Obnovit vztah s bývalým partnerem: stojí za to nebo ne?


Obnovit vztah s bývalým partnerem: stojí za to nebo ne?

Vztahy odhalují nesrovnalosti, které mohou vést k nevyhnutelné paralýze.Někdy se však rozhodnete obnovit spojení s bývalým.

Mám se vrátit k bývalému partnerovi?

Ve skutečnosti všechno závisí na okolnostech, které vedly k přestávce, stejně jako na důvodu, proč jste přemýšleli o obnovení vztahu.

Například návrat k bývalému partnerovi prostřednictvím osamělosti je falešným rozhodnutím.

Další informace v článku:Proč končí tolik vztahů?

Co vás vede k návratu k bývalému milence?

Jedním z důvodů, proč páry rozvodu jsou nezralost a řada menších rozdílů v názorech a zvyklostech , díky nimž se milenci nedokáží dohodnout.

V tomto případě může být rozhodnutí shromáždit správně. Je to šanci znovu vyzkoušet, abyste byli spolu a vyřešili problémy, které pár nemohl vyřešit dříve.

V některých případech se situace stává komplikovanější. Jedná se o lži a zradu, které se staly ve vztazích.

V této situaci budou láska a schopnost odpustit důležité faktory. Můžete dát vaši partnerku druhou šanci, ale stojí za to, aniž byste se ponížili v druhé polovině. Jinak se návrat k bývalému milenci bude mít katastrofické následky.

Číst článek:

5 příznaků, že má vztah s partnerem na pokrajiNěkdy se lidé rozhodnou dát si navzájem další šanci, protože mají páry s dětmi. V tomto případě by oba měli chtít být spolu.

Není nutné jít jen přes děti. Stojí za to obnovení vztahů pouze kvůli vlastním pocitům. Mnoho párů se rozhodne znovu začít znovu, aby se mučilo otázkou: "A co?". Mít budoucí vztah nebo ne, přinejmenším v tomto případě je možnost zkontrolovat.

Pokud chcete dát ještě jeden pokus bývalému milence potom jednat! Možná bude vše v pořádku. Už víte, co můžete očekávat, abyste mohli překonat určité problémy.

Ale ujistěte se, že

neházejte zpátky, ale jen jděte dopředu. Argumenty proti návratu do vztahu s bývalým partnerem

1. Vztahy nebudou stejné jako předtím

Řekněme, že vztah byl nevěra a důvěra byla zcela porušena.

Vztahy nebudou nikdy stejné jako předtím. Kolik oba partneři se budou snažit: Jak moc budou jejich záměry tak dobré, že dokáží léčit

rány.Pokus o obnovení vztahu s neustálým partnerským bojem a zklamáním zničí všechny sny o obnovení komunikace.

Nic nebude stejné jako předtím, tak si předtím, než si vyberete tuto cestu, zamyslete se dvakrát.2. Nedostatek vývoje

Když se rozhodnete vrátit se k vašemu bývalému milovanému, uděláte velký krok zpět. Již jste měli příležitost předem otestovat své vztahy a ujistit se, že nemají budoucnost. Ale stále se snažíte opravit.

Přečtěte si:

Musíte získat co nejrychleji 5 povolení, abyste mohli emocionálně růstZtrácíte příležitost setkat se s novými lidmi.

Zavřete dveře a snažte se oživit vztah, který se již stal v minulosti.Možná se bojíte zničit komfortní zónu nebo zůstat sám.

3. Bolest může být silnější

Vztahy jsou zničeny kvůli konfliktům,

Problémy, které se bojíte vyřešit strachem. Když budete muset hodně odpustit, může se stát, že byste se měli zbavit všeho,

tak, aby situace nevedla k rozhořčení a hněvu, což by člověku způsobilo smůlu. 4. Nezapadá do závislosti

Někdy se partneři znovu shromažďují kvůli

nízké sebeúcty a kvůli vzájemné závislosti.Bez vztahů

takoví lidé se cítí méněcenní.Pokud jde o nalezení nového partnera, pak se znovu spojil s bývalým partnerem.Závislost nejen ničí vztah, ničí osobnost.

Ujistěte se, že čtete:

Interdependentní vztahy: bolestRozhodnutí vrátit se k vztahu s bývalým musí být velmi vyvážené.

Není to snadné. Důležitý je také důvod, proč došlo k rozpadu vztahů.Pokud jste si jisti, že nezachováváte obraz, nechcete naučit bývalého milence a dělat takový čin nejen kvůli strachu z osamělosti, ale i vpřed.

Obnovení vztahů s bývalým přítelem nebo přítelkyní může být tím nejlepším rozhodnutím ve vašem životě

. Můžete si uvědomit, že je to osoba vedle něhož chcete strávit zbytek svého života.Je důležité se ujistit, že to uděláte za správnou argumentaci.


Následky psychické týrání, které by měl vědět

Následky psychické týrání, které by měl vědět

Sex a vztahy psychické týrání - což je druh násilí, které má vliv na emoční stabilitu oběť. To způsobí, že takové účinky citového zneužívání, jako jsou pocity strachu, viny a dokonce naprosté bezvýznamnosti. Obvykle je agresor manipulátor. On nebo ona má lásku nebo náklonnost, že jiná osoba cítí, kterým se zavádí téměř úplnou kontrolu nad svým životem.

(Sex a vztahy)

Nenechte uspokojit všechny chutě měnit

Nenechte uspokojit všechny chutě měnit

Sex a vztahy Jednou z nejčastějších příčin zbytečných starostí a utrpení je naše nevysvětlitelná touha zavděčit všem kolem. Samozřejmě, můžete říci, že toto tvrzení se nevztahuje na vás, a vy nikdy pidlashtovuyetesya vkusu a přání druhých jen proto, aby se vyhnula „černé ovce“. Nicméně, s největší pravděpodobností jste mazaný, protože tato situace je pro nás všechny bez výjimky známa.

(Sex a vztahy)