Tipy pro štíhlý pas


Tipy pro štíhlý pas

zdravotnictví Mnoho lidí si všimnout, že tuk je uložen v pase, a je-li úbytek hmotnosti je nejtěžší, jak zhubnout v této oblasti. To může být ovlivněna různými faktory, a to nejen strava, nedostatek bílkovin, střevní problémy, svalové napětí, atd.

Tento článek vám vysvětlí, jak vytvořit štíhlý pas, aniž by se na velkých obětí, a zjištění příčiny a rozhodl se jednoduše a přirozeně.

Pokud máte problémy s střeva

Mnoho lidí má zácpu nebo jiné střevní problémy, a neuvědomují si, že jejich pas rozšiřuje, a to zejména u štíhlých lidí. To může být způsobeno poruchami v práci vnitřních orgánů. Přibližování se dnes je běžným výskytem u mužů a žen všech věkových kategorií.

Proto první věc, kterou byste měli udělat, zeštíhlující pas - je regulovat střeva. Pokud trpíte zácpou, postupujte podle následujících tipů:

 • Jezte potraviny bohaté na vlákniny (ovoce, zelenina, luštěniny, celozrnné produkty, atd)
 • vypijte sklenici teplé vody se šťávou z půlky citronu na lačný žaludek
 • pít vodu oddělit pokrmy
 • zařadit do svého jídelníčku lněný

Vezměte hořčík doplňky na druhou stranu, pokud trpíte častými průjmy: Pít zelený čaj

 • jíst želatiny s agar-agar
 • Zjistěte, zda trpíte nesnášenlivostí laktózy nebo alergií na lepech nebo jiných produktech
 • Také by mělo být pos užívat si emocionální problémy

Sacharidy nebo bílkoviny?

toast k snídani, těstoviny a chleba na oběd, snack koláče, pizza na večeři ... dnes svědky zneužívání sacharidů. Jejich hodnota je, že nám dodávají energii po celý den. Na druhou stranu, pokud je zneužití a nepoužívají energii, to je transformováno do akcií, nebo jinými slovy, aby nám tuk. Také v případě, rafinovaných sacharidů, nikoli celých potravin, které mohou přispět ke vzniku zácpy a nadýmání. Proto doporučujeme zahrnout do stravy dostatek bílkovin, ale nezneužívejte to. Protein by měl být obsažen v každém jídle. Nebudete spálit jen více kalorií, ale také uvidíte, jak tenký váš pas. Jaké potraviny obsahují bílkoviny?

 • Maso
 • Ryby
 • Vejce (převážně vejce)
 • Mléko a mléčné výrobky
 • Luštěniny Sušené houby

Raději se přejídat žaludek se přizpůsobí počtu použitého potravin, ale často jedí víc, než je nutné. Postupujte používat vždy vstát z stolu, než se cítíte úplně přejíždějící. Nejlepší je přestat jíst, když už nemáte hlad. Hlad rychle zmizí, protože bylo dokázáno, že trvá asi 15 až 20 minut, a to i v případě, že jste potlačili vaši chuť k jídlu. Je velmi důležité se pečlivě učit růžejakoasivy jíst jídlo, které vám pomůže jíst méně, cítit nasycené rychleji a mají lepší trávení.Jiným způsobem, jak se přejídat, je pít infuze, která pomáhá zlepšit trávení. Tak se pas nezvyšuje a tělo si zvykne na množství jídla, které jíte.

Vyhněte se nápojům se sýrem

Sójové nápoje jsou pro tělo velmi škodlivé. Navíc k nadýmání mohou způsobit kardiovaskulární onemocnění v dlouhodobém výhledu, což naznačují některé studie. Proto doporučujeme snížit nebo zamezit jejich spotřebě.

Totéž platí pro sladké nápoje, které pomáhají zvyšovat váhu a poškozovat zdraví.

Problémy se zády

Je třeba poznamenat, že u některých lidí velikost pasu daleko přesahuje normu, i když dochází ke ztrátě tělesné hmotnosti kvůli problémům s držením těla. Například lidé, kteří trpí skoliózou nebo lordózy (zakřivení páteře dopředu nebo do stran), může být více

svalů nebo ukládání tuku v oblasti břicha nebo stran, protože tělo cítí, že je třeba vytvořit přirozené rovnováhy s podporou hmotnosti; jinak nebudou vyváženy. Takoví lidé potřebují provádět cvičení k normalizaci držení těla nebo protahování cvičení, jógy nebo tai chi. Ostré sporty s seskoky se nedoporučují, jako je jogging nebo kardio.


Jak čistit pleť nečistot do jednoho měsíce

Jak čistit pleť nečistot do jednoho měsíce

Zdravotnictví očistit pokožku před znečištěním tak, aby vaše pleť vypadat hladké a zářící krásu a zdraví, měli byste udělat kompletní vyčištění vašeho těla, a to jak uvnitř, tak venku V tomto článku vám vysvětlíme, jak lze v jednom měsíci provést hluboké čištění pleti. A to vám pomůže s přirozenou léčbou a správnou péčí.

(Krása)

ÚžAsné vlastnosti lžíce jablečného octa

ÚžAsné vlastnosti lžíce jablečného octa

Health jablečného octa, a to především díky hodnotný obsah v konkrétním typu bakterií, které pomáhají pečovat o tělo, podporují detoxikaci a zlepšení trávení. Jablečný ocet je navíc bohatý na draslík, vápník, hořčík, měď a železo. Má řadu vlastností, které z něj činí vynikající nástroj, který se používá od starověku k léčení různých onemocnění.

(Krása)