Tipy pro efektivní čištění koupelny


Tipy pro efektivní čištění koupelny

Čištění koupelny někdy frustruje. Kromě toho, že potřebujete najít čas, výsledky často neodrážejí úsilí, které investujeme. V tomto případě je však možné použít nesprávné metody. Silné chemikálie nejsou nejlepší volbou pro čištění koupelny, protože mnoho z nich obsahuje škodlivé látky

. Při čištění se dostanou do ovzduší a mohou ovlivnit vaše zdraví. Proto byste se měli pokoušet používat méně agresivní chemikálie a při jejich používání přijmout vhodná bezpečnostní opatření.Nicméně

některé přírodní metody jsou naprosto bezpečné. Nejlepší je, že jsou také velmi efektivní. Proto stojí za to přejít na přírodní metody kvůli skvělým výsledkům. Zde jsou některé způsoby, jak vyčistit koupelnu s přísadami, které můžete snadno dostat.

Čištění koupelny začíná toaletou

WC je místo, kde se bakterie hromadí většinu času.

Proto je třeba je denně vyčistit. Pokud nemáte čas, použijte toaletu pro denní použití. Vnitřní prostor misky by měl být čištěn čistícím prostředkem obsahujícím chlor. Je velmi důležité nosit na to rukavice a masky. Použijte malý přípravek uvnitř toalety a nechte to na několik minut. Poté zatřete štětcem a umyjte.

Pokud jsou skvrny nebo jiné nahromadění nečistot,

nejlepší tekutina je ocot. Vytvořte směs stejných částí vody a octa. Poté použijte tuto směs na příslušné oblasti. Nechejte 10 minut a poté opláchněte. Pro dosažení stejného efektu můžete také použít sázku.

Jen je nalijte do oblasti a nechte 30 minut a pak se rozetřete štětcem. Poté tento postup opakujte. Tento typ nápoje může také pomoci vyčistit potrubí. Vana a umyvadlo

Vana je další místo, kde se skrývají skvrny a pozůstatky. V tomto případě doporučujeme používat ocot.

Použijte houbu na místa, nechte několik minut a opláchněte vodou. Můžete také použít papírové ručníky navlhčené bílým octem. Dejte je na místo, nechte 15 minut a vyjměte. Potom opláchněte vodou.

Ve dřezu je třeba věnovat zvláštní pozornost jeřábům a odtokovému otvoru. Nejlepší je použít štětec.

Vyčistěte je dobře dovnitř a ven alespoň jednou týdně. Takže nikdy nebudete mít špínu. Sprcha a dlaždice

Hlavní obtíž se sprchou je hromadění vápníku nebo vápna. Když k tomu dojde, zopakujte octu. Jednoduše připravte směs stejných částí vody a octa a nalijte ji do spreje. Potom tuto směs rozstříkejte všechny kovové části sprchy. Nakonec čistěte všechny oblasti suchým hadříkem.

Stejná směs může být použita pro zubní kámen.

V případě solí, vápna nebo skvrn stříkněte směs na výkresy. Počkejte 5 minut a poté je vyčistěte. Někdy mezery mezi dlaždicemi mohou vypadat špinavě, když potřebují být bílé. To je způsobeno nahromaděním prachu a jiných nečistot. Chcete-li vyčistit tyto praskliny, je nejlepší použít směs vody a draslíku. Smíchejte je rovnoměrně, namočte zubní kartáček a očistěte je mezi dlaždicemi.

Čištění formy v koupelně

Při čištění koupelny nemůžete vynechat formu. Má tendenci se hromadit na různých místech, jako je podlaha, dveře a rohy.

Nejlepším řešením je použití směsi rovných dílů teplé vody, bělícího prostředku a mýdla. Nepřehlédněte: Jako přirozený způsob, jak odstranit plíseň z

pračky nalijte směs do rozprašovače, se týkají všech oblastí, ve kterých si všimnete plísní. Poté čistěte oblast starým ručníkem. Pokud koberec má formu, můžete tuto oblast nasáknout touto směsí. Nechte pár minut. Pak se dobře protřepte.

Nejlepší tipy pro čištění doma

Hledáte užitečné tipy pro čištění? Z tohoto článku se dozvíte o některých užitečných technikách a metodách čištění, zejména o těžko dostupných místech ...


3 Přírodní domácí opravné prostředky k odstranění chloupků na obličeji znamená

3 Přírodní domácí opravné prostředky k odstranění chloupků na obličeji znamená

Natural Vousy je jedním z nepřátel ženské krásy a to nejen proto, že se neustále roste, ale proto, že je obvykle poměrně silná. Podle odhadů nejméně 10% žen v dětství mělo obličejové vlasy. Obvykle se liší v závislosti na hormonální aktivitě. V každém případě, ti, kteří ji mají, to považují za problém, takže hledají způsoby odstranění, které nepoškodí pokožku.

(Lidových opravné)

6 Přírodní způsoby, jak se zbavit klíštěte

6 Přírodní způsoby, jak se zbavit klíštěte

Přirozenou cestou kleští - jsou malé hmyzu, které patří do stejné rodiny jako pavouci a škorpióni. Jsou to nejen nepříjemné škůdce, ale také nést celou řadu nemocí . členovci Ti, kteří pijí krev, to je obyčejné vidět někde ve dvoře, domácí zvířata na srst a hřívu světských zvířat, jako jsou koně a krav .

(Lidových opravné)