Lidi, kteří jsou v „černé díře“


Lidi, kteří jsou v „černé díře“

zajímavých faktů Navzdory svým fyzikálním omezením Stephen Hawking je příkladem odporu a překonání. Nedovolil, aby se jeho nemoc psychicky rozdrtila.

Stephen Hawking je jedním z nejrespektovanějších lidí naší doby, nejen jedním z nejjasnějších mysli, ale jako příklad triumfu života.

Narodil se 8. ledna 1942 v Oxfordu (Anglie) aznámý po celém světě pro svůj výzkum v oblasti teoretické fyziky.

dítě, jeho snem bylo studovat matematiku, ale z jiných důvodů, kdy byl zapsán na univerzitě jsem se rozhodl jít do vědy.

V prvním roce mladého Hawking v Cambridge, sotva dosáhl 21 let, začal se objeví příznaky onemocnění známého jako amyotrofickou laterální sklerózou (ALS), který navždy změnil jeho život.

V té době, lékaři odhadovaná maximální životnost dva roky, ale Hawking překonání těchto očekávání a stal se jedním z nejdůležitějších vědců dnes.

Navzdory svému fyzickému stavu poskytl Hawking po celém světě stovky představení. Své moudrosti sdílí v milionech dokumentárních filmů a knih, které se staly předmětem mnoha nových studií.

Vědět, jak vesmír funguje, také ví o životě a jeho nejtěžších zkouškách.

Ve svém posledním projevu hovořil o depresi a také zajímavé zjištění s jasnými příklady ze svého života.

Stephen Hawking odešle zprávu pro lidi, kteří trpí depresí

Dnes Stephen Hawking 74 let, ale to nezastavilo. Pokračuje v učení, zkoumání a sdílení přemýšlivých pozorování se zbytkem světa.

Jednou za čas očekávání různých možností byla snížena na nulu, když byl diagnostikován. Ale teď chápe, že od té doby je každý aspekt jeho života výhodou.

Věnoval celou jeho existenci do výzkumu a najít odpovědi na otázky vesmíru.

Nemůže mluvit a pohybovat, pohybuje se na invalidním vozíku. Navzdory všemu našel způsob, jak komunikovat a inspirovat celý svět.

diskuse pořádané v lednu v Královském institutu v Londýně, ve srovnání Hawking černá díra deprese, aby bylo jasné, že žádný z nich nemůže uniknout.

"Závěr této konference: černé díry nejsou tak černé, jak si myslí. Nejsou věčné věznice, jak si mysleli dříve.

Objekty mohou pocházet z černých děr a možná spadají do jiného vesmíru. Takže pokud máte pocit, že se dostanete do černé díry, nevzdávejte se, protože se můžete dostat ven. "

V reakci na jeho vlastní zdravotní postižení, dodal:

„Oběť má vždy právo spáchat sebevraždu, pokud chce. Ale myslím, že je to vážná chyba. Jak špatný život se zdá, je vždy to, co můžete dosáhnout.

Pokud je život, existuje naděje.

Pokud jsou zakázány, je to pravděpodobně není vaše vina, ale neobviňujte svět ani právo očekávat, že bude mít soucit na vás.

Musíte mít pozitivní postoj a maximálně využít všech situací, ve kterých se ocitnete. Pokud máte fyzická omezení, nemůžete si dovolit, abyste se stali psychologickým postižením. "

Naris Stephen Hawking nadále inspirován vědecké mysli, ale také inspiruje lidi, kteří mají velké potíže v životě.

Hawking vidí vědu jako skvělou oblast pro lidi s postižením, proto, že primárně rozvíjí mysl. Zdůrazňuje, že fyzická práce není možná, ale teoretická práce - prostě dokonalá.

Uznává také, že bylo dosaženo velkého množství pomoci milovaných, kolegů a studentů, kteří ho vždy podporovali.

"Myslím, že lidé obecně chtějí pomoci, ale musíte jim ukázat, že jejich úsilí stojí za to."

Lucy Hawking, dcera Štěpána mluví o svém otci:

„Je to velmi záviděníhodný touha, aby i nadále pohybovat vpřed a schopnost shromáždit veškerou svou sílu, veškerou svou energii, mentální soustředění pro všechny kupředu.

Ale nejenom se pohybovat dopředu a přežít, ale překonat ostatní. Dělá drobné práce: píše knihy, dává tisková konference inspiruje ostatní lidi s neurodegenerativních chorob a jiných poruch. "

Nedávno slova Štěpána Hawkinga obklíčila celý svět jakoposelství pro lidi, kteří upadli do deprese.

Jeho životní zkušenost a pověst na světě jsou jasnou ukázkou jeho moudrosti a podstaty.


Jak růst cibule v domácnosti

Jak růst cibule v domácnosti

Není pochyb o tom, že každý v kuchyni bude mít vždy alespoň jednu cibule . Dodává výraznou chuť vašim pokrmům a je k dispozici v nespočetných kulinářských receptech. Cibule mají také mnoho dobrých vlastností pro zdraví. Naučte se růst cibule v místnosti v tomto článku. Technické údaje o pěstování cibule Spolu s mrkev, brambory a zelí, cibule je nejoblíbenější zelenina, že všude lidé používají více než pět tisíc let.

(Zajímavosti)

Zlepšení zdraví a dodává stravy hroznů

Zlepšení zdraví a dodává stravy hroznů

Zajímavá fakta Denní spotřeba hroznů může být velmi prospěšné pro zdraví. Tento lahodný bobule je skutečný objev, protože má bohatou sladkou chuť a neuvěřitelně užitečné vlastnosti, které jsou nemožné, že si toho nevšiml. Navíc hrozny jsou chutné, to je také známé jako protirakovinný prostředek, asistent v boji proti únavě a selhání ledvin.

(Zajímavosti)