Tipy na odstranění zápachu v podpaží


Tipy na odstranění zápachu v podpaží

užitečné návyky První věc, kterou musíte pochopit - je to, že nepříjemný zápach podpaží, které nemusí nutně vzniknout v důsledku špatné hygieny. To často se děje kvůli hormonálním faktorům nebo nevhodnému fungování žláz. Tento nepříjemný zápach je stejně nudný a okamžitě vyvolává u lidí, kteří ho mají, iv prostředí.

Příčiny nadměrné pocení podpaží

  • pocení - nadměrné pocení - může nastat jako samostatná nemoc nebo jako jeden z příznaků nemoci. Proto existuje mnoho příčin vysokého pocení.
  • Vegetativní poruchy (intenzivní reakce nervového systému na nějaký vnější stimul).
  • Nesprávná výživa: přebytek ve stravě kořeněných a kořeněných potravin, teplých nápojů, kávy, čokolády.
  • Dysfunkce žláz vnitřní sekrece (hypertyreóza, diabetes mellitus, vrchol).
  • Genetická predispozice.
  • Škodlivé návyky.
  • Různá onemocnění: infekční, srdeční onemocnění, léze nádorů, otravy.

Nicméně, nejdůležitější věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že můžete léčit zápach přirozenou cestou, přes každodenní postupy, které mohou postupně snižují množství potu. Nebo můžete přestat dělat některé věci, které způsobují nepříjemný zápach, a pravděpodobně jste o tom nevěděli. Z tohoto důvodu Vám dnes poskytneme některá obecná doporučení pro odstranění špatné vůně podpaží, abyste se vyhnuli nepohodlným situacím.

Wash podpaží Toto rozhodnutí je zcela logické, i když v mnoha případech, a to navzdory dobré čištění, budete i nadále potit a vydávat nepříjemný zápach. Musíte umýt podpaží velmi důkladně, pomocí neutrálního mýdla. Některé kosmetické mýdlo má silnou vůni, právě opačný kauci se potíte víc, a místo toho, aby se zabránilo pocení a zápachu v podpaží, přispěje k tomu. Tak zkuste koupit jen neutrální mýdlo.

Ujistěte se, že žádné zbytkové podpaží kosmetika

mýt podpaží důkladně zbavit jakéhokoliv mýdla nebo deodorant zbytek z předchozího dne , které mohou podporovat nebo houbu nebo bakterie. Můžete udělat přírodní lék, který bude udržovat podpaží čisté a bez zápachu: mixujte alkohol a ocot a otřete podpaží látkou namočenou v této směsi po sprchování nebo v lázni, a dosáhnete lepšího účinku.

Používejte sódu na pečení

Soda se také běžně používá k odstranění špatného zápachu těla. Umyjte podpaží dobře, když si všimnete dokonce slabý zápach a aplikujte trochu sódy na kůži zápěstí pomocí bavlněného tampónu. Pokud vás to netrápí, můžete nechat sódu na těle. Dalším účinným trikem je míchat lžičku sodys citronovou šťávou a aplikovat po plavání, as citronem schopnost kontrolovat tělesný pach je dobře známa.

V případě nadměrného tělesného pachu

Pokud trpíte nadměrné tělesného pachu, můžete připravit rostlinný výtažek směs tymiánu a rozmarýnu a položila ji na podpaží. Pomáhá při nadměrném pocení - chronickém pocení - které může ovlivnit osobní vztahy a každodenní aktivity.

Aloe Vera také řídí nadměrné pocení. Můžete jednoduše aplikovat trochu lnu z listů této rostliny, což má ještě lepší účinek, pokud je aplikováno v noci. Rajčata mohou také snížit nadměrné pocení, pokud položíte mleté ​​rajčaty na podpaží a necháte je tam několik minut. Volba správného

oblečení ... Někteří z vás možná neví, je, že některé látky, barvy a materiály mohou přinutit se potíte víc a mají nepříjemný zápach. Například, pokud jste již nakloněni k zápachu, je nejlepší vyhnout se těsnému oblečení, protože nemůže projít dostatečným množstvím vzduchu. Místo toho byste měli hledat oblečení vyrobené z přírodních tkanin, spíše než syntetické, a více volný řez. Podobně může barva ovlivňovat pocení, jako je černá, která může způsobit pocení, přestože vám dává sofistikovanější vzhled.

Používejte zdravé jídlo

Vaše strava má také co do činění s vůní vašich podpaží, ačkoli to obvykle není vždy vzato v úvahu. Například váš pot bude mít mnohem silnější vůni, pokud budete konzumovat hodně cibule, česnek, kávu, alkoholické nápoje. Naopak, při konzumaci ovoce a zeleniny, snížíte intenzitu pachu. Silné nepříjemné pachy mohou také nastat, pokud kouříte. Cigarety se opotřebovávají z kůže a přispívají k tvorbě silných pachů. Holení vlasy

vlasy podpaží na dosah ruky může být také příčinou podpaží zápach, jako bych se holit v této oblasti, vlasy podporuje bakterie a plísně, které zase způsobuje zápach.

Používejte antiperspiranty, ne deodoranty

Deodoranty jsou vytvořeny, aby skryly vůni těla a nezmenšily nadměrné pocení. Zatímco antiperspiranty kontrolují nadměrné pocení a pomáhají redukovat špatný dech podpaží.


Pozor! 5 chyb, které způsobují nespavost

Pozor! 5 chyb, které způsobují nespavost

Kolikrát za měsíc máte problémy se spánkem? Nespavost neodchází? Nedostatek spánku postihuje běžný každodenní život? Pokud ano, je čas jednat. Hluboký a klidný sen zlepšuje kvalitu života a dává člověku energii, kterou potřebuje během dne. Někdy však můžete prostě dělat chyby, které si neuvědomujeme, ale vzrušují tělo a mozku a jako výsledek, lidé nemohou dobře odpočívat v noci.

(Užitečné návyky)

Výrobky, které mohou zvyšovat krevní tlak

Výrobky, které mohou zvyšovat krevní tlak

Užitečné návyky Věděli jste, že konzumace velkého množství potravin zvyšuje krevní tlak? Krevní tlak - je síla, která Váš krevní čerpá prostřednictvím svého těla . I když se neustále mění, někdy můžete vidět vysoký počet, známý jako hypertenze, nebo nízká, říkáme hypotenze. Pokud je tlak vyšší než 140 více než 90 je považováno za hypertenze.

(Užitečné návyky)