Tipy pro léčbu plicní


Tipy pro léčbu plicní

Pro ty, kteří kouří, mají problémy trvalé plicní nebo prostě jen chtějí jasné světelné a být schopen dýchat lépe, v tomto článku se budeme dávat nějaké tipy, které jsou neocenitelné význam pro což usnadňuje čištění plic.

Pokud se naučíte, jak dýchat správně, tiskové hlenu, zlepšit větrání a správně větrat místnosti, uvidíte dobré výsledky v žádném okamžiku.

Parní lázně

Víte, jaké jsou parní lázně? Jedná se o hluboké výdechy par z léčivých rostlin, z nichž jsou plíce přínosné. To je skvělý způsob, jak léčit respirační onemocnění u dětí a dospělých, a také pomáhá vymýtit plic, zejména lehké kuřáky.

Jak vyrobit parní lázeň?

Vaří se dva litry vody s takovými byliny borovice, tymián, rozmarýn, eukalyptus, heřmánek nebo majoránky. Po odvaru trvá asi 5-10 minut, uvidíte, že uvolňuje aromatické páry.

Vyjměte pánev z tepla, kryt hlavy s ručníkem a naklonit misku (pozor, aby naklonit nízká tak, aby nedošlo ke spálení přebytečné horké páry). Vdechte hluboko ústy a nosem, čas od času, zavřete levou a pravou nosní dírku. Zbavte slizničních sekretů

To je normální, když se vzbudíte v dopoledních hodinách s pocitem, že jste hlen v plicích, a někdy to může způsobit podráždění korky dýchat průdušky a zabránit potřebné množství vzduchu. Chcete-li se vyhnout přebytku hlenu, zkuste udělat dva dva jednoduché a užitečné tipy.

promývá nosní průchod pomocí speciálního hrnce umýt nos, a to tak, jak je znázorněno na obrázku níže, a to zejména v případě, že je vždy hlenu v nosní dutině.

Mějte na paměti, že existují potraviny, které zvyšují hlen a musí být odstraněny z vaší stravy, alespoň dokud se nebudete cítit lépe. Zde jsou některé produkty, které je třeba odstranit:

  • Mléko a mléčné výrobky, zejména kravské mléko. Vyměňte je za mléčné výrobky rostlinného původu.
  • Mouka a pokrmy, které ji obsahují. Jezte speciální chléb, který dvakrát pečeme. Tato technologie usnadňuje strávení chleba. Vypadá to jako "cookies", ale mnohem zdravější v případech hromadění nadbytečného hlenu. Buďte opatrní. Takový chléb je mnohem kalorický, protože má nižší obsah vody. Pokud se tím zhoršujete, zjistěte energetickou hodnotu tohoto produktu před jeho použitím.

Naučit se dýchat správně

To znamená, že předmětem naší diskuse je respirační systém našeho těla, tak to stojí za zmínku, že hodně času nemáme správně dýchat ... protože jsme na to zapomenout!

jsme dýchat jen do té míry, jak je to nezbytné pro přežití, je do značné míry ovlivňuje nejen naše plíce, které, protože se používá pro práci s nízkým zatížením, ale zbytek z jiných orgánů, protože přívod kyslíku do všech částí těla, je mnohem obtížnější.

Jak se naučit správně dýchat?

Nejúčinnějším způsobem je zapojit se do cvičení, jako je jóga, meditace nebo tai chi. Takové cvičení vždy zaměřují na dýchání a dokonce nás učí dělat různé části těla: břicho, hrudník nebo membránu.

Zlepšení nočního dýchání

Obvykle spíme průměrně osm hodin denně nebo třetinu našich životů. Proto je velmi důležité, aby byla ložnice čistá a větrána.

Jak to udělat?

  • Ventilaci místností doma každý den, a pokud chcete, opusťte okno ložnice částečně pokryté a přes noc.
  • Pokud nemůžete dům řádně větrat, alespoň nechte dveře v ložnici otevřené.
  • Napište rostliny, které produkují kyslík ve své ložnici, například zlatý proud. Přítomnost jedné nebo dvou takových rostlin v ložnici pomáhá obnovit vzduch pro dýchání.
  • Vyvarujte se nadměrné vlhkosti a pachů v domě. Použijte odvlhčovače a elektronické rozmetadla. Avšak vzduch v ložnici by neměl být příliš suchý. Zapomenout

činí pro lidi, kteří trpí častými ani chronické plicní onemocnění může být užitečné vědět, že existuje psychosomatický souvislost mezi nemocí a dlouhotrvající pocit hodnoty.

Taková léčba by měla vzít v úvahu emoční složku. Naše emoce mohou přirozeně zlepšit homeopatické léky, jako je Bach nebo léčebná metoda s použitím profesionálního terapeuta.

výzkumu Dr. Bacha pro léčbu negativních emočních odchylek ukazují větší efektivitu květinové výtažky. Léky, zpracované Bach nabídku pro lidi, kteří se cítí strach, nejistotu a využívají jak v mimořádných situacích a při dlouhodobém napětí.

klasifikaci negativní emocionální odmítnutí, Dr. Bach popsal emoční stavy, které nabízejí základní homeopatické léky, známé jako „Bach Flower recepty.“ Bach popsal 258 emočních stavů a ​​každý z nich doporučil vhodnou květinovou infuzi. Nicméně, k stabilizaci emočního stavu doktor Bach nabízí jednosložkové i vícesložkové infuze.

Takže chcete mít méně zdravotních problémů - méně smutné, častější úsměv a bavte se!

Obrázky s laskavým svolením marketingu Deluxe, Breigh Hammarlund a Caribb.


Jak zabránit plísně nehtů na nohou

Jak zabránit plísně nehtů na nohou

Užitečné návyky To se může zdát jako samozřejmost, ale dobrá hygiena a pořádné boty jsou velmi důležité, aby se zabránilo houba nehty. Nohy by měly být většinou suché. Tento běžný stav, který ovlivňuje nehty, také známý jako onychomykóza. Houba nehtů na nohou je způsobena mikroskopickými parazity, které se chovají na horkých a vlhkých částech těla.

(Užitečné návyky)

Musím nosit podprsenku?

Musím nosit podprsenku?

Noste podprsenku nebo ne nosit ... To je otázka. Jaké jsou všichni lidé pro svůj závazek nosit podprsenku. Jiní věří, že by měl být nosen pouze krátkou dobu po celý den. Někteří lidé to naprosto nemyslí v šatníku ženy ... Takže kdo má pravdu ?! V tomto článku budeme podrobněji zvážit, zda je užitečné nebo ne nosit podprsenku.

(Užitečné návyky)