Rozlučte se zarůstání chloupků


Rozlučte se zarůstání chloupků

zdraví Mnozí z nás jsou ochotni dát něco k růstu vlasů se zastavil, a pokožka byla pěkné a hladké. Proto musíte správnou metodu odstranit nechtěné vlasy.

Problém s většinou depilace technik je, že mohou dráždit kůži a způsobit zarůstání chloupků dojem, že vypadají ošklivě a dokonce i bolestivé.

Chcete-li zlomit vlasový folikul na povrch, prolomí poměrně silnou vrstvu pokožky, která ho pokrývá. Ale protože ne vždy, protože někdy příliš tenké vlasy nebo kůže zatovsta.Když se vlasy nemohou dostat ven zvenčí, rostou pod kůži ve směru opačném k přirozenému růstu. To je pak, že přichází ve vlasech.

smazat to není tak snadné, ale pokud to uděláte špatně, dokonce bolestivé. Proto budeme sdílet některé tajemství, jak se rozloučit s tímto nepříjemným problémem.

Vyberte správný způsob, jak odstranit vlasy

Odstranění vosku nebo jiné techniky, ve kterém se vlasy stažené, spojené s různými dermatologické problémy, včetně zarostlý vlasy.

Přestože se jedná o opravdu jednoduchý a účinný způsob, jak odstranit nežádoucí chloupky, když se situace stává problematickým,lépe najít alternativní metody.

Pokud máte tendenci zvětšovat chloupky, vyberte si holení nebo krémy pro depilaci. Mírněji postihují kůži a snižují riziko vrozených chloupků. Pravidelně oloupat kůži

Jedním z hlavních způsobů, jak se vypořádat s zarostlý vlasy - pravidelný peeling kůže, aby se odstranily odumřelé buňky, které se hromadí a blokují folikulu.

Můžete použít prodejní vybavení, přírodní kosmetiku nebo speciální rukavice.

V ideálním případě by to mělo být provedeno dvakrát nebo třikrát týdně, zatímco vlasy není vrostatyme.

hydratují pleť každý den

Daily hydrataci pokožky se nestane peresushuvatysya a prevence běžných problémů s nimi.

Pokud je kůže suchá a tvrdá, je více pravděpodobné, že vlasy začnou růst, protože nemůže prorazit povrchu epitelu. Horká voda

Tento způsob je vhodný pro použití před odstraňování chloupků, stejně navlhčenou pokožkou a teplé vody otevře póry, což zvyšuje efektivitu procesu.

Pokud se rozrostla, můžete obklady teplé vody pro zjemnění pokožky a pomoc vlasy se dostat na povrch.

smažené cibulky Pokud rozrostla vlasy a zažít pomocí ґulku, která je vytvořena na povrchu kůže, budeme smažit malou cibuli a připojit jej k problémové oblasti (Snažte se, aby to teplo).

Tento nástroj pomůže děrům prasknout, a vlasy se vynořily venku. Nepoužívejte pinzetu

Když vlasy nemůže dostat na povrch, každý se chce pokusit se ho vytáhnout. To je velmi nebezpečné, protože v případě, že špatně škubání může houpat infekci nebo způsobit další problémy, které pak zanechá jizvy.

Pokud jste ještě pomocí pinzety a starosti v důsledku infekce, vzít kyselina glykolová dezinfikovat a hojitsezónu. Pokud se objeví zánět, kontaktujte dermatologa co nejdříve. Použijte

léčbu akné obecně zarostlý problému vlasů, jako je akné, a to zejména v případě, že je hnisavý. Proto může být vyřešena stejnými prostředky, jako je například benzoylperoxid nebo kyselina salicylová.

Kombinace těchto výrobků s vysoce kvalitní exfoliací pokožky může být dostatečná k vyřešení problému a odstranění zánětu. Takže vlasy budou mít více prostoru, aby se snadno dostaly na povrch.


Tipy: Jak zastavit kousání nehty

Tipy: Jak zastavit kousání nehty

Health Ačkoliv některé to nemusí souhlasit, ale mnoho lidí kousat nehty nejsou v důsledku stresu, chování či neochoty se o sebe postarat. Je to velmi často proto, že tento špatný zvyk je psychologickým základem a ve většině případů dokonce poukazuje na traumatizované dětství. Hryzinnya hřebíky nebo onykofahiya může mít negativní důsledky nejen z estetického hlediska, ale také z hlediska zdravotního .

(Krása)

Toxické' straně vaření

Toxické' straně vaření

Vsadím se, že jste nikdy nepřemýšleli o tom, do jaké míry takové pole řízení v domácnosti jako vaření může být jak prospěšné, tak škodlivé pro zdraví. Několik zdrojů ohrožení zdraví bylo nalezeno v takových materiálech, jako je teflon a plast, ale také je problém s nevhodným vařením. Přečtěte si více o tomto v našem článku.

(Krása)