Výkonnou antivirovou nápoj (pouze 3 ingrediencí!)


Výkonnou antivirovou nápoj (pouze 3 ingrediencí!)

recepty Vaše tělo je vystavena celé řadě faktorů a faktorů každý den, což může vést k infekci bakteriemi, viry nebo plísněmi. Máte imunitní systém, který je zodpovědný za reakci na těchto mikroorganismů, které mohou způsobit zdravotní problémy. Nicméně

neaktivní životní styl, špatná strava, náhlá změna klimatu, nedostatek pohybu a dalších faktorů, které mohou vést k oslabení systému, které zvyšuje Vaši náchylnost k různým nemocem, které způsobují všechny tyto mikroorganismy.

živiny dostanete od některých potravin, jsou nezbytné pro tvorbu silného imunitního systému, který je schopen chránit proti virovým onemocněním. Třeba mít na paměti potřeby imunitního systému, budeme s vámi podělit o zajímavý recept. To - antivirový nápoj, který kombinuje sílu tří velmi užitečných přísad dát imunitní systém potřebné živiny, kterými zůstane silný a bude moci bojovat proti všem druhům infekcí.

Jaké jsou tajné složky tohoto mocného antivirového nápoje?

I když těžko uvěřit takové velké množství výhod, tento výkonný antivirus nápoj se skládá pouze ze tří populárních a ekonomických složek: citron, zázvoru a medu.


Lemon Lemon je známé pro svůj vysoký obsah vitaminu C, což je nejen antibiotika, ale také posiluje imunitní systém prostřednictvím aktivace bílých krvinek. Tento produkt má antibiotické a antivirové vlastnosti, které pomáhají bojovat s mnoha virů a bakterií,a mohou mít vliv na zdraví, zejména dýchací systém.

Ginger kořen zázvoru se stala populární díky své bohaté léčebné vlastnosti, mezi které patříprotizánětlivý a mukolytickou akci nemluvě o velké množství antioxidantů.

Tato výkonná složka může pomoci stimulovat imunitní odpověď organismu a zabývat se všemi viry a bakterie, které mohou způsobit problémy, jako je rýma, kašel, chřipka nebo astma. To mukolytický akce stimuluje sekreci hlenu, a tak se také skvělé pro zmírnění příznaků, jako jsou kašel a podráždění hrdla.

V medicíně je také známý pro své antibakteriální, antifungální, anti-toxické, antihistaminika a protizánětlivé vlastnosti. Včelí med

Nedávné studie ukázaly, že med má silný antibiotický účinek, který může eliminovat viry a bakterie, které způsobují nachlazení a chřipku. Tento produkt, známý již mnoho let, se používá k léčbě různých respiračních a virových onemocnění.

Studie ukázaly, že med má expektorační vlastnosti, , které jsou klíčem k léčbě astmatu a dalších respiračních problémů kvůli slabým imunitním systémem.

Virus nápoj s citronem, zázvorem a medem

Teď, když jsme zjistili, antivirové výhody těchto tří známých ingrediencí, další krok - vytvořit silný antivirový nápoj, který pomáhá zvyšovat obranyschopnost a předejít respiračním problémům způsobeným alergií nebo virovými infekcemi.

dobré mít vždy po ruce třech přírodních ingrediencí, protože jsou také velmi účinná při léčbě nachlazení, chřipky a alergie různých typů dýchacích cest, které mohou nastat kdykoliv.

  • Složení 2 velké citrony slupce kořen zázvoru 1/2
  • 200 ml organického medu (8 lžic)

obsluze

  • První prací citrony dobře s roztokem vody a octa dezinfikovat a odstranily případné zbytky pesticidů. Citrony být použit spokožky, protože většina živin se nacházejí v něm, včetně velkého množství vitamínu C.
  • Wash zázvorového kořene, řezané na malé kousky a místo v mixéru s nakrájené citrony. Přidejte doporučené množství medu a míchat všechny ingredience, dokud nezískáte homogenní směs.
  • Když je směs hotová, nalijte ji do skleněné nádoby s víkem a uložte do chladničky.
  • Pokud vozidlo bylo v lednici po dlouhou dobu a medu začal krystalizovat, měli ji ohřát ve vodní lázni tak, že není zkažené.

Spotřeba

Doporučujeme konzumovat lžíci denně pro osoby starší 13 let. Děti musí denně užívat jen jednu čajovou lžičku. Tento nápoj můžete rozpustit v čaji, vodě nebo jiné horké tekutině.


Artyshokova vody a jeho výhody

Artyshokova vody a jeho výhody

Recepty Artyčoky - zelenina je velmi vysoký obsah vitamínů, minerálů a antioxidantů, které podporují dobrý zdravotní studnu. Vždycky považován odpadních vod a jeden z nejbohatších výrobky z hlediska nutriční hodnoty. již prokázala, že tyto neobvyklé vyhlížející zelenina obsahují velké množství tuku, sacharidů, bílkovin a esenciálních mastných kyselin (v menším množství).

(Recepty)

Med a česneková tinktura 7 dní půstu

Med a česneková tinktura 7 dní půstu

Recepty Česnek je jedním z nejčastěji používaných přírodních složek ve vaření na celém světě. Věděl, že všechno půjde dobře chuť s jiným kořením a tím zvyšuje chuť pokrmů. Ale česnek - více než jen jedním z klíčových spojenců v kuchyni, česnek ceněné po staletí, protože jeho schopnost zmírnit příznaky různých nemocí.

(Recepty)