Deprivace emoce: nedostatek potravin pro duše


Deprivace emoce: nedostatek potravin pro duše

Sex a Vztah Jak se zbavit emocí - zdrojem mnoha našich nemocí jako my potěší léčí. Díky objetí jsme se cítili v bezpečí a milovaní. Pohled plný lásky je způsob, jak zvednout náladu v duši.

Ale může člověk opravdu být nemocný, protože nemá dostatek náklonnosti?

Odpověď - ano.

Lidské bytosti jsou společenské a emocionální. Potřebujeme emoční spojení, abychom přežili a založili sebe jako součást skupiny.

Pokud v naší každodenní interakci existuje egoismus, chlad, podvod nebo nedůvěra, ovlivňuje naše sebevědomí.

Nakonec se postupně dostáváme do pomalu sestupující spirály ničení. Začínáme pochybovat o sobě. Například se ptáme sami sebe: „Nemyslím si zaslouží, aby se mi líbilo, nebo respektovat?“

Takové myšlenky nás upadnout do stavu bezradnosti Náš imunitní systém je oslabený, a tam je hrozný stín deprese

V dnešním článku.. chceme-li se ponořit do tohoto důležitého tématu a zaměřit se na duševní zdraví člověka.

zbavení emocí děr v naší identity

nás učili být silní po celý život, a to zejména v průběhu dětství a dospívání. Nicméně rodinný kdo nepochopí pojem emoční síly ayte: dítě nebude silná, ne-li vědět o

  • objetí, polibek či pohlazení,Zatímco někteří mohou vidět toto jako „slabost“ teenager zesílí dospělých, pokud se naučíte potlačit své emoce
  • Podobně
  • oni.. být silný, pokud jsou kritizovány pro pláč , protože „jen děti plakat“, nebo jako „být dospělými - znamená řešit problémy sami o sobě, aniž by požádal něčí pomoc,“tento přístup ke vzdělání je škodlivé a nebezpečné.. Dítě, které roste bez lásky svých milovaných, přichází k myšlence, že
  • svět je nepřátelské místo, v němž se musí bránit. Dřív nebo později se toto dítě může stát nepřátelské nebo se může vyvíjet problém s hněvem.
  • Kromě toho, pokud mladí lidé necítí empatii a intimitu, nakonec se odkloní od světa. Budou vytvářet emocionální stěny, které zamčou ve svém vlastním vesmíru. Je to velmi škodlivé a problematické. Lidé, kteří jsou trvale zablokovaní v jiném světě, nakonec vyvíjejí poruchy příjmu potravy, zneužívání drog a špatné přátele.
  • Na druhou stranu se objevují známky deprivace emocí v jiných věkových skupinách.
  • V našem životě existují chvíle, kdy naše imaginární síla vyjde na povrch. Obvykle se to stane, když lidé, kteří jsou pro nás důležití, aplikují to, co je v psychologii známo jako "negativní techniky".

Řekneme vám o nich víc.

deprivace emoce přenáší jazykových

Někdy slova bolí víc než kopem nebo přímým účinkem na těle.

Jazyk je silný nástroj pro přenos emocí a budování zdravých, slušných a šťastných spojení. Poznámka:

Pokud blízcí s námi komunikovat tím, že křičí nebo trvalé negativní, máme pocit, emocionální bolest,

  • , který má důsledky. Kromě úctyhodných, pozitivních a smysluplných slov musíme být cítit slyšitelně a srozumitelně.
  • Komunikace zahrnuje nejen zasílání zpráv. Účastníci také potřebují aktivně, pečlivě a konstruktivně poslouchat. vztahy bez známek lásky není pravá
  • Láska, která nevykazuje žádnou náklonnost, nebo jen každodenní malý, ale výkonný demonstraci náklonnosti, postupně zemře nebo končí

nevede k plnému uspokojivých vztahů.

Romantické vztahy znamenají nejen koexistenci mezi sebou a rozdělují prostor, zodpovědnost nebo postel. Místo toho musíte věnovat pozornost malým věcem ve vztahu, abyste vytvořili skutečné spojení. obdivné pohledy, nečekané něhy, objetí vzájemnou intimitu - to vše nám dává pocit, radost a bezpečí.

citová deprivace může mít vliv na zdraví Může se to zdát divné, ale

existují okamžiky v životě, kdy nemáme zvyknout obejmout.

Zvykneme si na fakt, že nás nikdo ne políbí, nezapaluje a nedává pozitivní emoce.

Říkáme si, že jsme v pořádku a že náš vztah vypršel. Dokonce si můžeme říci, že naše děti již na to vyrostly. To však nemusí být pravda. Zvykněte si na emočně prázdný život - vůbec to není život.

Tento způsob života může vést k depresi, protože máme pocit, zdevastovaný, unavený, opuštěný a nedoceněný.

Vždy si pamatujte, že naše duše potřebují péči, emocionální podporu a pozitivní slova, aby žili co nejvíce. Prozkoumejte to v praxi.


Pokud jste unaveni, budete muset začít znovu

Pokud jste unaveni, budete muset začít znovu

Sex & Vztahy Někdy prostě unaví a uvědomit si, že tam byl jen jednu možnost: budete muset začít znovu. Už se nám unavuje stěžování, které nás obklopuje. Od neslušných slov, stejně jako z prostředí a lidí, kteří nás nepodporují. Navíc jsme unaveni sami. Období, kdy nejsme efektivní, nezajímaví nebo nerespektovaní, nás obtěžují.

(Sex a vztahy)

Jak jí pomáhat dosáhnout orgasmu

Jak jí pomáhat dosáhnout orgasmu

Víte, co řecké slovo kleitoris znamená? To znamená: malou horu. Co je nám známo jako klitoris je ve skutečnosti odvozeno ze slova kleitoris . Jinými slovy, je to tělo, které může ženě přinést velkou radost a pomáhat jí dosáhnout orgasmu. Clitoris se skládá ze stovek nervových zakončení a cév, které nejsou příbuzné močové soustavě.

(Sex a vztahy)