Tipy pro zdravé a lesklé vlasy


Tipy pro zdravé a lesklé vlasy

krása našich vlasů - založení našeho vzhledu. Sušení vysoušečem vlasů, rovnání, barvení často, špatná strava a vystavení slunečnímu záření - to vše může způsobit ztrátu lesk a vzhled roztřepené konečky. Zatím tam je metoda, která významně snižuje výskyt lézí s použitím přírodních opravné prostředky, které nestojí mnoho, ale poskytují vynikající výsledky. Jste připraveni se dozvědět více?

maska ​​s avokádem

Je ideální pro lidi, kteří mají kudrnaté vlasy poškozené vysoké teploty, což vede k třepení a lámání.

Funkce avokádo obsahuje velké množství vitamínů, které pomáhají obnovit hluboce vyživují a lesk otočení poškozené vlasy. To vše díky přírodním složkám, které činí masku účinnou. Složení

 • avokádový olej z pšeničných klíčků, zralý jitrocel

metoda použitá pro přípravu masky, mix avokádo maso, Zralý banán a lžíci olej z pšeničných klíčků. Směs důkladně promíchejte, aby se vytvořila homogenní hmota, naneste na mokré vlasy a nechte ji jednu hodinu. Postup lze opakovat dvakrát týdně a brzy si všimnete výsledku.

Jablečný ocet na vlasy máchání

jablečného octa dává lesk vlasů, odstraňuje lupy a obnovuje rovnováhu pH.

Vlastnosti

Fermentace jablek tvoří cukry, které obsahují výživné vitamíny. Obnovují mrtvé kožní buňky hlavy. Ingredience

 • jablečný ocet voda

metoda používá k oplachování vlasů jablečného octa, stačí zředit tuto octa s vodou, zabalte vlasy do ručníku a držet po dobu 30 minut. Každý den můžete vlasy opláchnout, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.

Mandle olej

Používá se k posílení, zabraňuje vypadávání vlasů. Olej přivádí z kořenů na konce.

Vlastnosti

Mandle má hydratační vlastnosti. A

 • nhridiyenty med mandlový olej

Jak použít tento nástroj velmi snadné dělat, protože budete potřebovat pouze míchat dvě složky. Aplikujte masku na pokožku celé hlavy, zakryjte vlasy od kořenů až po špičky. Držte masku na hlavě jednu hodinu. Pokud je úroveň poškození vlasů velmi vysoká, můžete postup opakovat.

Léčba majonézy

Aplikujte na obnovení lesku, zvlhčování a urychlení růstu vlasů.

Vlastnosti

Přírodní olejové masky poskytují hydrataci a vlasy jsou hedvábné. Ingredience

 • majonéza teplá voda

Jak používat majonéza by měl být aplikován na vlhké vlasy a nechte působit 45 minut. Po použití opláchněte velkým množstvím teplé vody a pak opláchněte vlasy šamponem. Toto ošetření se doporučuje jednou týdně.

Aloe Vera a pivní maska ​​

Ideální pro dehydratovanou nebo poškozené vlasy bez lesku, roztřepené konečky vlasů, mastnou pokožku hlavy.

vlastnosti Aloe Vera pomáhá obnovit přirozený keratin v vlasy, které zmizí za použití bělidla, barviva a jiné chemikálie. Složení

 • ? Šálek piva dvou stonků rostliny Aloe vera
 • olivový olej

Dávkování Pro přípravu maska ​​ztsidit transparentní gel aloe vera stonky v mixéru a smíchá se s pivem a 1 polévková lžíce olivového oleje na homogenní hmotu. Aplikujte masku po celé délce vlasů, masáž pět minut a udržujte ji až po dalších 30 minut. Léčba se doporučuje provádět maximálně dvakrát týdně, aby se dosáhlo požadovaných výsledků.

Péče o zdravé vlasym

 • Vyhněte se mytí vlasů denně, protože způsobuje suchost vlasů.
 • Vyvarujte se mytí vlasů horkou vodou, to je hlavní příčina suchých vlasů.
 • Přidejte med do šamponu nebo kondicionéru pro další hydrataci.
 • Vyhněte se příslušenství pro mokré vlasy.
 • Postarejte se o vlasy, aby nedošlo k rozštěpení a křehkost.
 • Navštivte kadeřnictví každých šest měsíců.
 • Nehořte mokré vlasy.
 • Dodržujte vyváženou stravu.


Jak hydratovat a obohatit kyslík vlasy

Jak hydratovat a obohatit kyslík vlasy

Vaše vlasy jsou velmi důležité, většinou proto, že tento estetický prvek určuje váš vzhled. Nicméně, jako u jiných částí těla, měli byste se starat o vlasy tak, aby vypadaly zdravě a krásně. Chcete-li tento efekt dosáhnout, budou k dispozici různé možnosti. Proto vám poskytneme několik tipů a rad, abyste věděli, jak zvlhčuje a obohacuje vaše vlasy kyslíkem, tak, aby měl ohromující vzhled.

(Krása)

6 Domácí opravné prostředky pro předčasné šedivění

6 Domácí opravné prostředky pro předčasné šedivění

Zdraví Jedním z hlavních problémů, které matou většinu mužů a zejména žen - šedivějící vlasy. I když tento proces je nevyhnutelný, a dříve nebo později to bude známkou stárnutí, chci, aby se zabránilo předčasnému šedé vlasy za posledních 30 let, například. Naštěstí existují způsoby, jak zabránit předčasnému vzhledu šedé vlasy a snižují viditelnost.

(Krása)