Tipy pro perfektní řasy


Tipy pro perfektní řasy

zdraví Vždy byste chtěli mít řasy jako film hereček, modelek a zpěvaček? Nemusíte trávit štěstí na kosmetické ošetření. můžete získat perfektní řasami díky mé tajemství a tipů, které jsou velmi účinné. stačí několik nástrojů a make-up. Další informace z tohoto článku.

řasy pomáhají upozornit na oči a vytvořit smyslnou a provokativní vzhled. Není pochyb o tom, že sladký „fanoušek“, který se pohybuje svůdně, může vzbudit vášeň, ať jste kdekoli.

Pět kroků ke krásné řasy

Použití řasenka make-up

významně ovlivnit oko. hydratovat a péči o řasy řasenkou vždy zvolit vysoce kvalitní přírodní složky, které lze snadno odstranit, ale že to není nalil najednou. Nech si to v chladné a vlhké, takže pořád déle.

Před aplikací řasy čistý způsob, jak odstranit make-up nebo hydratační, poté opláchněte teplou vodou. Osušte a naneste tenkou vrstvu řasenky. Nechte zaschnout a poté naneste druhou vrstvu. Pokud se vám pomůže zaměřit se na vzdálenějším konci horních řas, můžete dát větší hloubku pro vaše oči.

Použití curling řasy pidkruchuvannya

Nepochybně zakřivené řasy vypadají smyslná. Tento efekt je vytvořen pomocí pidkruchuvannya curling řasy. Je to jednoduché a levné. Také potěšilo, že tento proces nepoškodí řasy. Jen držet kleště na pár vteřin, a toto je výsledek! Oddělené řasy

Když dáte řasenky, řasa obvykle scházejí dohromady. Pokud makeupu špatnou kvalitu, ale také zanechává shluky.

Aby se tomu zabránilo, stiskněte tlačítko na zadní straně lžíce čelit řasy a přejeďte prstem nahoru, opakujte několikrát. Nechte zaschnout inkoust. Vezměte starý kartáček na zuby, které nepoužíváte, nebo jinou stopu, aby se dosáhlo optimálního účinku.

Použijte kartáč na řasy

Při použití řasenku, použijte štětec k vyhlazení řasy před řasenky zaschne. Dalším dobrým nápadem: použijte štětec před dělá make-up, ale jen tehdy, pokud máte kvalitní zdechliny. Dobrou zprávou je, že také zvyšuje krevní oběh a zbaví řasy, který padl.

vždy postarat se o řasy

Dokonce i když nemáte make-up každý den, nezapomeňte udržovat řasy v dobrém stavu. Nikdy se nepohlejte do postele, aniž byste umyli vaši kostru, používejte makeupové krémy, abyste se zbavili nečistot, která se během dne stala, a vždy používejte jemné bavlněné disky.

Můžete použít mandlový olej k masírování oblasti a zvlhčovat ji, takže řasa vypadat silnější, silnější a krásnější.

Přírodní bylinné léky

Tyto domácí léky nepochybně přinesou úžasné výsledky a zlepší vzhled vašich řas.

Olivový mix

Nalévejte do mísy hladiny ricin, mandle, olivový olej a olej z avokáda. Tuto směs použijte k odstranění make-upu s vatou. Potom použijte kapku na řadu řas a jděte do postele. Umyjte si tvář ráno.

Ketamin a rum

Smíchejte tři lžičky oleje s jednou čajovou lžičkou rumu. Aplikujte tuto směs na bič s vatou. Dávejte pozor, abyste ji nechytili. Nechte na noc.

Hamburku

Použijte přírodní listový heřmánkový čaj, v žádném případě čaj v pytlích. Koupit suché květiny a dát hrst do misky s vařící vodou, nechal to vařit, napnutí, a když to ochladí, ponořit bavlněný disk. Dejte je na oční víčka a řasy, opakujte tento postup každou noc.

Olivový olej

Kromě použití výše uvedených směsí můžete také použít odděleně olivový olej. Jedná se o nepřekonatelný domácí přípravek na vlasy a pokožku. Každou noc naneste dvě kapky na bič s bavlněným tamponem nebo prsty. Vždy to dělejte od dolní části nahoru a nechte až do rána.

Další tipy pro perfektní řasy

  • Vyhněte se jejich utažení tělem, protože je snadnější je poškodit.
  • Používáte-li oční štíty, ujistěte se, že na oční víčka příliš nevytlačíte, protože oslabujete řasy, abyste je nechali růst a byli silní a zdraví.
  • Vždy roztáhněte řas na tři části pro curling, dělat to jemně a opatrně, aby nedošlo k jejich zlomení. V důsledku toho získáte přirozenější efekt, stejně jako ochranu před přímým vystavením.
  • Měli byste aplikovat přírodní oleje, které podporují krásu a zdraví řas (oliv, mandle, ricin) až dvakrát týdně, aby se udrželo jejich zvlhčení. Abychom jim poskytli "rozšířený" účinek, bylo by hezké používat bílou vazelínu.
  • Vyhřívaná kolečka s řasami by měla být používána s velkou péčí, stejně jako vlasová žehlička. Výsledky vám 100% neuspokojí, ale ve zvláštních případech se bez nich nemohou.
  • Před nanesením řasenky, můžete si dát multifunkční základ, jinými slovy, co oddělit řasy a přidat jim objem, určení úhlu zvratů a k zabránění vzniku sraženin při aplikujte dvě vrstvy řasenky.
  • Jezte více pomerančů, mrkve a medu, aby řasy rostly rychleji.


Přírodní krém na holení bez chemických látek

Přírodní krém na holení bez chemických látek

Zdravotnictví odstranění nežádoucího ochlupení je jedním z nejčastějších postupy, které lidé často vykonávají nezávisle. Mnoho lidí je stejně jako mnoho dělat to kvůli pohodlí a hygienu - téměř všechny z nás hledají způsoby, jak se zbavit vlasů a mají jemnou a hladkou pokožku. Kosmetický průmysl vyvinul širokou škálu produktů, které mohou ředit vlasy a usnadnit jejich odstranění.

(Krása)

6 Nejlepších plodů s anti-stárnutí vlastnosti

6 Nejlepších plodů s anti-stárnutí vlastnosti

Denní konzumace ovoce nám poskytuje potřebné vitamíny a minerály, ale některé ovoce by měly být zaznamenány především pro jejich vynikající antioxidační účinek. Nyní budeme seznam nejlepší ovoce, které potřebuje, aby ve vaší stravě, takže podívat na všech 100%. Spotřeba těchto plodů zlepší vaše zdraví, přidá energii a váš vzhled bude jen svítit.

(Krása)