Tipy k pokušení partnera


Tipy k pokušení partnera

Seduce váš partner je dovednost, která normálně potřebuje v raných fázích vztahů. Na začátku jsou oba partneři zranitelnější vůči romantickým pocitům a navzájem se obdivují.

Měli byste vědět, že ačkoli to je běžné v prvních fázích, to nemusí nutně vždy pokračovat. Ve skutečnosti, udělat přesný opak je klíč najít dokonalou rovnováhu mezi vášeň a rutinou.

V romantickém vztahu mají malé hry, mrtvice a viditelné projevy úsilí tendenci mizet v průběhu času. Necíťte se špatně, pokud v určitém okamžiku přemýšlíte o tom, jak se věci děje.

Dnes vám poskytneme několik tipů, které byste chtěli aplikovat na váš vztah, abyste obnovili a uložili tento plamen mezi vámi a vaším partnerem.

Nezapomeňte, že potřebujete čerstvé nápady, investujte úsilí a věnujte pozornost detailům, abyste získali pozornost partnera. Vše začíná tímhle: váš postoj.

Proto nabízíme naše možnosti 5, abyste obnovili vaši vášeň a touhu od svého partnera. Chcete-li udržet oheň znovu, měl by být kladný postoj povinný.

Jak svedete svého partnera a udržujte plamen naživu

1. Zapomeňte na rutinu

Rutina je bezpochyby jedním z nejhorších nepřátel vztahů.

Nicméně nehovoříme o práci, ale o každodenních úkolech, které je třeba udělat. Mluvíme o postupech propojení: dělat vždycky totéž, jíst na stejných místech, používat stejné pozice v sexu atd.

Už víte všechno, co váš partner bude dělat předem - to je pro mnohé hrozné a frustrující.

Není pochyb o tom, že musíme být ve vztazích inovativní.

2. Sám se s ním nebo s ní

Musí být známo, že snad děti pravděpodobně ztěžují volný čas a toto by nemělo být vaše ospravedlnění.

Můžete také pokoušet svého partnera vytvořením příznivé atmosféry.

Pdělat datum dva nebo alespoň jednou týdně nebo jednou za dva týdny se jen bavit a užívat si společnosti od sebe navzájem.

Rodina, práce a odpovědnost jsou důležité, ale váš pár je také na prvním místě.

3. Tempest, bez ohledu na to, který den je teď

„V současné době je naše výročí, takže bych koupit květiny a ukázat svou lásku.“

Ale ať už je to váš jediný důvod pro to ?!

Samozřejmě, že důležitá data do paměti, a starat se o detaily dokonale. Nicméně, pokud zbývá jediná jiskra, akt vzpomínání je jen smutné vzpomínky na šťastné časy.

V zásadě naše rada je zde, aby vám, že máte někoho, kdo tě milují hned vedle vás připomínat. Nebuďte líní úsilí a svést!

Takže váš partner bude vnímavější a lépe splní všechny vaše požadavky (rovněž v posteli).

4. I když se může zdát zřejmé - je třeba experimentovat!

žádný lepší způsob, jak svést svého partnera, než zkusit něco nového společně.

muset cestovat do exotických destinací, jíst v restauracích každý den nebo každý týden plánovat nákladné výlety do změnit svůj vztah.

  • Seduction - stav bytí a postojů, která je silně závislá na tom, jak se ke svému partnerovi.
  • otevřenou možnost experimentovat s. 5.

otevřené sami: říci, co cítíte!

ztráta Part pokušení a nadšení spojené s tím, jak jsme se nakonec přestanou ukázat svou lásku pro vašeho partnera.

Ocitáme se v jakémsi začarovaném kruhu a zastavení na chat.

objetí, polibek, pohlazení, tokomplimenty ... Všechny tyto podrobnosti vyživovat a posilovat vztahy. Umožňují pokušení bude vždy zdarma a připomínat, co nás spojuje jako pár.

Nikdy potlačit, které sdílíte s partnerskou . Pokud si udržet takovou vzdálenou a interpersonální pozici, budete komplikovat pouze jejich vztah.

nejlepší - je komunikovat a říkat, co chcete říct svému partnerovi. Takže můžete vždy dosáhnout vzájemného závěru.

5 otázek, které je třeba dát před přestávkou až

Před rozbít, zeptejte se sami sebe těchto pět otázky jsou velmi důležité. Budete objevovat věci, které nemusí být znát. Získáte nové poznatky, a nebudete pochybovat, o rozhodnutí, takže budete vědět, že to je správné.


7 Výhod být sám a šťastný

7 Výhod být sám a šťastný

Sex a vztahy Zajímavé je, že budeme i nadále dělat stejné chyby jako předtím. Dnes existuje mnoho lidí, kteří nemohou být šťastní bez partnera. Je frustrující pro mnohé, a v některých způsobuje vážné problémy. Jeden z těchto problémů - emoční závislost, která nás táhne v toxickém vztahu. Pro ostatní, že problém spočívá v sebevědomí, které je někdy tak nízká, že potřebujeme někoho, kdo nám může milovat.

(Sex a vztahy)

Charakteristika toxické lásky

Charakteristika toxické lásky

Toxická láska se projevuje ve vztazích mnohem víc, než si myslíme. Provádí tyto vztahy prostřednictvím hořkosti a téměř vždy pokračuje v budoucnu a vede k prasknutí. To se však může stát, protože nás taková láska učil. Jsme spokojeni s toxickou láskou prostřednictvím našich strachů, nadějí, snů a poněkud chybných přesvědčení.

(Sex a vztahy)