Tipy pro zlepšení zdravotního stavu


Tipy pro zlepšení zdravotního stavu

Přírodní produkty Všichni jsme slyšeli ze slinivky dříve, ale většina z nás neví, jakou roli hraje v těle a jak se na pozoru před problémy s tím slinivky.

V tomto článku budeme popisovat, jak funguje slinivka a jak ji udržet pod kontrolou, po správné výživě a konzumaci výživových doplňků.

Co dělá pancreas?

Pankreas je žláza umístěná v břišní dutině mezi žaludkem a páteří. Má dvě hlavní funkce:

  • Vylučuje trávicí enzymy v tenkém střevě. Je to její hlavní funkce, která je důležitá pro správné trávení, zejména tuků a bílkovin.
  • Produkuje tři typy hormonů, které jsou vylučovány v krvi: inzulin, který reguluje náš metabolismus a energii, glukagon a somatostatin. Tyto tři hormony přispívají k vyrovnání hladiny cukru v krvi.

Můj pankreas je zdravý?

Častými nemocemi spojenými s pankreasou jsou pankreatitida, diabetes mellitus, cystická fibróza a rakovina pankreatu. Nicméně, dlouho před vývojem těchto poruch nemusí pankreas fungovat správně. Zde je několik tipů, které vám pomohou určit, zda potřebujete věnovat zvláštní pozornost tomuto důležitému tělu:

  • Zdraví pankreatu může ovlivnit rty, chuť k jídlu a chuť. Pokud si všimnete změn, měli byste věnovat více pozornosti pankreatu, zvláště jestliže často jíte sladké potraviny nebo po jídle pociťujete dobrý pocit a po chvíli znovu hladovět.
  • Přestože trávící problémy a chronické částice jsou někdy spojeny s jinými orgány, mohou také být znamením, že pankreas nefunguje správně.
  • Pokud jste štíhlá, ale máte mírně konvexní žaludek, může to být další známka pankreatické dysfunkce. Užitečné

produkty slinivky nejlepší způsob, jak předcházet onemocnění, rakoviny slinivky, zvláště pokud máte v rodinné anamnéze těchto událostí - je přidání výživná jídla do svého každodenního jídelníčku.Všichni pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi, což velmi usnadňuje práci pankreatu.

  • Hrách: tato lahodná zelenina z fazolí je známá jako inzulín, a proto ji musíte přidat do vaší stravy.

  • Pivní kvasnice: tento doplněk je nezbytný pro naši stravu. Oni nejen mají dobrý účinek na slinivku, ale také pomáhají regulovat nervový systém a jsou skvělé pro vlasy, kůži a nehty.
  • Steve:Toto 100% přírodní sladidlo s nulovým obsahem kalorií nám dává přirozenou radost. Nicméně, aby regulovat hladinu cukru v krvi, musí být použita v jeho přirozeném stavu, tj. V neléčené formě.
  • Skořice:Tento koření, který se často používá spolu s steviemi k léčbě cukrovky, by měl být stálou součástí stravy. Může být použito s ovocem, jogurtem, různými dezerty, stejně jako s masem a jinými kořeněnými pokrmy.

Emocionální problémy

Každá přirozená léčba by měla brát v úvahu vše, co může ovlivnit naše blahobyt. Z tohoto důvodu byste měli věnovat pozornost emocím spojeným se zdravím pankreatu.

Lidé s poruchami slinivky břišní často mají obsedantní opakující se myšlenky, , které mohou mít podobu rituálů nebo bludy, že pacient ani nemusí být vědomi, ale všímat své příbuzné. Tyto nápady a návyky blokují energii pankreatu. Kromě spotřeby zmíněných produktů je také důležité věnovat se přírodě a komunikovat s přírodním světem, zejména se zemí.

Může pomoci zbavit se těchto posedlých nápadů, které blokují vaši energii. Neváhejte jít ven, vypadat jako bosý a dokonce trochu špinavý. Po několika minutách venkovního vzduchu si všimnete, že vaše tělo je relaxační a máte pocit, že je v přírodě klidný.

Váš pankreas bude těžit pouze z této originální a příjemné terapie.


Maska mléka a želatiny z černých skvrn

Maska mléka a želatiny z černých skvrn

ČErné skvrny se objevují, když kůže tvoří nadměrné množství tuku a hromadí se mrtvé buňky. Pro tyto pupínky, které jsou mastné korku . Obvykle se objevují ve tvaru T oblasti obličeje (čelo, nos a brada), stejně jako na tvářích. Vzhled černých skvrn je spojen se špatnou hygienou obličeje. Častěji jsou však spojeny s lidmi trpícími hormonální nerovnováhou .

(Lidových opravné)

Jak používat éterické oleje pro svaly a klouby

Jak používat éterické oleje pro svaly a klouby

Nemoci svalové a kosterní soustavy se stále častěji rozšiřují. Mohou být způsobeny mnoha faktory: od zranění po fyzické aktivitě nebo špatné držení těla až po přirozené zhoršení spojené s věkem. Bohužel, neexistuje účinná dlouhodobá farmakologická léčba těchto poruch, proto doporučujeme používat esenciální oleje pro zmírnění bolesti svalů a kloubů.

(Lidových opravné)