14-Denní plán pro dokončení detoxikační


14-Denní plán pro dokončení detoxikační

užitečné návyky Za pouhých 14 dní, můžete spustit program, který ulehčí tělo od všech toxinů, které mají vliv na vaše zdraví. Začněte slepením na plán výživy, který podporuje vylučování toxinů z těla. V dnešním článku se dozvíte, jak to udělat za pouhé dva týdny.

Proč potřebujete úplnou detoxikaci těla?

To není něco, co "musíte" dělat, ale je vždy dobré čistit vaše tělo čas od času. Každý den budete čelit s toxiny, které spadají hlavně do těla s potravou, ale negativní emoce, špatné návyky a znečištění životního prostředí mohou rovněž přispět k hromadění škodlivých látek.

Pokud nenajdete čas správně odstranit toxiny z těla, nakonec budete mít zdravotní potíže. Nicméně, čistící strava může eliminovat volné radikály, které způsobují onemocnění, stejně jako pomáhat tělu pracovat efektivněji a provádět své důležité funkce na optimální úrovni.

Začínáme s detoxikací

Než začnete, je důležité vzít v úvahu některé aspekty. Například je třeba si uvědomit, že byste měli mít dobrý odpočinek a ve své každodenní stravě také obsahovat mnoho bílkovin a vitamínů.

Během tohoto dvoutýdenního plánu pro kompletní detoxikaci by také měly zamezit konzumace některý z těchto potravin, gluten, kukuřice, mléčných výrobků a cukru. Musíte také zvýšit spotřebu ovoce a surové zeleniny, stejně jako hnědá rýže, ořechy, mořská sůl a olivový olej.

Zajistěte trochu odrůdy v pokrmech tak, abyste se z nich neunavili. Jak? Vyzkoušejte různé recepty a nechte vaši ledničku naplnit užitečným jídlem. Pokud jde o nápoje, během těchto dvou týdnů by se měli vyhnout kávu, mléko, sodu a sportovní nápoje, alkohol a šťáva obchod. Místo toho pít zelený čaj, přírodní džusy a domácí koktejly, které jsou nejlépe vhodné pro tělo.

o vodě je třeba říci odděleně, protože to je váš hlavní zdroj vlhkosti. Mnoho lidí podceňuje sílu vody a nepoužívá ji dostatečně. Během dvoutýdenní detoxikace celého těla se snažte zvýšit příjem vody na tři litry denně.

Kromě toho, první věc, kterou byste měli udělat v dopoledních hodinách - vypijte sklenici teplé vody se šťávou z půlky citronu dát podnět k játra a ledviny k odstranění tuku a toxinů.

Dalším důležitým aspektem úplné detoxikace těla je očista střeva. Pro usnadnění tohoto procesu je třeba jíst hodně vlákniny, zkuste celozrnný chléb pšeničné otruby, ovesné vločky, hnědá rýže a ořechy.

Je pravděpodobné, že během prvních několika dnů si všimnete bolest hlavy, únava, příznaky podobné chřipce, průjem, křeče v břiše, svalů nebo kloubů a dokonce i kožní vyrážky. Nepropadejte panice - lehké příznaky jednoduše znamenat, že vaše tělo odstraňuje toxiny různými způsoby. Prostě si zvykněte. Na konci prvního, druhého nebo třetího dne se budete cítit mnohem lépe.

Také si všimnete, že jste ztratili pár liber. Z větší části se jedná o vodu, která se dlouhodobě vytváří ve střevě.

produkty, které jsou nezbytné pro úplné detoxikaci

Kromě tipů by měl věnovat pozornost nejvíce užitečných produktů pro detoxikaci celého organismu. Kupte je od samého začátku a nechte je v chladničce po dobu dvou týdnů čištění!

řeřicha řeřicha je vynikajícím zdrojem vitaminů C a E a beta-karoten a minerálů. Je nezbytné pro játra a ledviny.


celozrnný chléb Funguje jako „houba“, který pohlcuje a odstraňuje toxiny, které se hromadí ve stěnách střeva. Přicházejí ve formě pevného odpadu, zažívací systém bude fungovat lépe a pleť vypadat zdravější.

Jablka

Celulóza obsažená v jablkách je další dobrá volba pro střevní zdraví. Vypít sklenici přírodní jablečné šťávy denně, jak se zbavit toxinů a snížení hladiny cholesterolu. Můžete také jíst tolik surových jablek, jak chcete.

Hrozny hrozny obsahují velké množství antioxidantů, jako bioflavonoidy. Pomáhají chránit buňky a stimulovat proces čištění.

Petržel

Petržel je bohatý na vitamín C, vápník, železo a antioxidanty. Tento úžasný bylina pomáhá zlepšit funkci ledvin, takže jsou lépe odfiltrovat toxické látky z krve.

Celer Celer zápasí s hromaděním kyseliny močové a pomáhá tělu zpracovávat odpad. Kromě toho vylučuje játra a močové cesty.

Citrony Citrony také eliminovat kyselinu močovou, eliminovat hromadění plaku a snížení pH rovnováhu v těle, což snižuje náchylnost k onemocnění. Broskve

Toto chutné ovoce pomáhá očistit žlučník, reguluje krevní tlak a díky vitaminu C a draslíku odstraňuje přebytečnou tekutinu uchovávané v těle.

Hnědá rýže Hnědá rýže obsahuje fytin - látku, která pomáhá odstranit toxiny, které se nahromadily v průběhu let.

ovocné a zeleninové recepty pro čištění a detoxikační

dýchacích

připravit šťávu z těchto složek:

 • 1 a půl šálky (300 ml) hruška
 • 2 šálky (400 ml), meloun
 • 1 a půl šálky (300 ml) okurka

pro ledviny a kardiovaskulární

pití koktejl z těchto složek:

 • 2 šálky (400 ml)
 • celer? šálek (100 ml), petržel
 • 2 a půl šálky (500 ml), ananas

detoxikovat kardiovaskulární a svalové systémy

k tomu budete potřebovat šťávu:

 • 2 šálky (400 ml) mango
 • 1 šálek (200 ml)
 • celer 2 šálky (400 ml) okurky Očistit trávicí systém, střevo a játra

pokusit se míchat:

2 šálky (400 ml), švestka

 • 1 a půl šálky (300 ml), papája
 • 1 a půl šálky (300 ml), mrkev
 • pro centrální nervový systém

centrální Připravte kaší:

1 ? šálek (300 ml), salát

 • 2 šálky (400 ml) hroznového
 • 1 a půl šálky (300 ml), celer
 • Pro

kůže Tento poslední recept se skládá z:

2 šálky (400 ml) melounu

 • 2 šálky (400 ml), jablko
 • 1 šálek (200 ml) ananasu


10 Tipů, jak se čistí játra

10 Tipů, jak se čistí játra

Užitečné návyky Játra jsou jedním z nejdůležitějších orgánů v těle, protože plní mnoho funkcí v těle, které jsou nezbytné pro lidské zdraví. Tento životně důležitý orgán slouží jako filtr v těle, což eliminuje toxiny, které se hromadí , a tak zajišťuje správnou funkci ostatních orgánů. Prochází játra, krev se uvolní a jde k jiným orgánům.

(Užitečné návyky)

Jak zabránit žízní rukou?

Jak zabránit žízní rukou?

Různé faktory způsobují ztrátu tónu vašeho těla. Časem kůže ztrácí kolagen - prvek, který mu dává pružnost a kůže se začíná roztahovat nebo visí. Sada a ztráta hmotnosti také vytváří takový efekt. Hubnutí je normální výskyt, ale v důsledku toho je handicap . Jak přinést ruku k tónu V první řadě se musíte držet strategie, kterou se rozhodnete použít.

(Užitečné návyky)