Pick tvar obočí, které nejlépe vyhovují vaše tvář


Pick tvar obočí, které nejlépe vyhovují vaše tvář

Blush krása je nedílnou součástí vzhledu člověka. Oni pomoc vyjádření emocí stala dobrá rám svou tvář a aby expresivní vzhled, upozorňuje na životní prostředí a klade důraz na přirozenou krásu lidského těla.

Protože žádný jediný standard, jak vytáhnout nebo česání obočí, protože každý člověk je jiný.

Stylisty zdůraznit, že každá osoba tvar obočí by měl být zvolen podle tvaru obličeje.Proto jsme pro vás připravili článek, který vás naučí správně vybrat tvar obočí.

Protože v dnešním světě obličeje zabývají nejen ženy, jsme přesvědčeni, že otázka řádné péči o jejich obočí a výběr formy podle tvaru obličeje bude zajímavé ženy i muži.

Někdy je to sotva znatelné změny obličeje lesk a stal se odlišný vzhled. Proto jsme si jisti, že naše rada vám bude užitečná!

1. obočí Shape na kole nebo hranatým obličejem

Možná jste pochopili, co je k dispozici kulaté a čtvercové tvář radikálně odlišný. Lidé s kulatým obličejem mají výraznější rysy, zejména bradu a čelisti.

Přes tento významný rozdíl, lidi s kulatým a hranatým obličejem jako jeden a stejný tvar obočí.

Zde jsou některé zajímavé triky:

 • jako kolo a hranatým obličejem vhodnější dlouhé a mírně zakřivené obočí, které jsou téměř trojúhelníkový tvar.
 • Oznámení obočí, které musí být silnější u nosu do chrámů a úzké.
 • Hlavní trik, který dodá vašemu obočí okouzlující a dokonalý vzhled -je délka, jak dlouho obočí, aby kolo a atraktivnější čtvercový obličej.

2. tvar obočí pro tvář

srdčité srdčité tvar obličeje je nepochybně jedním z nejvíce atraktivní a správné, protože lidé s touto obličeje obleku jakýkoliv účes, ale jen krásné obočí zvýraznit přirozenou krásu majitele srdčité tvaru obličeje. Obočí

 • tváří srdčité by měla mít podobu oblouku, ale nedělají jim stejnou trojúhelník, a to jak kulaté a hranatým obličejem.
 • Hustota obočí na tváři tohoto formuláře mohou být různé - můžete udělat je tenčí nebo se vzdát hold současné módy a nechte husté obočí.
 • Všimněte si, že zakřivené, tvar obočí arkopodibna váš chrámvýraznější.

3. obočí tvar pro obličej

podlouhlého protáhlý obličej je také jedním z nejvíce sofistikované.

Pokud jste hrdým majitelem protáhlého obličeje, měkké rýže a mírně vystouplé lícní kosti, měli byste zvýšit vaši přirozenou krásu pomocí dobře definovaných obočí.

Zde je několik tipů, které by měly být vzaty v úvahu:

 • protáhlý obličej vhodnějšírovné horizontální obočí.
 • délka by neměla být nadměrná, neboť pomocí média, ne klenuté obočí, můžete dát obličej zaoblený tvar.
 • Tato rada bude užitečná nejen ženy, ale i muži.

4. obočí tvar pro oválný obličej

oválným obličejem je jedním z nejvšestrannějších protože jeho šťastných majitelů vejde téměř jakýkoliv účes a tvar obočí.

Zde je několik triků, které stojí za to věnovat pozornost lidí s oválným obličejem:

 • můžete dát obočí jakoukoli formu, jak si stejně jako arkopodibni komplementu a rovné obočí.
 • Jediná věc, kterou byste měli věnovat pozornost - to husté obočí. Ještě obočí tenká nebo silná, oválný obličej jako nejvhodnější obočí středně silné.
 • Nedávejte obočí ostře vymezený akutní formu. Lepší dělathladkou křivku obočí.

Užitečné tipy pro krásné obočí samozřejmě

, každý ví, co jí a co vyhovuje - no.

To znamená, že bez ohledu na názory stylistů a trendy, které často diktují pravidla módy a osobní péče, volba je vždy na vás.

S tímto článkem, pouze chceme rozšířit své obzory a nabídnout nějakou novou radu pro self-péče. Můžete mít možnost vybrat si mezi nimi ten, který nejlépe zdůraznit nejen vzhled, ale i svou identitu.

Jakmile vyberete jeden tvar obočí, který vám nejvíce vyhovuje, budete těžit z rad o tom, jak se o ně starat.

Pokud chcete zachovat dokonalý vzhled, doporučujeme přijmout nějakou radu.

Tipy pro péči o obočí:

 • vždy věnovat zvláštní pozornost ke konečkům obočí: tenké části, která se nachází v blízkosti chrámů by měl být čistý, proto doporučujeme pravidelně Tweeze přebytečné chloupky.
 • Všechny prostory, kde se vlasy nerostou, vyplní speciální tužkou na obočí nebo oční stíny. Jeho tón by měla být co nejblíže k barvě obočí.
 • Tu plot obočí, které jsou nejblíže k mostu, je hřebenup.
 • Pokud chcete udělat více expresivní obočí, přijedete do haylayter podpory. Použít je třeba dokončitmake-upu, obočí a tak přiděleno více a disk bude kompletní. Na konci
 • aplikujte transparentní maska ​​obočí. To znamená, že můžete nejen opravit tvar obočí, ale také dát jim lesk.

Oznámení v průběhu let, že kůže má schopnost pod víčky vadnout a ztrácet pružnost. Nicméně, pokud budete pravidelně starat o obočí a na kůži, může prodloužit jejich mládí a krásu.

Zkuste tyto tipy do praxe a je třeba se přesvědčit o jejich účinnosti;


5 Domácí prostředky pro černé skvrny a akné

5 Domácí prostředky pro černé skvrny a akné

Akné je jedním z nejčastějších kožních problémů na světě. Obvykle se projevují v podobě neatraktivních černých skvrn, kolíků nebo hřbetů na obličeji, na zádech a na hrudi. Příčinou je infekce, ke které dochází kvůli změnám v mazových žlázách. To způsobuje zablokování a zánět postižené kůže. Černé skvrny a další akné spojené chronické problémy se obvykle vyskytují během puberty a podstatně ovlivňují sebevědomí lidí .

(Krása)

Bojuje s artritidou

Bojuje s artritidou

Zdraví Yuka - root nebo hlízy, která roste v tropických oblastech Severní a Jižní Americe, Asii a Africe. Nyní je bez problémů možné zakoupit v obchodech po celém světě. V dnešním článku vysvětlíme, proč je yuka víc než jen potravina s výjimečnou výživou. Tento přípravek je zvláště doporučen pro léčbu artritidy přirozeným způsobem.

(Krása)