14 Výrobků na zpomalení stárnutí


14 Výrobků na zpomalení stárnutí

Zajímavá fakta Každý ví, že postupem času se nezastaví. Péče o vaše tělo je však hlavním klíčem ke zdraví našeho těla vně i uvnitř. Naše nálada je zobrazen na vnějšku, a to v pořadí, je neoddělitelně spjato s jídlem. V tomto článku jsme vám řekne, asi 14 výrobky nazývané anti-aging.Existuje mnoho přírodních produktů, které musíme přijmout za účelem boje proti vlivu času na těle a mají hladký a mladistvou pleť bez vrásek. Jsme jíst některé z nich denně a jsou poměrně levné. Aby se zvýšila jejich účinnost, máte jen zvýšit jejich počet ve vaší stravě.

Dnes olivový olej olivový olej použití v miskách se stala docela obyčejná věc, protože teď je možné zakoupit za relativně nízkou cenu. Mezi mnoha výhod odbyt olivového oleje - pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, což má vliv na snížení tlaku. Navíc tento olej působí proti rakovině prsu a zvlhčuje pokožku. Třešně

Vzhledem fytochemické prvky třešně mají protizánětlivé vlastnosti a působí jako antioxidační, transformuje je do proti stárnutí ovoce, které je dobře bojuje s artritidou a osteoartritidou. Cherry doporučuje srdečními chorobami, jak dobře to čistí tepny z tuků. Zelená listová zelenina

celer, kapusta, brokolice, hlávkový salát a petržel - bohatým zdrojem antioxidantů, které bojují s hlavní příčinou stárnutí buněk - volnými radikály. Tato zelenina pomáhají při léčbě infekcí močových cest, zažívacích potíží, anémie a bolesti zubů.

Avocado Avocado - zdroj mononenasycených mastných kyselin, účinná v boji proti přebytek cholesterolu. A s vitaminem E, avokádo udržuje pokožku hladkou jako součást mnoha masek a prostředků pro kůži nebo vlasy.

Česnek Česnek je často doporučuje použít pro prevenci srdečních onemocnění a rakoviny. Vyrovnává hladinu cholesterolu a zlepšuje krevní oběh.

ovesné vločky Toto krmivo je zvláště cennée la úbytek hmotnosti a spalování tuků vzhledem k obsahu vlákniny, která otupit chuť k jídlu. Kromě toho, ovesné vločky kyselina fytová může pomoci při prevenci rakoviny.

Jahody

Bobule jako jahody, borůvky a maliny mají vysokou koncentraci antioxidantů. Jednou z funkcí těchto plodů je anestetika, protizánětlivý účinek a udržování dobrého stavu oběhového systému.

Čočka

Zůstaňte silné kosti a svaly pomáhají semenu humra, protože jsou bohaté na železo. Čočka zlepšuje funkci střev a růst obilovin je skvělý pro výživu ve stravě.

zázvor

kořen zázvoru dobře reguluje proces trávení a krevní oběh. Perfektně se hodí pro léčbu bronchitidy, pneumonie, chřipky a změkčení bolesti při revmatismu.

Losos

Losos, nasycený komplexem omega-3 tuků, přidává důležité látky do našeho těla. A antioxidanty tohoto produktu jsou zodpovědné za obnovu a zvlhčení pokožky.

Zelený čaj

První výhoda používání tohoto čaje se týká srdce. Stejně jako všechny ostatní produkty, zelený čaj - je antioxidant, který je zodpovědný za boj proti stárnutí a ochraně pokožky.

Zelený čaj je vhodný pro ty, kteří chtějí zhubnout, protože zrychlují metabolismus a zlepšují fungování nervového systému. Vhodné pro prevenci Alzheimerovy choroby. Navíc tento čaj ošetřuje popáleniny na kůži.

Rajčata

Rajčata chrání naše tělo před škodlivými účinky ultrafialového záření, které zabraňují spáleninám. Díky karotenoidovému lykopenu má rajčata pozitivní účinek na pokožku, která chrání před vznikem vrásek.

Linen

Celulóza, antioxidanty a Omega-3 v semenech semena lnu snižují hladinu cholesterolu a dodávají energii. Povlečení doporučeno, když zmrzlé a nadváhou.

Honey

Kromě vysokého obsahu antioxidantů také med hydratuje a vyhlazuje pokožku. Uzdravuje popáleniny a škrábance, zabraňuje vzniku infekcí v poškozených oblastech pokožky.

Je důležité si uvědomit, že přidávání všech těchto produktů do stravy je také důležité, abyste nezapomněli na normální spánek. Vyvarujte se alkoholu, tabáku a nadměrnému vystavení ultrafialovému záření.


Nikdo ti v životě nepomůže. Tajemství jen ve svém vlastním úsilí

Nikdo ti v životě nepomůže. Tajemství jen ve svém vlastním úsilí

Někteří lidé si myslí, že úspěch v životě není úměrný úsilí o podávání zpráv. Existují také ti, kteří věří, že tajemství úspěchů spočívá v pomoci třetích stran. Někdy dokonce říkají, že to má štěstí nebo štěstí. V některých případech to může být pravda. Je možné, že vnější vlivy pomáhají přemísťovat lidi, kteří nemají správné dovednosti, aby tak učinili.

(Zajímavosti)

8 Známky, že pijete nedostatečnou vodu

8 Známky, že pijete nedostatečnou vodu

Musíte pít 6 až 8 sklenic vody denně, aby vaše tělo v optimálním stavu. To vám pomůže vyhnout se zdravotním problémům. Pít dostatek vody je jedním z nejdůležitějších návyků, které můžete získat. Jak asi víte, je to velmi důležité pro dobrou kvalitu života. Když pijete dostatek vody, systém hlavního těla selže.

(Zajímavosti)