Zvláčňující krémy vlasy domácí


Zvláčňující krémy vlasy domácí

zdraví Většina žen (u dospělých, dospívajících a dívky), kteří mají kudrnaté a sofistikovaný styling vlasů každý den trpí utrpení, protože je třeba, aby nějakým způsobem svůj hřeben. Někdy je to tak obtížné udržet v pořadí kudrnaté a vlnité vlasy, že ženy prostě odložil zbraně a přestat investovat to vůbec, ale prostě ho svázat do ohonu nebo sbírání sponu.

Mnoho lidí sní o rovné, hebké na dotek, lesklé vlasy. Začínají mít možnost používat různé nástroje a vlasy, které právě jejich poškození, sušené, dokud se úplně ztrácí vitalitu zazářit.

Studie ukázaly, že vlasy závisí nejen na genetice (faktor, který ovlivňuje váš typ vlasů), ale řádnou péči o něj, protože vlasy by měly být vždy v dobrém stavu. V tomto článku se dozvíte o některých domácích receptů polehčujícívlasové krémy.

krém domácí olivový olej Ingredience

  • 30 gramů olivového oleje
  • Jedna kapsle
  • jasmínový olej 30 gramů kondicionér bez amoniaku

Jak používat míchejte všechny ingredience. Ty by měly dostat hedvábnou konzistenci krém. Před použitím konvenční klimatizace, použít směs středních pramenů k jeho špičce, a nechat na dobu několika minut. Opláchněte vlasy a pak ji hřeben jako obvykle, ale nepoužívejte vysoušeč vlasů.

Použijte styling krém, který není solí, protože to tak nejste příliš peresushuvatymetevlasy. Pomocí některého z těchto krémů jsou vaše vlasy rovné, hladké a perfektní styling a nebudou poškozeny.

domácí kokosový krém

Při přípravě tohoto krému, budete potřebovat následující ingredience: Složení

:

  • Polovina z čerstvého kokosu 1 lžíce ovesných vloček
  • 1 lžíci škrobu 1/2 šálku mléka

Jak používat Dejte všechny ingredience v kuchyňském robotu ( kromě škrobu), a pak se přefiltruje směsi. Rozpusťte škrob v malém množství vody a dát na oheň spolu se zbytkem směsi (před tím, než je třeba míchat). vždy směs míchejte, dokud se nestane krémové konzistence.

Krém naneste na vlasy a nechte působit 25 minut.pak umytí vlasů jako obvykle (nejlépe s jemným šamponem).


Rozlučte se zarůstání chloupků

Rozlučte se zarůstání chloupků

Zdraví Mnozí z nás jsou ochotni dát něco k růstu vlasů se zastavil, a pokožka byla pěkné a hladké. Proto musíte správnou metodu odstranit nechtěné vlasy. Problém s většinou depilace technik je, že mohou dráždit kůži a způsobit zarůstání chloupků dojem, že vypadají ošklivě a dokonce i bolestivé . Chcete-li zlomit vlasový folikul na povrch, prolomí poměrně silnou vrstvu pokožky, která ho pokrývá.

(Krása)

10 Tipů pro aplikaci oční linky

10 Tipů pro aplikaci oční linky

Makeup nápady nikdy vyčerpat. Nakonec je tu taková škála stylů, jak vyzkoušet lineru a bavit se. Navzdory skutečnosti, že je obrovské množství obočí, jejich použití je zpravidla spíše náročným úkolem pro ty, kteří vyrábějí vlastní make-up. Eyeliner vám umožní oživit a zvýraznit tvář. Proto je velmi důležité je pečlivě používat, protože na tom závisí váš názor.

(Krása)