Tipy pro holení bikini zóny


Tipy pro holení bikini zóny

Skutečnost, že většina žen strach, protože vzhled jejich intimní zóny je zcela normální. Je nutné nejen nosit bikiny, ale také dodat důvěru.

Možná nechcete dělat epilaci sami. Některé její způsoby, jako je odstraňování chloupků voskem, mohou být nebezpečné. Při nedbalém použití může voskování vážně poškodit intimní oblast.

I když se obrátíte na profesionála, dojde k chybám. Nakonec jsme všichni lidé. Proto vám chceme dát několik tipů, jak správně odstranit vlasy z oblasti bikin. Scratch pubis

Ještě před začátkem musíte udělat něco, co musíte udělat.

Rozhodněte, jak by měla vypadat publikační oblast . Vyberte si možnost, která vám poskytne příležitost cítit ženskou, atraktivní a pohodlnou.Toto rozhodnutí je zvláště důležité, pokud začnete s dlouhými pubikálními vlasy. Před praním může být řezán nožnicí.

Pokud chcete umýt intímnou oblast, proveďte to těsně před holením. To je způsob, jak zabránit podráždění pokožky.

Exfoliovat starou pokožku

Docela často, lidé říkají, že před holením je nutné aplikovat gel, a až po použití je

exfoliant . Nicméně to není nejlepší způsob, jak se oholit. Doporučuje se, abyexfoliovala pokožku před a po holení.Kvůli tomu jsou vlasy zarovnány a holicí strojek jej odstraní mnohem efektivněji. Kromě toho můžete kvůli ovulaci odstranit mrtvé kožní buňky, které někdy nedovolují dokonalý výsledek.

Tímto způsobem můžete zabránit růstu vlasů. Pokud se vám to stalo, pak si dobře uvědomujete, jak moc to bolí. Proto je důležité odstranit starou kůži.

holí holicí strojek, který se holíte

Nejlepší je mít po ruce pár

břitvy . Pak je můžete nahradit, pokud se člověk začne utopit. Po několika použitích holicího strojku budete muset trávit více času na něm s matnými ostříky na kůži, abyste si oholeli vlasy.Před každým použitím osušte holicí strojku vodou

  • . Musíte také použít krém na holení. Vysoce kvalitní krém nejen zjemňuje, ale také zvlhčuje oblast pokožky, kterou chcete oholit.Zvolte hydratační krém na holení. Kromě toho se ohněte s velkými pomalými pohyby. Také je třeba oholení vlasů ve směru růstu.
  • Položte ruku na žaludek, těsně nad okrajovou oblastí. Vytáhněte kůži nahoru. Kvůli tomu vlasy stoupají a stávají se tužšími.
  • Nestláčejte holicí strojek. Umožněte čepelům provádět veškerou práci. Před každým novým pohybem je umyjte vodou. To pomůže předcházet podráždění pokožky.
  • oholení mezi svaly

Při čištění oblasti bikini nejprve vyberte stranu, ze které chcete začít.

Je žádoucí nejprve oholit stranu proti dominantní ruce.

Nakloňte se dopředu a zvedněte nohu, ze které chcete začít. Tímto způsobem můžete lépe vidět, co děláte.Ponořte nohu na zeď, vanu, sprchu nebo cokoli, pokud je to nutné. Tato posloupnost holení vám umožní zabránit růstu vlasů

. Umyjte si intimní oblast vodou a nanášejte gel na holení. Buďte opatrní, abyste ničím nepoškodili sexuálním pyskům.Budete také mít zájem dozvědět se o

4 přírodní prostředky z tmavých kruhůVypálit pomalu, pohybující se zevnitř ven. Po každém pohybu se zastavte, dokud nedosáhnete hrany pysky.

Je třeba se pokusit udržet nohu o něco výš a utáhnout kůži.

To pomůže předejít nechtěným řezům. Péče o pokožku po holení

Proces holení nekončí tím, že jste odstranili vlasy. Musíte použít exophytu znovu.

Odstraňuje mrtvé kožní buňky, které bolely holicí strojky . Tento postup také pomáhá vyrovnat vlasové folikuly.Díky tomu můžete zabránit vzniku vrozených chloupků. Můžete použít cukr nebo exofylát na bázi hydrogenuhličitanu. Bikini vysušte měkkým ručníkem. V žádném případě neříkejte hodně, protože může poškodit jemnou pokožku.

Pokud jste vynechali vlasy, odstraňte je pinzetou. Nezapomeňte, že se můžete oholit velmi dlouho, ale stále si nevšimnete pár vlasů. Po proceduře použijte hydratační krém bez obsahu parfému.

Použijte v oblasti bikiny dětský olej nebo prášek pro odstranění podráždění. Poté mírně namočte kůži, aby mohla dýchat.

Použijte pouze na vnějších částech intimní zóny.

Udělejte to v interiéru s dobrým osvětlením

Dobré osvětlení je způsob, jak zabránit vážným škrtům. Obecně platí,

nejlepší holení v koupelně. Pokud však chybí světlo, můžete najít jiné místo. Nezapomeňte se řídit našimi tipy, abyste si rychle a lehce ošálili svou intimní oblast. Získáte požadovaný výsledek.


Prostředky se zázvorem k boji proti vypadávání vlasů

Prostředky se zázvorem k boji proti vypadávání vlasů

Lidé milují zázvor. Existuje jen málo koření, které mají tak silné prospěšné a léčebné vlastnosti pro zdraví a krásu jako tato tradiční čínská rostlina. Zázvor je bohatý na esenciální oleje, vitamíny, minerály, antioxidanty a aminokyseliny. Je také dokonalým prostředkem pro léčbu vypadávání vlasů . Zázvor vlastnosti, které pomáhají předcházet vypadávání vlasů Lidé již dlouho zná a oceňují příznivé vlastnosti zázvoru.

(Krása)

Chcete delší řasy? Vyzkoušejte tento přírodní prostředek

Chcete delší řasy? Vyzkoušejte tento přírodní prostředek

Různé řasy se významně podílejí na kosmetických procedurách mnoha žen, protože tlusté a dlouhé řasy mohou vypadat výraznější a hlubší. Mnoho žen má tolik štěstí, že mají vlastní dlouhé a tlusté řasy, zatímco jiné se musí snažit o to, aby se zlepšily pomocí různých prostředků. Maskovací a curlingové pinzety jsou nejběžnější způsoby, jak je velmi rychle zesílit.

(Krása)