Tipy pro neúplné případy


Tipy pro neúplné případy

Pokud máte s někým projednávaný případ dříve nebo později se vrátíte k této osobě hned, dokud problém nevyřešíte. To bude, dokud konečně neporušíte všechny vazby a neuvolníte všechny nedorozumění, břemeno a smutek.

Jedním způsobem je něco, co jste neuspěl. Události minulosti jsou jako vzdálený blesk - záblesk paměti, slova nebo objektu.

Psychoanalýza ukazuje , že lidé obvykle "skrývají" některé traumatické nebo nepohodlné události. Děláme to na nejvyšší úrovni rozumu.

Nicméně to není zavřené v nejtmavším rohu naší mysli. Tyto události naší minulosti přicházejí jako kouř skrz komín. Jsou podobné jako voda, která proudí do vanové lázně.Zanechávají dnes nezjištěný vliv na život.

Není to snadné. Nevyřešené problémy vás pronásledují. Ovlivňují jak osobnost, tak emoce.

Mohli bychom například mluvit o lásce, která skončila bez rozloučení nebo dokonce s vysvětlením.

Mluvíme také o obtížných vztazích s některými lidmi, které znáte. To může vést k hádkám s přáteli. Vztahy mohou být ovlivněny nevyslovenými slovy nebo situacemi, kdy jste unikli strachu nebo nerozhodnosti.

Chceme, abyste o tom přemýšlel.

Jak se do minulosti a žít bez nedokončené podnikání

Neúplné případy vypadají jako překážku života.

Jedná se o jeden z nejčastějších psychologických problémů. To také způsobuje určité množství smutku, hořkosti a dokonce i nostalgie k akumulaci.

Teď chceme říct , jak se s těmito běžnými situacemi zabývat.

Neobtěžujte se, nenahládejte napětí.

Ano, můžeme vám doporučit, že nejlepším krokem k vyřešení problému čekáte, je volat, navštívit, vidět osobu a mluvit.

Však víme , že to není vždy možné.

Protože v určitých situacích existují lidé, kterým nemůžeme nebo nechceme vidět. (To může být způsobeno tím, že nám způsobují příliš mnoho bolesti.)

Je to také nemožné, protože není vždy snadné najít ty, kteří nás nebo kteří jsme ublížili.

Co byste měli dělat v těchto případech? No, nejprve víte, že všechny nevyřízené případy jsou původně řešeny na jednom místě: uvnitř sebe. Najděte rovnováhu ve své mysli a emocích. To je první krok k odstranění zátěže nedokončeného podnikání.

Zbavte se zátěže

Tyto fráze vám pomohou zbavit se tohoto zatížení. S nimi budete

podporovat vnitřní probuzení pro nové perspektivy. Nejsem osoba, která se ubližuje. Jsem mnohem víc než mé zranění a neúspěchy.

  • Minulost mi nemusí dělat současného otroka.Pokud jsem včera udělal chyby, musím je studovat, aby dnes měli hodnotu.
  • Neúplné případy by měly skončit jednou provždy. Musí být dokončeny, aby mi zde mohly poskytnout lepší příležitosti.
  • Jak si vzít minulost k životu v přítomnosti
  • Jak bylo řečeno, nedokončené záležitosti by měly být nejprve vyřešeny v sobě.

Až když se zbavíš svého hněvu, můžeš se k němu přiblížit. To vám dá sílu držet poslední rozhovor

pro zlomení vazeb a uvolnění.

Teprve když jste klidní, zjistíte, že toto nedokončené podnikání není tak důležité, jak jste si mysleli. Je to proto, žeje nejdůležitější - je to přítomnost.

Chceme, abyste o tom přemýšlel. Takže můžete konečně zapomenout na nedokončené podnikání a nechat to navždy. Život je pohyb

Jak Mihail Chiksentmikha konstatuje v teorii tekutiny, život je hnutí. To znamená, že si dovolíte zachytit svou mysl, která se může spojit s každodenní činností. To umožňuje posoudit, co je důležité tady a teď.

Včera se nedokončené podnikání stalo součástí minulosti, která vás naučila. Dostali jste lekci, která vás dnes učí, abyste byli moudřejší a dále se rozvíjeli.

Mít víru v budoucnost

Vaše minulost nebyla snadná. Nicméně přítomnost může být nazvána dvěma slovy: překonání a odvaha.

Teď musíš v budoucnu vidět krásné slovo:

naděje. Uvolněte něco, co nemůžete opravit, nebo jste již ztratili. Vynaložte veškeré úsilí a důvěru, která brzy bude. Moc měnit věci na vás.

Jste architektem svého života. Jste jediný a nepřekonaný hrdinou své historie. Nenechte se stát otrokem toho, kdo vás uráží. Nebuďte otrokem minulosti.

Může slibovat zachránit vztahy?

Slíbili jste někdy, že se změníte, abyste vrátili vztah nebo je zachránili? Udělal to někdo s tebou? K této situaci dochází, když víte, že došlo k poruše.


Příznaky onemocnění ledvin

Příznaky onemocnění ledvin

Věděli jste, že většina lidí má problémy s ledviny, ale ani o tom nehádat? Důvodem je, že první příznaky jsou téměř neviditelné. Může trvat několik let od nástupu příznaků až do nástupu onemocnění ledvin. V tomto článku vás seznámíme s příznaky onemocnění ledvin. Znalost je síla: jaké příznaky naznačují, že máte problémy s ledvinami?

(Zajímavosti)

Barva psychologie

Barva psychologie

Myslíte si, že bychom mohli žít v tomto světě, pokud všechno kolem bylo jen černobílé? Zjevně by bylo všechno nudné, abyste byli unaveni. Barvy hrají velmi důležitou roli v každodenním životě a mají určitý vliv na naši činnost. A víte, že barvy mohou také ovlivnit váš emocionální a fyzický stav? V tomto článku budeme uvažovat o skutečné psychologii barvy.

(Zajímavosti)