Porušení spánku může znamenat, degenerativní onemocnění


Porušení spánku může znamenat, degenerativní onemocnění

Zajímavé skutečnosti výzkum ukazuje, že zneužívání spánek, a to zejména v průběhu fází spánku s rychlým pohybem očí (REM), může ukazovat na degenerativní onemocnění.

V dnešním článku se budeme hovořit o tom, že spánek může říct o své zdraví.

Co je porucha spánku?

poruchy spánku a problémy s ním spojené nejsou jediní lidé, kteří trpí neurodegenerativními onemocněními, jako je Parkinsonova nemoc, demence nebo Alzheimerovy choroby.

Vzali obvyklý vývojový cyklus spánku a může mít vliv na mentální, emocionální nebo tělesné funkce člověka.

Zde jsou uvedeny hlavní spánek:

 • spánkové apnoe (zástavy dechu)
 • Bedwetting (zvláště u dětí)
 • Insomnia (špatné, nedostatečné nebo neklidného spánku)
 • syndrom neklidných nohou (končetin nepřetržitě pohybuje přes noc)
 • spánková obrna ( Wake-fáze REM, kdy je aktivní mozek, ale tělo kromě očí - ne)
 • noční děs (náhlý nástup pocitu strachu)
 • somnambulismus (chůzi nebo vykonávajících další pohyby v době spánku)
 • Narkolepsie (usínání kdykoliv nebo každé místo bez varování)

K dispozici jsou i další méně poštovní zásilky Irena spánek, jako je například:

 • idiopatická hypersomnie (potřebu spánku další 4 hodiny v průběhu dne)
 • Opakované hypersomnie (potřebu spánku až 20 hodin v průběhu několika dnů)
 • idiopatické insomnie (neurologická porucha cyklu bdění / spaní, což vytváří problémy při probuzení nebo regulace spánku)

Viz také 8 způsobů, jak se zbavit poruchy spánku

fází REM a neurodegenerativní onemocnění

nemocnici studium neurologie služby v Barceloně, vaše chování během fáze REM může označení určitých onemocnění, jako je Parkinsonova choroba nebo senilní demence.

Pacienti, kteří trpí noční můry, ve které jsou napadeny nebo zneužívány zachází se s nimi, stejně jako ti, kteří tlačí nebo křik během REM fáze, budoucímohou trpět neurodegenerativních onemocnění v důsledku nedostatku dopaminu v mozku.

Pacienti mohou navštívit kliniku spánek podstoupit některé diagnostické testy, které pomáhají lékařům analyzovat druh poruchy, které je ovlivňují. Pak mohou lékaři určit, co to může znamenat pro jejich budoucnost.

Taková analýza se provádí v ambulantním prostředí v nemocnici nebo na klinice. Lékaři porovnávají chování během fáze BDG s pravděpodobností vývoje onemocnění.

Poruchy spánku mohou být znakem potřeby zabránit narkolepsii, mrtvici nebo ospalosti. Mohou také detekovat takové respirační problémy jako spánková apnoe a chrápání. spánku a neurologické onemocnění

Kromě pomoci pacientům, kteří trpí respiračními chorobami spojenými s spánku, nemocnice ve Španělsku nabízí také lék pro poruchy spánku a zkoumá vztahy mezi epilepsií a poruchami spánku.

Podle neurology Maria Gudina,

je obtížné rozlišit epileptickou epizodu od problému ve snu. Její kolega Mercedes Munoz říká, že Parkinsonova nemoc (druhou nejčastější neurodegenerativní onemocnění)

častější u lidí, kteří trpí nespavostí, stejně jako úzkost a deprese. Hypersomnie se vyskytuje u 80% pacientů s Parkinsonovou chorobou.

 • Porucha spánku, která se vyskytuje během fáze BDG, postihuje 40% pacientů.
 • Syndrom nestabilních nohou postihuje 20%.
 • To znamená, že několik pacientů s neurodegenerativním onemocněním je běžně užíváno několik režimů spánku, což může ovlivnit kvalitu jejich života.

Studium obvyklého režimu spánku Obvyklý režim spánku může být počátečním projevem nemoci, takže je důležité se k němu přistupovat z terapeutického hlediska.

Dr. Estefania Segura primární insomnie v porovnání s výskytem duševních chorob, jako je schizofrenie, deprese, úzkosti a bipolárních poruch.

Všechny jsou spjaty s problémy spánku.

Totéž platí pro obecnou úzkost a posttraumatickou stresovou poruchu.

Jeden článek je o zvýšení počtu lidí s demencí, zejména Alzheimerovy choroby, vzhledem k obecnému zvýšení průměrné délky života. Stárnutí, Alzheimerova choroba a poruchy spánku jsou úzce propojeny.

V kombinaci s genetickou predispozicí a vnějšími faktory mohou vážně ovlivnit kvalitu života pacienta.

V mnoha případech způsobují poruchy spánku hospitalizaci. U těchto pacientů jsou poruchy spánku mnohem vážnější než poruchy spánku.

známky spánku u pacientů trpících Alzheimerovou chorobou: větší mobilita

snížení sen fáze pomalého spánku a REM ospalosti během dne

 • hlavní příčinou poruchy spánku je poškození neuronů, které jsou zodpovědné za nerušeného spánku.
 • Hypotalamus a vaše vnitřní hodiny jsou zodpovědné za spánek a bdění, ale tito lidé nejsou synchronizováni.

Užitečné jízdní pruhy s nespavostí

Přidání produktů s uklidňujícími vlastnostmi v pruhu zlepší trávení. Mohou být také použity jako prostředek boje proti nespavosti.


Dovednosti pro úspěch: 7 důležitých kroků

Dovednosti pro úspěch: 7 důležitých kroků

Zajímavá fakta o životní cestě bude vždy dít, lidi, situace nebo věci, které vás inspirují k úspěchu. Co děláte s touto inspirací, závisí zcela na vás. Můžete zvolit "nejjednodušší" řešení, nebo jej můžete změnit na něco mnohem víc a zvolit cestu k úspěchu. Samozřejmě, že úspěch souvisí s kariérovými nebo finančními zdroji, ale není omezen na to.

(Zajímavosti)

5 Mýtů o psychopatech

5 Mýtů o psychopatech

Mentální poruchy, jako je bipolární porucha, deprese nebo anorexie, jsou často léčitelné. "Máte bipolární poruchu" nebo "Jste tak tenký, máte anorexii" - to jsou nejčastější připomínky. Ale tyto slova nepoužívejte tak bezmyšlenkovitě. Ve většině případů jsme úplně špatní ohledně poruchy, o které mluvíme.

(Zajímavosti)