5 Opakováním fráze ve časech


5 Opakováním fráze ve časech

Sex a vztahy Moments být klepe na dveře, aniž by pozvání, a ještě horší je, že obvykle nejsou připraveni jim čelit.

Negazdy mohou mít různé formy. Někdy nestačí, abyste získali nejlepší podporu od přátel nebo si přečetli všechny knihy na světě o sebevylepšení.

Tmavé časy vyžadují především kvalitní výcvik, ze kterého můžete počítat s vlastními zdroji, stabilitou a emocionální kontrolou.

I když jste možná slyšeli, že „obtížných podmínek je, že vlaky obyčejní lidé dosáhnout mimořádných cílů“, ale opravdu vše, co lidé chtějí -. „Dobrý pocit, cítit se lépe“ just

Život vám dá výjimečné okamžiky, když je správný čas, ale když máte potíže, neváhejte opakovat takové fráze.

1. Mám právo plakat, protože jsem se znovu smát

emocionální uvolnění je potřeba jít přes problémy spor, selhání, chyba. Nikdy neudržujte slzy a necíťte bezvýznamné, utlačované nebo nedostatečně silné.

Nezapomeňte však, že tentokrát, během něhož budete "pokrytý svými démony", by neměli trvat příliš dlouho. To samozřejmě by nemělo být trvalé. Discover také 8 tipů pro překonání součtu

křik a uvolnit své trápení mají velmi jasný cíl: pomoci vám přijmout to, co se stalo, a pokročit na podporu změny. Zasloužíte si znovu úsměv.

2. Muž, který mi v nejtěžších dobách pomůže, je já

Můžete mít krásné přátele, skvělý partner a rodinu, která vás miluje a stará se o vás. To je skvělé, ale člověk, který zvládne vaše těžké časy, je tvoje.

Bez vůle, energie nebo snů je extrémně obtížné uniknout z této temné místnosti, ve které se nyní nacházíte. Poslouchejte ty kolem sebe, nechte je, aby vám pomohli, ale musíte začít s mechanismem, abyste mohli pokračovat.

3. nemohu kontrolovat svou situaci, ale mohu si vybrat svou cestu k odporu to

Existují určité věci, které se nelze vyhnout přes veškeré úsilí ztráta, nemoc, rozvod ...

nikdo nemůže kontrolní 100% těchto nepříznivých okolností , jaký život vám někdy přináší. Místo toho jste však zodpovědní za vaše myšlenky.

  • Slova "nemůžu" vás úplně znehybnit a vést k jiným negativním emocím. Slovo „můžu dostat přes to,“ naopak zcela změnit svůj vzhled a dát novou sílu.
  • Je třeba vzpomenout.

4. Život je mimo dosah strachu

Na této stránce jsme mluvili hodně o komfortní zóně. Toto je neviditelný prostor, kde je vše, co je v bezpečí, dobře známé a řízené.

V těžkých časech se můžete cítit, jako by zlo překročili hranici a uvěznil její dlouhé prsty. Klid, kterému jste kdysi věřili, je nyní zničen.

Musíte uniknout strachu a udělat krok za touto čárou.

Pokud máte strach, přemýšlet o tom, co se děje s vámi po ztrátě, přejděte na druhou stranu, nejprve přijmout to, co se stalo, a pak si uvědomit, že život musí jít dál -

  • že vás s ním . Přejděte dál.Pokud se cítíte ohroženi, nebo strach být sám, zefektivnit tyto obavy, s ohledem na předchozí větu, jste svým vlastním nejlepší rada. Nechte své srdce dát sílu.
  • 5. musím kultivovat vnitřní klid a rovnováhu každý den

vám záleží jejich stravě a jejich hmotnosti a použití k lékaři na pravidelné kontroly. Se postarat o sebe každý den, a není pochyb o tom, že jste vyčerpaný, když jsem se konečně jít spát. Nyní ptát sami sebe

,

Když byl v poslední době jste se staral o své emoce, potřeby a vnitřní svět? Jedná se o cvičení, které lze provádět také denně.

Nicméně, pokud dáte všechny ostatní před sebou, nakonec se budete zanedbávat. Pokud se vám soustředit veškeré své úsilí na získání nebo akumulaci „věci“, ztratíte smysl toho, co platí v životě: štěstí a plnost života.

Při těžké časy přijdou, musíte být připraveni, a není lepší způsob, než každý den rozvíjet svůj vnitřní svět, posílit sebevědomí a sebepoznání.

  • Za prvé, víme, že život plyne jako řeka, neustále mění. Ať se vám to líbí, nebo ne, měli byste být součástí pohybu tohoto toku.
  • Doporučujeme číst emoční zralosti - je vědět, že život není dokonalý

Závěrem lze konstatovat, ze skutečnosti, že nikdo z nás nemůže vědět, kdy tyto těžké časy přijdou k nám vyzkoušet,

Je důležité být vždy připraven spoléhat na své stabilitu Ten, kdo chce vidět duhu, musí být připravený odolat bouři.


5 Známky, že jste toxická osoba

5 Známky, že jste toxická osoba

Na našem webu jsme již napsali o toxických osobách a jejich chování. Také jsme vám doporučili, abyste se drželi od takových postav. Ale jste se někdy zajímali, jestli nejste sám toxický? A jak to definujete? Pravdou je, že jen zřídka najdeme okamžik zamyslet nad takovými otázkami a dalšími hmatatelnými okamžiky.

(Sex a vztahy)

Ocení lidé teď, ani nikdy ztratit

Ocení lidé teď, ani nikdy ztratit

Sex a vztahy Místo chybět osoby nebo věci, a to, co jsme ztratili, musíme se naučit, jak si užít a ocenit lidi, v tomto okamžiku, zatímco oni jsou stále s námi. V celém životě ztrácíme mnoho blízkých. Máme na mysli nejen smrt, jak jsme se rozloučili s mnoha důležitými lidmi, s nimiž se naše cesty zkříženými, az nějakého důvodu oni šli ještě dále a již není součástí naší současnosti.

(Sex a vztahy)