Dotčení lidé ublížit sousedy


Dotčení lidé ublížit sousedy

Sex a vztahy mohou rozčílený lidí a způsobil vám bolest, ale už jste někdy přemýšleli o tom, proč to udělali? Málokdy přemýšlíme o tom, co může udělat jiný člověk stejným způsobem.

Nicméně, toto je normální chování lidí, kteří byli zraněni nebo zraněni.

Ve skutečnosti se jen špatně snaží chránit sebe. Neuvědomují si to, oni ubližují ostatním, protože ublížili.

dotčení lidé utrpěli těžkou utrpení

Dnes dáváme několik příkladů, které vám pomohou pochopit, co urazil lidé chovají tímto způsobem. Představte si, že dítě má špatné chování a také viděla, jak to ovlivnilo jednoho z jejích rodičů. Není to uvědomovali, bude

dítě si myslí, že toto chování je „normální“ a začne přehrávat. I když tyto děti plakat a cítit bolest v dospělosti budou zneužívat svého partnera nebo použít násilí proti komukoliv, kdo je ignoruje. Nakonec je to model chování, který viděli od dětství.

Pokud tento druh agresivity se projevuje až v dospělosti, člověk může pokusit provést v budoucích jednáních, aby se zabránilo tento postoj.

V sobě si myslí: "Je lepší, než být zase oběť."

Totéž se děje s lidmi, kteří neměli něhu. Ve vztazích

se drží na jiné osobě a trpí strašnou emocionální závislostí.Jak to způsobuje zranění?

Buďte opatrní! Jedná se o tenkou formu šikany, která není ve vašem životě.

žárlivost, že je třeba kontrolovat svého partnera, že ti, pocity neopustil, nutit někoho jiného zodpovědný za své vlastní štěstí ...

Po tom všem, že jiná osoba zmizí z vašeho života

vyčerpány tyto toxické vztahy. Jak se chovat spolu s uraženými lidmi?

Nemůžete opravdu zkusit změnit zraněného

. Někdy vědí, že se v budoucnu nemohou chovat a uvědomují si, že dělají špatně.Nicméně, toto je jejich rozhodnutí, a jiní je nedokážou pochopit. Ve většině případů není jejich chování úmyslné.

Tak

co můžete udělat pro tyhle lidi, aby ti neublížili? Zde jsou některé možnosti:

Nechoďte dál, než je nutné.

  • Někdy se mohou pokusit manipulovat s vámi. Jiní se podívají na vaši minulost a litují vás. Jste však také důležití a potřebujete se o sebe postarat. Můžete s nimi o tom upřímně mluvit, pokud chcete, ale ne více než nutné.
  • Když dosáhnete limitu, jdi. Nechtějte se chovat jako oni. Jsou zraněni, a pokud se budete chovat jako oni, můžete nechat i nadále chovat tímto způsobem a potenciálně poškodit ještě víc jejich sebevědomí.
  • Pokud si uvědomíte, že vás chtějí ublížit,odvrátit
  • . Neříkej jim, co mají dělat. Nikdo nemůže pomoci jiné osobě, pokud nechce pomoci. Pokud chcete, aby nedošlo k vyčerpání marně snaží pomoci Nedoporučuji jim vyhledat odbornou pomoc, nebo se snažit ovlivnit jejich cestu.
  • Přijměte jeNejlepším řešením by bylo

urazit lidi

tak, jak jsou. Všichni trpěli bolestí, a možná jsme je bez dalších záměrů přiměli k ostatním. Instinkt přežití vás vždy nevede správnou cestou. Nezná ani hodnoty, ani pravidla. Chce jen, abys přežil a zabýval se tím, co se ti stalo. Takže se nedívejte na dítě, které zneužívá jiné dítě ve škole, protože může mít nedostatek sebeúcty a může mít mnoho problémů doma.

Nejlepší by bylo zastavit toto chování a pokusit se o to opravit včas, než se tyto děti stanou dospělými, a pak se bude těžko měnit.

Starší lidé mohou otevírat své oči, uznat, co se děje,

a požádat o pomoc, aby se změnili a přestali bolet ostatní.3 způsoby, jak se zbavit frustrace a stát se silnější

Jestliže přijmeme zklamání jako běžnou součást našeho života a zbavit se jeho síly, pak to přestane způsobit tolik bolesti.


5 Kroků odpustit a zapomenout

5 Kroků odpustit a zapomenout

Sex a vztahy Aby bylo možné sledovat život a plně si vychutnat to, musíme se naučit odpouštět lidem, kteří nás cítí poškozeny v minulosti a jít dál. Omlouvám se, není to snadné. Když začnete zapomínat, že jste zraněni, začnou se zranit rány. Budete se cítit šťastní, zbavíte se ran a jizev z toho, co vám ublížilo.

(Sex a vztahy)

6 Hlavních funkcí, které dokáže rozpoznat psychopat

6 Hlavních funkcí, které dokáže rozpoznat psychopat

Sex a Vztah Pravděpodobně jste slyšeli ve zprávách jako úplně normální člověk se dopustil trestného činu, a nikdo by si myslel, že je schopný. Být psychopat neznamená, že se liší od ostatních. Psychopath je typ, který nejvíce charakterizuje jako příjemný, skutečně charismatický a dokonce i dobrý člověk.

(Sex a vztahy)