Tipy pro krásné nehty


Tipy pro krásné nehty

Chcete mít dobré nehty, ale nemají dost času (nebo peníze), aby si objednal manikúru? Nemějte strach, můžete doma uspořádat salon krásy a vypadat krásně za pár minut. Odborníci také doporučují každodenní péči o nehty, aby se zabránilo poškození, poškození nebo změně barvy, zvláště pokud kouříte. V tomto článku najdete nejlepší tipy pro krásné nehty.

Tipy pro zlepšení vzhledu nehtů

Můžete si uložit jejich přirozený vzhled, barvit je pouze v jedné barvě podle vlastní chuti nebo změnit barvy vhodné k oděvu. V každém případě je důležité péče o nehty, přinejmenším na základní úrovni, starat se o jejich potřeby. Tyto tipy jsou velmi účinné pro domácí použití, nemusíte jít do salonu kvůli manikúru. Budete mít krásné a zdravé nehty, pokud budete postupovat podle těchto tipů:

 • Hydratační: Po umytí rukou si vždy aplikujte krém bez výjimek. Tím se zachrání kůže před vysycháním, stejně jako hydratuje nehty, což je zdravější a silnější. Tento postup vás také připraví na chladné měsíce, kdy nehty trpí použitím rukavic nebo horké vody. V létě je musíte chránit před sluncem a chlorovanými bazény.
 • Nalévání: Použijte nůžky na nehty pouze tehdy, jsou-li příliš dlouhé, nebo když je chcete oříznout až na dosah prstů. V opačném případě použijte pilu, abyste dosáhli požadované délky, vytvořte je čtvercový nebo zaoblený. Tím zabráníte jejich zničení nebo rozdrcení.

 • Příprava: Je velmi důležité používat základnu před nanášením laku na nehty. Pokud vám tento krok postrádáme, vaše nehty budou suché, nažloutlé a pomalé. Je to proto, že komponenty laku neumožňují nechtům "dýchat". Esence mohou být nalezeny v jakémkoli kosmetickém obchodě nebo parfému a vypadají stejně jako lesklé povlaky, to znamená, že jsou průhledné. Rozdíl spočívá v tom, že obsahují aloe vera, vápník a vitamin E. Co se týče estetických výhod, základ usnadňuje nanášení laku, protože zanechává povrch nehtu hladký.
 • Péče: Neřízněte a neodstraňujte kůžičku, protože můžete způsobit infekci. Je lepší používat oleje nebo speciální krémy k odstranění kůžičky. Pečlivě jej vyjměte pomocí manikúry nebo hole.
 • Věnujte pozornost: ženy vždy hledají masky pro obličej nebo vlasy, ale často zapomínají na nehty. Při sledování televize můžete použít kosmetickou vazelínu. Nasaďte si rukavice během spánku po použití kvalitního krému. Druhý den ráno uvidíte výsledky: měkké ruce a krásné nehty.

Další doporučení pro krásné nehty

 • Pokaždé, když si umyjete ruce, osušte je dobře, zejména nehty, aby se nestaly měkké.
 • Stlačte je alespoň jednou týdně. Díky tomu budou silné a odolné vůči prasklinám.
 • Doporučuje se neřezávat kutikulu, protože chrání nehty před mikroby. Můžete jej zmírnit krémy a jemně jej vyčistit, aby nebylo vidět.
 • Dvakrát denně naneste emulze na ruce, aby se zvlhčila, nezapomeňte na nehty, aby vypadaly zdravě a krásně.
 • Pokud se zbytečně používají lak nebo cigarety, zlikvidujte je bílým octem.

 • Omezte používání nástrojů pro odstraňování nátěrů nebo laků. Po odstranění laku počkejte nejméně jeden den před nátěrem nehtů. Existují prostředky pro odstraňování laku bez acetonu v naolejovaných tkáních, které nepoškodí pokožku nebo nehty.
 • Pokud se nemůžete postarat o dlouhé nehty, je nejlepší je zkrátit na prsty.
 • Pokud děláte péči o domácnost, chráňte ruce rukavicemi, zvláště pokud přicházíte do kontaktu s chemikáliemi, jako je bělící prostředek.
 • Konzumujte vitamín A, aby vaše nehty byly zdravé a silné. Obsahuje většinu ovoce a zeleniny.
 • Nehýbejte si nehty a nedávejte je do úst. Pokud se bojíte nebo se bojíte něčeho, jíst cukroví nebo žvýkat dásně než si kousnout nehty. Slivy jsou měkké a náchylné k křehkost.
 • Nepoužívejte nehty, jako zuby, jako nástroj. To znamená, že nejsou určeny k otevření sklenic, odstranění skvrn od podlahy nebo čištění trhlin, ale aby se chránily ruce a aby byly krásné.
 • Můžete přidat lak ze šťávy z několika zubů česneku, aby byly nehty silnější. Můžete také rozdrtit několik zubů a dát je na nehty několik minut jako krém. Další možností - ponořit nehty do přesličky po dobu 20 minut. Trvalá záře, která nikdy selže, může být vyrobena za použití 8 kapek citronu, jemného nasekaného česneku a 5 kapek bílého jódu. Nalévejte ho do průhledného laku a použijte jako základnu a nechte jej rozprašovat během dne.
 • Pokud chcete nechat malovat nehty, ale nemáte moc času, abyste je nechali uschnout, můžete je ponořit do misky s vodou a několika kostek ledu.
 • Ponořte si ruce do misky bílého octa před lakováním tak, aby lak zůstal déle.


Domácí bělení podpaží

Domácí bělení podpaží

Domácí recepty na bělení podpaží zvýšit vaše sebevědomí se zvednutím ruky. Ohodnoťte sami sebe! Nič je horší než neprůhledné tmavé barvy podpaží. Dokonce dosáhne toho, že ženy odmítají nosit trička. podpaží může ztmavnout z mnoha důvodů, ale dobrá zpráva je, že existuje mnoho domů prostředky pro bělení podpaží oblastí.

(Krása)

Doporučení pro krásné a zdravé nohy

Doporučení pro krásné a zdravé nohy

Zdraví zdravé nohy - je nejen estetický rozmar, ale předpokladem pro dobré zdraví. Můžete překonat dlouhé vzdálenosti bez pocitu bolesti nebo nepohodlí a vypadat upravené v jakékoliv botě nebo dokonce bos. Pamatujte si na tyto tipy, abyste měli po celý rok krásné a zdravé nohy. Obuv: přítel a nepřítel ve stejné době První věc, kterou je třeba mít na paměti, jsou boty, které procházíte kolem.

(Krása)