Rozloučit se s bolestem kloubů


Rozloučit se s bolestem kloubů

Trpítebolesti v kloubech? Budeme se vám představil pět osvědčených metod, které pomáhají zmírnit utrpení a odstranit bolyu.My cítit jistý, že se to stalo předtím, než jste se probudil s pocitem únavy, pokud máte napjatý celou noc. Pociťujte bolest, když pohnete rukama, a když jdete dolů po schodech, bolesti propíchnou kolena.

Jak mohu vyléčit nesnesitelnou bolest kloubů? V této věci vám pomůžeme s tipy, které můžete používat každý den.

Tipy k úlevě od bolesti kloubů

skutečnosti, mnoho lidí, kteří trpí bolestmi kloubů- je revmatismus, artritida a osteoartritida. Neexistuje žádná spolehlivá záruka, že úleva od bolesti bude snížena, ale můžeme se naučit žít s ní pomocí určitých metod. Měly za následek snížení pocitu bolesti, a co je nejdůležitější - zachování kvality vašeho života.

Vždy se řiďte pokyny svého lékaře, nemají přehánět dávku protizánětlivých léků, protože mohou způsobit škodlivé vedlejší účinky. Ujišťujeme vás, že pro řešení tohoto problému existují jednoduché a přirozené prostředky!

1. Zázvor denně

Nedávná studie odborníků z Miami University zjistila, že 2 kapsle zázvoru každý den mohou pomoci zmírnit bolest a zánět. Výhody zázvoru jsou větší než ibuprofen (ale bez vedlejších účinků, které způsobují bolest žaludku a riziko krevního oběhu).

Zázvor se nachází v obchodech se zdravou výživou nebo v bylinných obchodech. Během dne se doporučuje zázvor. Adekvátní dávka bude: lžička zázvoru dvakrát denně se sklenicí vody.

2. Dejte si pozor na některé výrobky z

Vezměte na vědomí, že seznam výrobků, které jsou nejlépe odstraněny z vaší stravy nebo ji v malém množství laktózy

 • : obsahuje mléčný protein, který způsobuje zánět kloubů. Dokonce i když opravdu milujete mléko a jogurty, pokuste se je pomalu odstranit z vaší stravy. To pomůže zlepšit kvalitu vašeho života.
 • Červené maso: pokusit se úplně opustit červené maso, to je obecně nezdravé a může způsobit problémy s cholesterolu v cévách.
 • Pšenice. Jste překvapeni? Tento fakt je to možné ... Nedávný výzkum ukázal, že pšenice a dalších obilovin, které obsahují prvek - lepek, který může způsobit bolest a zánět u lidí, kteří trpí artritidou. Jaké je řešení tohoto problému? Snižte úroveň glutenu postupně ve vaší stravě, dokud ji úplně neodstraníte. To by mělo přinést určitou úlevu. Existují lidé, kteří nepociťují žádné změny, ale existuje mnoho lidí, kteří tvrdí, že kvalita jejich života zlepšila po úplném vyloučení lepku ze stravy.
 • Vejce: Postarat se o množství tohoto zvířecího produktu, který konzumujete. Cholesterol obsažený v žloutku může zvýšit úroveň zánětu kloubů. Navzdory skutečnosti, že vejce jsou užitečná a plná bílkovin, často přinášejí nežádoucí vedlejší účinky.
 • Dejte si pozor na produkty Passion. Znáte tento termín? Když mluvíme o lilkovitých potraviny, máme na mysli, rajčata, papriky, lilek ... Tyto syrová zelenina mohou způsobit problémy pohybového aparátu, migrény a artritidy. To vše je důsledkem toxických alkaloidů solanine zvaného - spojení, které může zhoršit a způsobit zánět. To platí zejména pro lidi, kteří již trpí onemocněním. Nejlepší zelenina, kterou můžete konzumovat, je mrkev.

3. Ranní zelený čaj

Máš rád zelený čaj? Pokud ano, pak je to pro vás hodně! Tyto antioxidanty pomáhají při prevenci a boji proti artritidě,bolesti kloubů. Nezapomeňte pít to každé ráno!

4. Vitamin E: největším spojencem

Jsme si jisti, že víte, o Vitamin E a jeho úžasné účinky v boji proti artritidě. Jedná se o takzvaný "zelený" přípravek. V ideálním případě užijte 2 kapsle denně. Jsou prodávány v lékárně nebo ve zdravém obchodě s potravinami. Můžete také najít vitamín E v mnoha zelené listové zelenině. Ale přesto, abyste dostali požadovanou dávku, doporučuje se užít 2 tobolky denně.

5. Produkty, které snižují bolest a zlepšují náladu

Má důležitou roli při zlepšování kvality našeho života. To vše lze dosáhnout správnou výživou. Živiny nejen pomáhají snížit bolest, ale také zlepšují náladu. Jaké jsou doporučení?

 • Konzumujte čerstvé produkty. Používejte ovoce a zeleninu. Řekněte "ne" zmrazeným a vařeným potravinám, které obsahují chemikálie. Urychlují vývoj zánětu kloubů.
 • Sušené ovoce: ořechy, jako jsou mandle, pistácie a další. Poskytují spoustu energie a to je skvělé!
 • Citronová šťáva: poskytuje tělu antioxidanty. Tato šťáva je nejúčinnější, pokud ji pijete ráno.
 • Rybí olej: Jedná se o klasický zdroj Omega-3 mastných kyselin. Ukázaly se jako účinné při potírání účinků bolesti kloubů. Nezapomeňte přidat denní lžičku před vaší stravou!
 • Organické jablečný ocet: To jen pomáhá zmírnit bolest, a proto se doporučuje pro zdraví.
 • Loboda a amaranth Zkoušeli jste je? Jedná se o super produkty. Jejich velká zrna poskytují každý den úžasné zdravotní výhody. A mohou pomoci zmírnit bolesti kloubů.


Přírodní prostředky k zabránění růstu nežádoucího ochlupení

Přírodní prostředky k zabránění růstu nežádoucího ochlupení

Hirsutismus přírodních prostředků - stav charakterizovaný nadměrným růstem chloupků na nežádoucích místech na obličeji a na těle ženy. Obvykle vlasy husté a tmavé barvy a objeví se hlavně v oblastech, více charakteristické pro mužské povahy - na obličeji, hrudníku a zad ... malé množství tělesného ochlupení a obličej je normální, a její výše se liší pro každého samostatná žena.

(Lidových opravné)

10 Plodů, které pomáhají překonat příznaky stárnutí

10 Plodů, které pomáhají překonat příznaky stárnutí

Přírodní produkty Všichni víme, jak důležité je mít zdravou kůži, která svítí nahoru. Nicméně, s časem ztrácí pružnost . Kromě toho můžete začít pozorovat malá místa, která se vyskytují z důvodu věku. Proto jsme udělali seznam 10 ovoce, skrze které můžete snížit známky stárnutí a zachovat zdraví a mládí kůže.

(Lidových opravné)