Respekt děti respektovat ostatní


Respekt děti respektovat ostatní

Sex a vztah k dát světu respektující děti důležité je chovat s respektem jako dítě v těchto prvních letech života, což je začátek jejich růst jako jednotlivci.

Pokud jde o různé styly školení a vzdělávání, rodiče mají plné právo zvolit metodu, která považují za nejvhodnější, a v souladu s jejich hodnotami.

Ale nikdy zanedbávat jeden:štěstí svých dětí.

také třeba mít na paměti, že dospělí jsou odpovědné za zajištění toho, že učit děti vytvořit lepší svět hoden.

Zvyšování děti - odpovědný proces a nejdůležitější úkol v životě každého člověka. Nemůžete posedlí různými technikami nebo se snaží být dokonalé rodiče. Někdy je to jen dost, abyste poslouchali své srdce.

V dnešním článku chceme mluvit o tom, jak vychovávat děti vědomé, kteří budou schopni respektovat ostatní.

milující, uctivé děti

Když dítě přijde jen na tento svět, víte o tom docela dost. Nikdo nemůže učit jen na několik měsíců či let, protože děti začnou ukázat svůj charakter a nemusí ani reagovat na to, co rodiče pokusit se vštípit.

Viz také: "Jednoduchost. To je tajemství rodičovství

každé dítě bude rozvíjet své vlastní vkus a osobnost, bude mít svou vášeň a péči. Děti - to není kopie svých rodičů, takže nebude vyžadovat, aby všechno, co si mohou myslet ani cítit.

maminky a tatínky úkolu doprovázet své dítě v průběhu dospívání, dávat lásku a úctu. Vy uctivé děti, není nic lepšího, než aby jim ukázal stejně dobré pocity a být schopen ocenit.

Respektovat přirozený vývoj dítěte

V 90. letech byl velmi populární téma pobídky. To je skvělý nápad a skvělý způsob, jak umožnit dětem, které mají problémy s vývojem, zlepšit některé základní procesy.

  • Ale nepleťte termín „brzy stimulace“ s „zrychlení“. Některémaminky posedlí perfektní učit své děti ke čtení, když pouze malý čtyři.
  • V některých rodinách rodiče učí své děti, jak vyřešit matematické problémy ve věku pěti let, a oni už se začal učit dva cizí jazyky a jít na balet, hudební výchovu, hrát fotbal ...
  • Někdy zrychlení může vést k tomu, že děti rostou ve stresu. Zvýšená úzkost a tlak, protože musí splňovat určitá očekávání nikdy vychovávat s úctou děti.
  • Nechte své děti rostou „pomalý plamen lásky“. Pojďme hrát, objevovat svět kolem sebe, dělá své první kroky, spadají do parku, běhat, trpí neúspěchy a znovu stoupat na nohy ...

Viz také: „Nedovolte změnu lásky, kdo jste

Prostřednictvím těchto údajů, které najdete respekt pro své děti vyrůstat. Pokud mají pocit, že jejich láska roste i uctivý.

pochopit jejich pocity a emoce pomůže nasměrovat

Když zvýšíte hlas dětem a řekl něco jako: „Jsi příliš velké, než aby plakat,“ nebo „já nemám čas pro nesmysl. Jsem unavený „- je navždy mění svůj citový svět.

  • vzdělávání, založený na respektu, což umožňuje, aby dítě správně řídit své emoce, pochopit jejich vlastní hněv, strach a úzkost.
  • respektovat pocity svých dětí velmi důležité pro jejich zdraví a růst. Pak jistě budou děkuji vám za to.
  • Pokud děti mají pocit, že slyší, a rodiče reagují na každé slovo, které řekl, že růst sebevědomí a zralé.

vzdělávání, založený na respektu, neznamená, že nemáte žádné limity pro své děti, protože jsou potřeba. Zbytek společnosti vytváří určitých mezích hranice pro nás stejně, a děti musí naučit přijmout určitá pravidla a povinnosti.

naučit je dodržovat určité zákony - je další způsob, jak vštípit respekt v tréninkovém dovednost. Tak se učí zvládat své frustrace a pochopit, co se od nich očekává v různých situacích.

dítě, které si není vědoma svých omezení, se snaží překročit nimi každý den, což vede k negativní výsledky nezklamal a zmást rodiče.

Na druhou stranu, děti, které vědí, jak respektovat ostatní, know-how, aby se dodržovaly.

Jak můžete vidět, typ rodičovství, který je založen na dodržování, je velmi populární, protože dospělí pochopili, že schopnost milovat a respektovat tvoří neviditelné pouto, které podporuje zdravý vývoj jejich dětí.

Viz také „učit děti štěstí, ne dokonalost

  • Děti by měly chodit v bezpečí, ale být schopni dělat tak volně, protože věděl, že je to možné a co ne.

ted nejlepsi vzorem pro své děti. Si uvědomit, že oni jsou už jen „mladí studenti“ život, protože naučí mnohem lépe s příklady než slova.


Osamělá a šťastná: je to možné?

Osamělá a šťastná: je to možné?

Je docela možné, že osamělý a šťastný , ačkoli někteří lidé vyrovnávají štěstí s tím, že ve vztazích. ◊ Ujišťujeme vás, že osamělost má mnoho výhod, které budeme dále zvažovat. Výhody osamělosti Pravděpodobně víte někoho, kdo je osamělý a zoufalý při hledání partnera. Myslí si, že jsou blázni společnost případě, že nejsou páří, jsou prázdné a nebude cítit úplný, aniž by jiná osoba, která se každý den držel svou ruku.

(Sex a vztahy)

Ocenit ty, kteří vám svůj čas

Ocenit ty, kteří vám svůj čas

Sex a vztahy je důležité trávit čas s těmi, které máte rádi a kdo tě milují. Čas je nejúžasnější a nejúžasnější dárek, který jim můžeme dát. Pokud se na chvíli zastavit a přemýšlet o tom, že si uvědomit, že čas, který ostatní dáváte, že se nikdy dostat zpět . To je způsob, jak říci, že oceňují vaši společnost a užívají si ji.

(Sex a vztahy)