Rozloučit se s uvolněnou pokožkou na pažích a nohou!


Rozloučit se s uvolněnou pokožkou na pažích a nohou!

Není pochyb o tom, že uvolnění pokožky je jedním z nejběžnějších problémů jak u žen, tak u některých mužů. I když je to přirozená součást procesu stárnutí, existuje mnoho faktorů, které urychlují vzhled přetrvávající kůže v mladém věku.

ruce, krk, nohy, oční víčka a ústní koutky - to jsou oblasti, které jsou nejčastěji spojeny s pomalým nebo povislá kůže. V tomto článku vám ukážeme, jak se vždycky rozloučit s pomalou kůží na rukách a nohou! ochablé ruce a nohy, ve skutečnosti, je výsledkem nedostatku pohybu nebo pohybu, což vede k nedostatku svalového napětí a napětí. Kůže se může začít plavat, ale to může být fixováno několika málo jednoduchými cviky. Musíme mít na paměti, že elasticita pokožky a její obnova jsou dlouhým a složitým procesem, který závisí nejen na tréninku. Zde jsou některé další doporučení:

Vyvarujte se rychlé diety, které podporují lehkou ztrátu hmotnosti. Příliš rychlá ztráta tuku, která podporuje pokožku, zpomalí kožní opotřebení.

 • Vyvarujte se delšího vystavení slunci. Volné radikály v jeho paprscích poškozují dermis vlákna.
 • Nekuřte.
 • Dodržujte zdravou výživu, která zahrnuje konzumaci velkého množství vlákniny a kontrolu špatných tuků.
 • Vezměte pravidlo praktikovat alespoň třikrát týdně po dobu alespoň jedné hodiny.
 • Dokončete to plavání, pěší turistiku, cykloturistiku nebo pěšky pěšky dvakrát týdně. Pití spoustu vody. populární prostředky rozloučit se stagnující
 • pleti Squeeze gel z aloe vera páčky a jemně vetřete do kruhu na ochablé oblasti. Opakujte alespoň jednou týdně, abyste viděli okamžitý účinek elasticity.

Vezměte maso ze dvou fíků a důkladně promíchejte šťávou z jednoho citronu a vytvořte pastu. Před spaním aplikujte na problémovou oblast po dobu 20 minut, poté opláchněte studenou vodou.

 • Smíchejte lžíci medu s jedním vejcem. Použijte kruhové pohyby na ruce a nohy. Nechejte 20 minut a opláchněte studenou vodou.
 • Smíchejte poloviční sklenici jablečného džusu a polovinu melounové šťávy. Jemně masírujte slabé oblasti. Opakujte dvakrát týdně, abyste dosáhli nejlepších výsledků.
 • Rozkrojte malý meloun na kusy a vložte do mixéru. Přidejte půl sklenice vody a jednu citronovou šťávu a dobře promíchejte. Namočte gázu ve směsi a zabalte problémové oblasti.
 • Brousící dvě polévkové lžíce lněného semene a promíchá se čtyřmi lžícemi horké vody za vzniku pasty. Přidejte dvě kapky cypřišového silice a naneste směs na hadřík. Tkaninu sklopte na polovinu a pokryjte požadovanou oblast. Otočte plast, aby byl proces snadnější a méně špinavý. Opakujte dvakrát týdně.
 • Namočte několik hrstů řas do sklenice vody na tři hodiny. Masáž nohou jemnými kruhovými pohyby se zaměřením na problematické oblasti.

 • cvičení na tón kůže na ruce
 • „extra“ kůže na rukou může být dotaženy a obnoven přes cvičení, z nichž většina může být provedeno přímo doma, takže si nemusíte kupovat drahé členství v tělocvičně, kdo výcvik:

Vidzhymaytesya z

podlahy tak, aby vaše ruce udržet váhu těla. Pokud jste nikdy nedělali push-up nebo nejste ve stejné fyzické kondici, pokrčte kolena a položte je na podlahu pro větší stabilitu a podporu. Bude to pro vás snadněji otáčet a vaše záda bude méně zapojená.

 • Naplňte prázdnou láhev s kameny, písek, vodu nebo cokoli jiného nebo, pokud je to možné, získat sadu činek. Podržte, lehce položte nohy, zvedněte váhu levou rukou tak, aby byla přímo nad vaší hlavou. Podpora loket pravé ruky a zvyšovat a snižovat váhu zpět, narovnat ruce a nedotýká hlavy.

 • Zopakujte desetkrát a změňte ruku. Proveďte dva přístupy desetkrát na každé straně. stojící nohy daleko od sebe, vzít gumový míč a umístit ji mezi pravé paži a stranou téže nohy. Klikněte na míč s dlaní co nejtěžší.
 • Opakujte to dvakrát a změňte ruku. cvičení na tón pleti na nohy Tato cvičení se zaměřují na spodní části těla, takže část horní části těla, včetně rukou, bude trvat o něco déle, aby si požadovaný efekt.

na kole, běhání, chůzi, nebo dokonce po schodech místo výtahu - všechny skvělé způsoby

, aby tón a posílit své spodní části těla. Vezměte si pravidla tréninku čtyři dny v týdnu na hodinu. další skvělý způsob, jak přivést do tónu nohou a stehen -dělat dřepy proti zdi, jen vstát a opuskaytesya, ohýbání kolena.

Můžete také držet váhu v ruce, takže ztráty. Vezměte si čtyři dvanáct přístupů pro každou cvičení.


Pokud jde o týden léčit suché lokty a nohy

Pokud jde o týden léčit suché lokty a nohy

Zdraví Ztráta zvlhčující slunci nebo v oblasti životního prostředí znečišťující látky, je nevyhnutelné, ale je možné ji snížit použitím přírodních prostředků a základních tipů na péči o pleť. části těla, jako jsou nohy a kotníků, jsou náchylnější k suchu kvůli roli, kterou hrají v udržování těla a povrch, s nimiž přicházejí do styku .

(Krása)

Domácí lék s jogurtem a octem k odstranění kuřat na nohou

Domácí lék s jogurtem a octem k odstranění kuřat na nohou

Díky určité obuvi a stálému tření nohy jsou nuceny trpět s každým krokem, který uděláte. To je důvod, proč existují ošklivé corms, které se tvoří na chodidlech, podpatcích a prstech. Kukuřice - to růst pokožky způsobený nahromaděním nadbytečných mrtvých buněk a nedostatek správného zvlhčování. V podstatě se kukuřice objevuje kvůli nedostatečné péči o nohy.

(Krása)