Tipy pro štíhlý pas


Tipy pro štíhlý pas

zdravotnictví Mnoho lidí si všimnout, že tuk je uložen v pase, a je-li úbytek hmotnosti je nejtěžší, jak zhubnout v této oblasti. To může být ovlivněna různými faktory, a to nejen strava, nedostatek bílkovin, střevní problémy, svalové napětí, atd.

Tento článek vám vysvětlí, jak vytvořit štíhlý pas, aniž by se na velkých obětí, a zjištění příčiny a rozhodl se jednoduše a přirozeně.

Pokud máte problémy s střeva

Mnoho lidí má zácpu nebo jiné střevní problémy, a neuvědomují si, že jejich pas rozšiřuje, a to zejména u štíhlých lidí. To může být způsobeno poruchami v práci vnitřních orgánů. Přibližování se dnes je běžným výskytem u mužů a žen všech věkových kategorií.

Proto první věc, kterou byste měli udělat, zeštíhlující pas - je regulovat střeva. Pokud trpíte zácpou, postupujte podle následujících tipů:

 • Jezte potraviny bohaté na vlákniny (ovoce, zelenina, luštěniny, celozrnné produkty, atd)
 • vypijte sklenici teplé vody se šťávou z půlky citronu na lačný žaludek
 • pít vodu oddělit pokrmy
 • zařadit do svého jídelníčku lněný

Vezměte hořčík doplňky na druhou stranu, pokud trpíte častými průjmy: Pít zelený čaj

 • jíst želatiny s agar-agar
 • Zjistěte, zda trpíte nesnášenlivostí laktózy nebo alergií na lepech nebo jiných produktech
 • Také by mělo být pos užívat si emocionální problémy

Sacharidy nebo bílkoviny?

toast k snídani, těstoviny a chleba na oběd, snack koláče, pizza na večeři ... dnes svědky zneužívání sacharidů. Jejich hodnota je, že nám dodávají energii po celý den. Na druhou stranu, pokud je zneužití a nepoužívají energii, to je transformováno do akcií, nebo jinými slovy, aby nám tuk. Také v případě, rafinovaných sacharidů, nikoli celých potravin, které mohou přispět ke vzniku zácpy a nadýmání. Proto doporučujeme zahrnout do stravy dostatek bílkovin, ale nezneužívejte to. Protein by měl být obsažen v každém jídle. Nebudete spálit jen více kalorií, ale také uvidíte, jak tenký váš pas. Jaké potraviny obsahují bílkoviny?

 • Maso
 • Ryby
 • Vejce (převážně vejce)
 • Mléko a mléčné výrobky
 • Luštěniny Sušené houby

Raději se přejídat žaludek se přizpůsobí počtu použitého potravin, ale často jedí víc, než je nutné. Postupujte používat vždy vstát z stolu, než se cítíte úplně přejíždějící. Nejlepší je přestat jíst, když už nemáte hlad. Hlad rychle zmizí, protože bylo dokázáno, že trvá asi 15 až 20 minut, a to i v případě, že jste potlačili vaši chuť k jídlu. Je velmi důležité se pečlivě učit růžejakoasivy jíst jídlo, které vám pomůže jíst méně, cítit nasycené rychleji a mají lepší trávení.Jiným způsobem, jak se přejídat, je pít infuze, která pomáhá zlepšit trávení. Tak se pas nezvyšuje a tělo si zvykne na množství jídla, které jíte.

Vyhněte se nápojům se sýrem

Sójové nápoje jsou pro tělo velmi škodlivé. Navíc k nadýmání mohou způsobit kardiovaskulární onemocnění v dlouhodobém výhledu, což naznačují některé studie. Proto doporučujeme snížit nebo zamezit jejich spotřebě.

Totéž platí pro sladké nápoje, které pomáhají zvyšovat váhu a poškozovat zdraví.

Problémy se zády

Je třeba poznamenat, že u některých lidí velikost pasu daleko přesahuje normu, i když dochází ke ztrátě tělesné hmotnosti kvůli problémům s držením těla. Například lidé, kteří trpí skoliózou nebo lordózy (zakřivení páteře dopředu nebo do stran), může být více

svalů nebo ukládání tuku v oblasti břicha nebo stran, protože tělo cítí, že je třeba vytvořit přirozené rovnováhy s podporou hmotnosti; jinak nebudou vyváženy. Takoví lidé potřebují provádět cvičení k normalizaci držení těla nebo protahování cvičení, jógy nebo tai chi. Ostré sporty s seskoky se nedoporučují, jako je jogging nebo kardio.


5 účEsů vypadat mladší: budete si to užijte!

5 účEsů vypadat mladší: budete si to užijte!

Každý hledá originální, neobvyklý dotek vypadat mladší. všichni jsme opatrní při výběru make-upu, oblečení a samozřejmě i účesů. Existuje však několik aspektů, které by měly být vyřešeny. Máte-li, například, 50 let, nesnažte se vypadat 20. Tajemství je najít účes, šaty a make-up, který vám vyhovuje a dělá vás vypadat starší než ty.

(Krása)

Skořice pomáhá zbavit se celulitidy

Skořice pomáhá zbavit se celulitidy

Krásy - problém vzhledu, čelí 90% ženské populace , a to zejména v období puberty a až do dospělosti. To způsobuje změny v krevním oběhu a lymfatického systému, které vedou ke vzniku uzlíků tuku. Proto problémové oblasti začíná vypadat pokleslý a dolíčky . Přestože celulitida může někdy dojít u mužů, je to stále více z žen, protože jejich pojivová tkáň je mnohem pružnější a tělo po celý život prochází mnoha hormonálními změnami.

(Krása)