egoismus, chlad, podvod nebo nedůvěra, ovlivňuje naše sebevědomí.

Nakonec se postupně dostáváme do pomalu sestupující spirály ničení. Začínáme pochybovat o sobě. Například se ptáme sami sebe: „Nemyslím si zaslouží, aby se mi líbilo, nebo respektovat?“

Takové myšlenky nás upadnout do stavu bezradnosti Náš imunitní systém je oslabený, a tam je hrozný stín deprese

V dnešním článku.. chceme-li se ponořit do tohoto důležitého tématu a zaměřit se na duševní zdraví člověka.

zbavení emocí děr v naší identity

nás učili být silní po celý život, a to zejména v průběhu dětství a dospívání. Nicméně rodinný kdo nepochopí pojem emoční síly ayte: dítě nebude silná, ne-li vědět o

  • objetí, polibek či pohlazení,Zatímco někteří mohou vidět toto jako „slabost“ teenager zesílí dospělých, pokud se naučíte potlačit své emoce
  • Podobně
  • oni.. být silný, pokud jsou kritizovány pro pláč , protože „jen děti plakat“, nebo jako „být dospělými - znamená řešit problémy sami o sobě, aniž by požádal něčí pomoc,“tento přístup ke vzdělání je škodlivé a nebezpečné.. Dítě, které roste bez lásky svých milovaných, přichází k myšlence, že
  • svět je nepřátelské místo, v němž se musí bránit. Dřív nebo později se toto dítě může stát nepřátelské nebo se může vyvíjet problém s hněvem.
  • Kromě toho, pokud mladí lidé necítí empatii a intimitu, nakonec se odkloní od světa. Budou vytvářet emocionální stěny, které zamčou ve svém vlastním vesmíru. Je to velmi škodlivé a problematické. Lidé, kteří jsou trvale zablokovaní v jiném světě, nakonec vyvíjejí poruchy příjmu potravy, zneužívání drog a špatné přátele.
  • Na druhou stranu se objevují známky deprivace emocí v jiných věkových skupinách.
  • V našem životě existují chvíle, kdy naše imaginární síla vyjde na povrch. Obvykle se to stane, když lidé, kteří jsou pro nás důležití, aplikují to, co je v psychologii známo jako "negativní techniky".

Řekneme vám o nich víc.

deprivace emoce přenáší jazykových

Někdy slova bolí víc než kopem nebo přímým účinkem na těle.

Jazyk je silný nástroj pro přenos emocí a budování zdravých, slušných a šťastných spojení. Poznámka:

Pokud blízcí s námi komunikovat tím, že křičí nebo trvalé negativní, máme pocit, emocionální bolest,

  • , který má důsledky. Kromě úctyhodných, pozitivních a smysluplných slov musíme být cítit slyšitelně a srozumitelně.
  • Komunikace zahrnuje nejen zasílání zpráv. Účastníci také potřebují aktivně, pečlivě a konstruktivně poslouchat. vztahy bez známek lásky není pravá
  • Láska, která nevykazuje žádnou náklonnost, nebo jen každodenní malý, ale výkonný demonstraci náklonnosti, postupně zemře nebo končí

nevede k plnému uspokojivých vztahů.

Romantické vztahy znamenají nejen koexistenci mezi sebou a rozdělují prostor, zodpovědnost nebo postel. Místo toho musíte věnovat pozornost malým věcem ve vztahu, abyste vytvořili skutečné spojení. obdivné pohledy, nečekané něhy, objetí vzájemnou intimitu - to vše nám dává pocit, radost a bezpečí.

citová deprivace může mít vliv na zdraví Může se to zdát divné, ale

existují okamžiky v životě, kdy nemáme zvyknout obejmout.

Zvykneme si na fakt, že nás nikdo ne políbí, nezapaluje a nedává pozitivní emoce.

Říkáme si, že jsme v pořádku a že náš vztah vypršel. Dokonce si můžeme říci, že naše děti již na to vyrostly. To však nemusí být pravda. Zvykněte si na emočně prázdný život - vůbec to není život.

Tento způsob života může vést k depresi, protože máme pocit, zdevastovaný, unavený, opuštěný a nedoceněný.

Vždy si pamatujte, že naše duše potřebují péči, emocionální podporu a pozitivní slova, aby žili co nejvíce. Prozkoumejte to v praxi.


Očekávání nám přináší problémy a jak zacházet s lidmi a vztahy Sex

Očekávání nám přináší problémy a jak zacházet s lidmi a vztahy Sex

Není větší zdrojem utrpení, než je dlouhé čekání na někoho nebo něco. Ale počkej, uděláme chybu, a ať se nám to líbí nebo ne, ovlivňuje naši emoční rivnovahu.Spravedlyvo říci, že očekáváme od těch, které milujeme nejvíce. To dává pocit nutnosti, protože většina domorodci byli zvyklí dělat totéž pro nás.

(Sex a vztahy)

Zasloužíš si být šťastný

Zasloužíš si být šťastný

Sex a vztahy v tomto životě každý si zaslouží, aby byl šťastný, a přestože víme, že ne všechny sny, se mohou radovat, že jsme . Žít v míru a ochotu splnit mnoho dobrých věcí, které se dějí na cestě. Musím říci nahlas, že jsme si zaslouží být šťastný , je projevem sobectví? Samozřejmě že ne. To je to, co všichni si zaslouží, protože všichni lidé mají právo na lásku, úctu a uznání.

(Sex a vztahy)