Submisivní muži, 5 psychologické charakteristiky


Submisivní muži, 5 psychologické charakteristiky

Sex a vztahy submisivní lidé obvykle nechodí do pláče, ale jsou udržovány na druhém místě a splnit vše, co mohou požadovat, aby více kompetentní lidé.

Tento druh postoje však může někdy vést k tomu, že se člověk ocitá ve škodlivém a nezdravém vztahu. Nakonec se může stát obětí. Je však obtížné změnit tento způsob života.

Read z ran, které nikdy nezahojí, oběti neuropsychologie

To neznamená, že tito lidé nechtějí přestat být pokorný, ale spíše to, že jejich dosavadní zkušenosti, dal jim určité psychologické rysy, které nemohou snadno zbavit .

1. Submisivní lidé nestabilní

Submisivní lidé preferují své potřeby nebo touhy. Místo toho nejprve kladou potřeby a touhy ostatních lidí.

Nedostatek vytrvalosti způsobuje, že se například ve skupině jedná o menší místo. To vše je kvůli jejich boji za vyjádření jejich pohledu nebo myšlenek.

Ačkoli to dokážou, se cítí nejistě a hodí tento nápad. Věří, že to, co si budou myslet, nebudou vzaty v úvahu a dokonce se nezabudnou na jejich postavení.

2. Jejich minulost je plná bolesti

Submisivní lidé nemusí nutně porodit takové. Místo toho prožili zážitek, který je pomalu přinutil skrýt a stát se tím, čím jsou.

nezdravých vztah rodiče v dětství nebo dospívání, plné neustálého zastrašování - to může být již dostatečný důvod, aby někdo vzít na zcela submisivní roli.

Nízká sebeúcta a nejistota způsobují, že se cítí zbytečně, pokud se nepředvídají ostatním.

Není pro ně zdravé, protože jsou z dlouhodobého hlediska extrémně ohroženy skutečností, že mohou snadno způsobit škody.

Více informací viz: 6 kroků léčit emocionální jizvy dětství

3. submisivní lidé vyhnout se jakémukoli střetu

nikdy vidíme skromné ​​lidi, kteří podněcují konflikty. Naopak: vyhneme se jim za každou cenu.

Konflikty jsou velmi nervózní, možná proto, že jim připomínají předchozí zkušenosti.

Problém je v tom, Aby nedocházelo ke konfliktům, ale sklonil hlavu, přičemž to, co chtějí, aby se a nevzdávejte se, co si zaslouží.

Tato touha vyhnout se jakémukoli konfliktu nebo sporu je velmi oslabující.

4. submisivní lidé nemají rádi upozornili

Někteří mohou zaměnit s plachost, ale ve skutečnosti, tento způsob je přehlížen a není způsob, jak vyniknout.

Submisivní lidé cítí velkou úzkost kvůli tomu, co si ostatní mohou myslet o nich. Proto mají tendenci se oblékat a jednat velmi tiše.

Tím je zajištěno, že se vyvaruje jakékoli situace, která může vést k ponížení nebo může vést ke konfliktu.

5. Snaží se být citově závislí

Submisivní lidé mají tendenci přemýšlet příliš mnoho o ostatních a jsou tak zranitelní, že potřebují ochranu.

Proto je zcela přirozené, že se nacházejí v závislém vztahu, když jiný člověk má smysl pro svůj život a současně nabízí ochranu.

Je to také o vztazích, kde dochází k zneužívání. Navzdory skutečnosti, že je partner zachází špatně, říkají mentálně: "... alespoň mám někoho."

Je to opravdu pohled, který z nich způsobuje, že ve vztazích velmi trpí.

Komunikovali jste s pokornými lidmi? Jsi pokorný? Tuto situaci je možné napravit, ale vyžaduje těžkou práci a povědomí o tom, co se vlastně děje.

Můžete se naučit být více vytrvalý, zvýšit své sebevědomí a zbavit se jakéhokoli nebezpečí, které vás nutí k pocitu bezcennosti.

Koneckonců, pokorní lidé obvykle trpí hodně.

Jejich postoj přitahuje násilné a agresivní lidi, tak nakonec musí konečně začít uznat, že je třeba cenit sebe jak si zaslouží.

Lidé, kteří nahlas myslí, nejsou blázni

Máte rádi "myslím nahlas"? Pokud ano, pak nejste sami a není blázen! Lidé, kteří přemýšlejí nahlas, jsou úspěšnější při řešení problémů. Je pro ně snazší soustředit se.


Dobří lidé skrývat své rány, ale nikdy se zdají

Dobří lidé skrývat své rány, ale nikdy se zdají

Sex a vztahy dobrých lidí - víc než jen základě rodinného spolehlivé spojence ve skupině přátel nebo majáky světla ve společnosti. To je výzva, protože nejprve musí čelit podvodům, zradě a myšlence, že ne každý vidí a vnímá svět z jejich pohledu. Není to tak jednoduché, ale nelze předpokládat, že lidé mohou být rozděleni do dvou kategorií: dobří a špatní.

(Sex a vztahy)

Klíč k zdravým romantickým vztahům

Klíč k zdravým romantickým vztahům

Lidé, kteří jsou posedlí hledáním ideálního partnera, trpí nepřetržitě a to nepřidá nic dobrého ke svým životům. Za prvé, nikdo není dokonalý. Existují však opravdoví lidé, s nimiž můžeme ještě stavět naše štěstí. Vzhledem k tomu, že ani my nejsme dokonalí, najdeme klíč k úspěšným a dlouhotrvajícím vztahům v poměrně jednoduchých, ale velkolepých akcích.

(Sex a vztahy)