Rozlučte se zarůstání chloupků


Rozlučte se zarůstání chloupků

zdraví Mnozí z nás jsou ochotni dát něco k růstu vlasů se zastavil, a pokožka byla pěkné a hladké. Proto musíte správnou metodu odstranit nechtěné vlasy.

Problém s většinou depilace technik je, že mohou dráždit kůži a způsobit zarůstání chloupků dojem, že vypadají ošklivě a dokonce i bolestivé.

Chcete-li zlomit vlasový folikul na povrch, prolomí poměrně silnou vrstvu pokožky, která ho pokrývá. Ale protože ne vždy, protože někdy příliš tenké vlasy nebo kůže zatovsta.Když se vlasy nemohou dostat ven zvenčí, rostou pod kůži ve směru opačném k přirozenému růstu. To je pak, že přichází ve vlasech.

smazat to není tak snadné, ale pokud to uděláte špatně, dokonce bolestivé. Proto budeme sdílet některé tajemství, jak se rozloučit s tímto nepříjemným problémem.

Vyberte správný způsob, jak odstranit vlasy

Odstranění vosku nebo jiné techniky, ve kterém se vlasy stažené, spojené s různými dermatologické problémy, včetně zarostlý vlasy.

Přestože se jedná o opravdu jednoduchý a účinný způsob, jak odstranit nežádoucí chloupky, když se situace stává problematickým,lépe najít alternativní metody.

Pokud máte tendenci zvětšovat chloupky, vyberte si holení nebo krémy pro depilaci. Mírněji postihují kůži a snižují riziko vrozených chloupků. Pravidelně oloupat kůži

Jedním z hlavních způsobů, jak se vypořádat s zarostlý vlasy - pravidelný peeling kůže, aby se odstranily odumřelé buňky, které se hromadí a blokují folikulu.

Můžete použít prodejní vybavení, přírodní kosmetiku nebo speciální rukavice.

V ideálním případě by to mělo být provedeno dvakrát nebo třikrát týdně, zatímco vlasy není vrostatyme.

hydratují pleť každý den

Daily hydrataci pokožky se nestane peresushuvatysya a prevence běžných problémů s nimi.

Pokud je kůže suchá a tvrdá, je více pravděpodobné, že vlasy začnou růst, protože nemůže prorazit povrchu epitelu. Horká voda

Tento způsob je vhodný pro použití před odstraňování chloupků, stejně navlhčenou pokožkou a teplé vody otevře póry, což zvyšuje efektivitu procesu.

Pokud se rozrostla, můžete obklady teplé vody pro zjemnění pokožky a pomoc vlasy se dostat na povrch.

smažené cibulky Pokud rozrostla vlasy a zažít pomocí ґulku, která je vytvořena na povrchu kůže, budeme smažit malou cibuli a připojit jej k problémové oblasti (Snažte se, aby to teplo).

Tento nástroj pomůže děrům prasknout, a vlasy se vynořily venku. Nepoužívejte pinzetu

Když vlasy nemůže dostat na povrch, každý se chce pokusit se ho vytáhnout. To je velmi nebezpečné, protože v případě, že špatně škubání může houpat infekci nebo způsobit další problémy, které pak zanechá jizvy.

Pokud jste ještě pomocí pinzety a starosti v důsledku infekce, vzít kyselina glykolová dezinfikovat a hojitsezónu. Pokud se objeví zánět, kontaktujte dermatologa co nejdříve. Použijte

léčbu akné obecně zarostlý problému vlasů, jako je akné, a to zejména v případě, že je hnisavý. Proto může být vyřešena stejnými prostředky, jako je například benzoylperoxid nebo kyselina salicylová.

Kombinace těchto výrobků s vysoce kvalitní exfoliací pokožky může být dostatečná k vyřešení problému a odstranění zánětu. Takže vlasy budou mít více prostoru, aby se snadno dostaly na povrch.


11 Tipů pro udržitelný krásy make-up

11 Tipů pro udržitelný krásy make-up

Mnoho každodenní návyky a vnějších faktorů, jako je znečištění, může zkazit make-up, který trávíme hodně úsilí uvedení každé ráno. Bylo by skvělé, kdyby náš makeup zůstal neporušený a my bychom ho nemuseli každou minutu opravovat. Ale pot, který produkuje naše tělo klimatu a molekul ve vzduchu postupně, aby naše kosmetických prostředcích blidnishaty k zániku z obličeje.

(Krása)

Jak udržet prsní svaly v tónu

Jak udržet prsní svaly v tónu

Vaše prsa mohou ztratit elasticitu z několika důvodů: kojení, věk, úbytek hmotnosti. Nicméně, existují jednoduché cvičení, které mohou pomoci udržet hrudní svaly v tónu. Před začátkem jakéhokoli cvičení musíte být opatrní, nejprve musíte udělat správné zahřátí , začít provádět velmi jednoduché cvičení, které nevyžadují příliš mnoho úsilí.

(Krása)