Tipy pro prevenci a léčbu cystitidou přírodních prostředků


Tipy pro prevenci a léčbu cystitidou přírodních prostředků

cystitidou, také známý jako infekce močových cest je infekce močového měchýře a dalších souvisejících orgánů vyvolaných bakteriemi.Tato nemoc může být často bolestivá, frustrující a související s různými příčinami - většinou s reakcemi na drogy, špatnou hygienou nebo jinými nemocemi. V tomto článku vám řekneme, jak předcházet cystitidě a léčit to .běžným zpracováním infekce - je užívání antibiotik, nicméně, tam jsou některé potraviny, které mohou pomoci v boji proti onemocněním, jako jsou diuretika a antioxidanty, protože podporují výdej tekutin, což je v pořádku pro prevenci a léčbě zánětu močového měchýře. Symptomy

 • pálení bolest břicha při močení Chilly
   • malátnost Fever
   • Tipy, aby se zabránilo zánět močového měchýře

   Pijte dostatek vody, vaše tělo potřebuje dostatečné množství vody, aby správně fungovaly. Když říkáme "vodu", znamená to také infuze, čaj, polévky, různé nápoje a obecně vše, co obsahuje tekutinu a zvlhčuje tělo. Pokud máte cystitidu, vypijte co nejvíce vody. Někdy to bude nejlepší způsob, jak zacházet, protože s cílem usnadnit cystitida bakterie muset odstoupit od těla a moč má právě tuto vlastnost - odstranění bakterií.

   Zkuste pití hodně vody! Další tipy pro léčbu cystitidy: Před každým jídlem vypijte sklenici vody dvěma lžičkami jablečného octa.

   Pít petržel na prázdný žaludek.

   • Před spaním vařte dvě lžíce heřmánku a tři surové stroužky česneku v litru vody. Počkejte, dokud se vývar neochladí, a poté proveďte vaginální zvlhčení pomocí ručníku.
   • Pijte tři sklenice brusinkového džusu denně. Tato šťáva je velmi dobré pro vaše tělo, protože obsahuje látku, která zabraňuje bakteriím přilepené na stěnách močových cest, což usnadňuje jejich výstup moči.
   • Omotat dvě lžíce tymiánu a dva rozmarýny v litru vody. Proveďte vaginální zvlhčení ručníkem.
   • Zahněte jednu lžíci mátou do šálku vody a pijte každé jídlo.
   • Nečekejte s WC
   • nejhorším které lze provést pouze v případě potřeby léčení zánětů močového měchýře, je to příliš dlouho zdržovat na toaletu. Držte moč moču příliš oslabuje váš močový měchýř, což podporuje rychlejší vývoj onemocnění. Je velmi důležité, aby se vaše tělo zbavilo těchto toxických látek, ve skutečnosti odpadu, které jsou obvykle součásti, které tělo nepotřebuje.

   Vložte teplo

   Ohřejte trochu vody a navlhčete ji dobře ručníkem. Dávejte pozor, abyste nebyli příliš horký a vložte jej do žaludku, kde se nachází močový měchýř. Teplo pomůže zmírnit bolest a bojovat proti zánětu a otoku.

   Vystavení teplu také pomáhá zmírnit svalové napětí.

   Ujistěte se, že dodržujte správnou hygienu Veškerý faktor, který zvyšuje vlhkost ve vaginální oblasti, může způsobit tuto infekci.

   Začněte s tím, jak používáte sanitární ubrousky. Praxe nepřetržitého používání způsobuje mnoho expertů pochyb o tom, protože spojují se zneužíváním návykových hygienické vložky s různými vaginálních infekcí, protože tímto způsobem může zvýšit vlhkost a pocení v vulvy. Kromě toho, pokud často neměňte hygienické vložky, mohou vyživovat vnější infekce a poskytnout dostatek času k proniknutí bakterií do močových cest.

   Nyní přejdeme k otázce

   sex, protože to je také v genitální hygieně velmi důležité pro prevenci nejen zánětu močového měchýře a dalších infekcí přenášených sexuálně. Vyzvěte a požádejte svého partnera o vymazání intimních orgánů a pamatujte si, že používání kondomu vás vždy upozorní na nežádoucí následky. Když jste skončili s láskou, ujistěte se, že budete sprchovat a znovu vypláčet pohlavní orgány, protože tekutiny, které po sexuálním pohlavním styku zůstávají, mohou také vést k infekci. Noste těsné prádloNedoporučujeme nosit takové prádlo, protože oblast genitálií by měla zůstat suchá. Noste velmi těsné prádlo, tím zvýšíte tělesnou teplotu v této oblasti a potíte se. Takže, jak jsme již řekli, je mnohem lepší zůstat ve stavu vaginální oblasti takovým způsobem, aby se teplota a úroveň acidobazické rovnováhy neměnila. Když

   vyhledali lékařskou pomoc neprodleně, poraďte se s lékařem, pokud budete dodržovat takové komplikace:

   Chilly zvracení krve v moči


     5 Jídel na snídani přinést svalový tón

     5 Jídel na snídani přinést svalový tón

     Je známo, že když zhubíme, naše kůže se mírně pomalá. Kdybychom mohli získat nějakou svalovou hmotu, naše postava by vypadala mnohem souvisleji, a tak musíme přinést svalový tón. Klíčovým úkolem je rovnováha stravy, abychom mohli při snižování hmotnosti dosáhnout větší svalové hmoty. Zde je postup. 1.

     (Lidových opravné)

     Jak vyléčit špatný tělesný pach pomocí přírodních prostředků

     Jak vyléčit špatný tělesný pach pomocí přírodních prostředků

     Tepla, pocení, šaty nejsou pro počasí, konstantní ruch po celý den, syntetické ponožky ... To vše (a více) může způsobit zápach z jakékoliv části těla . Dobrou zprávou je, že existují přírodní prostředky pro léčbu špatného tělesného zápachu, který by měl být vyzkoušen. Informace o nich naleznete v tomto článku.

     (Lidových opravné)