Osobní svoboda je svoboda dělat to, co chcete


Osobní svoboda je svoboda dělat to, co chcete

Osobní svoboda je, že ne každý může zkusit ve svém životě.

Pokud nejsou těžká přístup k životu na „to, co chcete“, znamená to, že jste samosvidoma muže a vždy chovat vážně, inteligentní, taktní a jsou v souladu s jejich hodnotami.

Měli byste vědět, že to není vždy snadné. Někdy se vaše zodpovědnosti začnou pomalu tahat dolů a těšit se ze života, což ještě ztíží život.

Proto je důležité upřednostnit. Nemusíte se obviňovat za lidi, kteří způsobují, že máte pocit bolesti nebo svobodu.Závaží, které nosíte, a spony kolem nohou mohou být hlavní překážkou osobního rozvoje.

Dnes vás vyzýváme, abyste se na to zamysleli ...

Cítíte, že srdce je hlasem

Během svého života se můžete skrývat z mnoha věcí a myslet si, že to nějak udržuje rovnováhu ve vašem světě.

 • Vaše přání a potřeby jsou tiché, protože se nezdají vaše druhá polovinanebo rodina.
 • Zastavíte se a nevyjadřujete vše, co si myslíte, protože nechcete zranit jiné lidi.
 • Zapíráte si touhu dělat spoustu věcí a říct ostatním, že je to všechno "ne včas" nebo "na to je příliš pozdě," nebo dokonce "lidé se mnou smějí".

Můžeme říci, že do jisté míry během našeho života budeme více zapleteni do vnějšího projevu našeho životního stylu než do našeho vnitřního života. Proto si musíte vzpomenout na pár jednoduchých věcí, abyste se cítili svobodně.

Vaše potřeby mohou a musí splňovat potřeby jiných lidí.

Nelze volat někoho sebeckého jen proto, že dělá to, co chce,a jedná výhradně v souladu s jeho přesvědčením, které ho utvořilo jako plnou osobu. Měli byste se naučit dělat to, co chcete, ale nezapomeňte dodržovat stanovený rámec respekta rovnováhu ve vztazích.

 • Pokud chcete jít na víkend na výlet sami nebo s přítelem, pak vaše rodina nebo přítel možná prostě nerozumí tomu. Základem štěstí v našem životě je důvěra a respekt.
 • Svoboda je nezbytným a zásadním cílem v životě. Je velmi důležité, abyste se jí dostali do svých schopností.
 • Musíte mít svobodu volit si to, co chcete dělat a co nechcete dělat během vašeho života.
 • Musíte si svobodně vybrat to, co chcete od svého života, a to jak z osobního, tak z odborného hlediska.
 • Svoboda komunikace je nezbytná, protože váš úspěch je v souladu s tím, co cítíte, myslíte a děláte.

Pokud máte pocit jistého rozporu mezi těmito třemi klíčovými body, skončíte s neuvěřitelně podceňovanou sebeúctou.

Dělejte si, co chcete, jaký postoj s respektem a ignorovat všechny kritiky kolem

Pokud si dělat, co chcete, ale také vědět, kdy přestat a jaké jsou vaše priority, pak nic nebude moci zastavit.

 • Víte, že vaše děti, pokud jsou, samozřejmě, musíte být vždycky první a musíte splnit své rodinné povinnosti. Dávejte pozor, abyste nebránili osobnímu rozvoji.
 • Jedná se o nalezení správné rovnováhy, aby nic nemělo absolutní kontrolu nad tvým životem. Všechno by mělo být děláno s nadšením, nadšením a potěšením. Cítíte, že veškeré úsilí, které uděláte, stojí za konečný výsledek.

Je důležité otestovat svou osobní svobodu

1. Vyhodnotit všechny své priority

Zmínili jsme se o tom v předchozí části. Vaše priority jsou ty aspekty života, které prostě nemůžete odmítnout. Měli byste však dávat pozor na trochu důležitý:

 • Priority nemohou úplně ovládnout váš život. Život není jen práce. Svět se neotáčí kolem vaší druhé poloviny nebo dětí (měli byste je povzbudit k rozvoji nezávislosti a osobní svobody).

Nemusíte mít příliš mnoho priorit, a hlavně jsou to jen tři: rodina, práce a osobní rozvoj (který je v centru pozornosti tohoto článku).

2. Vědomí: ochrana vašich zájmů není sobeckost

Věřte tomu nebo ne, ale to je to, co lidé často říkají: Jak si člověk může myslet sám o sobě, když ostatní potřebují pomoc?

 • To je špatný přístup. Zdravý způsob myšlení: "Postarám se o sebe a budu se starat o vlastní štěstí a blahobyt, abych dal druhým lepší život."

3. Realisticky a objektivně zhodnoťte kritiku, kterou slyšíte na vaší straně

Vaše rodiny mohou být velice překvapeny náhlými změnami. Proč jste se právě zaregistrovali na tento kurz online? Proč se najednou chystáte na dlouhou cestu? Proč jste se rozhodl opustit svého manžela po tom, co spolu s nimi spolu žili v manželství? Přemýšlení o ostatních je naprosto nepodstatné a vše, co potřebujete, je pochopit toto dogmie pro sebe. Každý může být architektem vašeho vlastního štěstí a měli byste najít rovnováhu mezi tím, co chcete, co si myslíte a samozřejmě.

Je čas na to, aby všichni viděli, když říká: "Dělám to, co považuji za nutné, a já toho nelituji!" Bude to první krok k osobní zralosti a svobodě, když budete jednat svobodně a nebudete záviset na žádné osobě. Neříkejte to pro jiné, ale pro sebe!


5 Způsobů, jak najít motivaci

5 Způsobů, jak najít motivaci

Z času na čas všichni cítíme nedostatek motivace pro rozhodující akce. Souhlasíte, že jste pravděpodobně také několikrát dostal do problémů, když se naplnil pocit osamělosti a zoufalství, a všechny negativní připomínky okolních svou vlastní cestu vnímáte velmi bolestivé. Takový stav je pro nás každý známý, takže není nutné předčasně porazit poplach.

(Zajímavosti)

5 Neočekávané příčiny úzkosti

5 Neočekávané příčiny úzkosti

ÚZkost může být popsána jako vysoká úroveň úzkosti a nejistoty. Ve skutečnosti tento stát činí lidi podezřívavámi od všeho a všeho kolem sebe. Navíc máme posedlé myšlenky, že se v budoucnu jistě stane něco špatného. Úzkost je normální reakce na mimořádnou událost a může to být jak radostné, tak smutné události a okamžiky.

(Zajímavosti)