I když vím, kdo jsem, nemám co dokazovat


I když vím, kdo jsem, nemám co dokazovat

Sex a vztahy lidé jako my, vědět, kdo jsme. Nemusíte jim nic dokázat. Znávají naše limity a skutečnost, že jejich práva vyprší, když vaše počátky začínají.

Potřeba něco dokázat ostatním pro potvrzení nebo uznání je zbytečné zdrojem stresu.

Pokud zamyslytesya o něm a analyzovat, budete si uvědomit, že dělají to často, například, aby prokázal svou lásku k rodině nebo přátelům, je nakonec to, co nechcete udělat.

Samozřejmě, pokud chcete poladyty s někým, někdy nezbývá, ale něco udělat pro posílení vztahu nebo očekávání společnosti.

Ale vždy existují limity. Tyto limity jsou vaše vlastní hodnoty a především vaše osobní důstojnost.

Pokaždé, když odchýlit se od těchto hodnot a vidět, že něco neobvyklé povinni vás dokázat, riskujete trpí krizí identity nebo deprese.

Podívejte se na to podrobněji.

být pravda - způsob, jak být bez

říci „ne“ někdy znamená strach z urazit někoho, nebo ještě hůře, aby zklamat ty, které máte rádi. Ale navzdory všemu může toto slovo otevřít nekonečné množství dveří a příležitostí.

Je to proto, že říká "NE" někdy znamená "ANO", pokud to říkáte ve správný čas. Zvažte jednoduchý příklad. Jste ve vztahu s velmi obtížným partnerem, a přestože jste milovaní, oba máte slzy a neštěstí.

Včasné „NO“, i když je to složité a obtížné, umožňuje začít znovu a zastavit ublížit sobě. Ale pokud budete pokračovat ve stejné cestě, pakse od sebe vzdálí a skončí marně.

odvahu ukázat, kdo jste a co chcete

ukázat, kdo jste a co chcete - velmi důležité pro přežití techniku. Je to jako označení vašeho území. To umožňuje ostatním lidem vědět, do jaké míry mohou přijít a co se stane, pokud překročí tyto linie.

  • Vysvětlete od samého počátku vaše hodnoty a to, co jste připraveni s tím vyrovnat. Ujistěte se, že rozumí. To vám usnadní a usnadní život.
  • Lidé, kteří nikdy nestanovili limity, se otevírají ostatním, nechávají je překračovat, vždy se ptají na něco většího.Doufáme, že budete vždy k dispozici a nebudou respektovat vaše práva nebo potřeby. Neměli byste to považovat za svůj hranol a izolovat se od světa. Stačí se na to podívat jako na "oslavu toho, kdo jste."
  • Jakmile máte jasnou představu o tom, kdo jste, co chcete a co není připraveno dovolit, budete cítit vnitřní klid a lepší se ostatními.

Získáte také úplný obrázek o tom, že i ostatní mají právo být pravý, spontánní a sami, aniž by předstírali.

Nikdo by se neměl cítit povinen zdát, komu to není.

Vím, kdo jsem a já nemám co dokázat.

Nerovnost, nejistota a nízká sebeúcta činí to neustále hledat vnější souhlas, aby se cítil dobře. To je špatné.

Lidé, kteří hledají adopci u ostatních, se vracejí do velmi nebezpečného neštěstí.

Jsou to lidé, kteří se vždy pokoušejí potěšit své partnery, protože "to je jediný způsob, jak se cítit dobře. Tito lidé nejsou schopni říkat "ne" rodinným příslušníkům, i když to odporuje jejich zásadám.

  • Oni se bojí sklidit je před ostatními na světě nebo se zdají být odlišní od toho, co si představují jejich rodiče.Všechno to vás může posunout do jámy s nízkým sebevědomím, které vám zabrání mít pozitivní, silný a pravdivý obraz sebe sama. Vy jste tak zaměřena navenek, že přestanete poslouchat sebe. Ti, kteří se neslyší, přestanou o sebe postarat a ztratí.
  • Dá se říci, že život je především proces objevování se.

Poté, co dosáhnete "vnitřní komunikace", budete schopni vybudovat uspokojivý vztah s ostatními lidmi. To je, když začnete objevovat ostatní, uvědomujete si práva všech, kouzla při budování společných projektů, pocit svobodného, ​​ale současně pevně propojeného.

To je určitě skličující úkol. Ale stojí za to, že se pomalu dostanete do bodu, kdy najdete rovnováhu potřebnou k tomu, abyste se přestali snažit se objevit těm, kterým se opravdu necítíte.

Odvaha říkat "ne" a uvědomění si, že nemáte co dokázat, vždy přináší pocit svobody.


Miluji ho, ale já nechci, aby milovat

Miluji ho, ale já nechci, aby milovat

„Miluji svého partnera, ale mám pocit, že vášeň mezi námi začal slábnout , a já nechci, aby se milovat tak často jako dřív. Co mám dělat? Je to začátek konce našeho vztahu? „ Jsme si jisti, že budete také muset být v podobné situaci. Na začátku vztahu jste bezhlavě zamilovaná se svým partnerem, a ne si představit svůj život bez něj, ale s časem se všechno změnilo.

(Sex a vztahy)

ŠPatné a dobré lidi. Kdo nás dělá šťastný

ŠPatné a dobré lidi. Kdo nás dělá šťastný

Je důležité dát a přijímat na oplátku. Musíte se oddálit od lidí, kteří se cítí nepříjemně a platit reciprocitu, když nám někdo pomáhá růst jako osoba. Za prvé, chceme říci, že mezi dobrými a špatnými lidmi není rozdělení. Žádná vědecká metoda nemůže měřit, jak dobrý nebo zlý je někdo. Pravda je však jedna věc: každý ví o pozitivní nebo negativní energii, kterou s sebou přinášejí někteří lidé.

(Sex a vztahy)