Tě Před miluju, miluju sám


Tě Před miluju, miluju sám

Sex a vztahy jsem učil, jak se do sebe zamilují, ale nikdo mě naučil, že musím nejprve milovat sami sebe.

Bylo mi řečeno, že každý má poloviční, který bude dělat mi radost a úplné, ale nikdo mi řekl, že musím sám milovat, než jsem se mohl zamilovat do někoho jiného.

Všichni obmanyuvalysya pokud šlo o lásku, která kupodivu nemohlo stát, pokud se naučíme nejprve milovat sami sebe.

Takže můžete mít stejnou otázku: jak se můžete zamilovat do někoho, pokud se nejdřív nemáte rádi?

Nemůžete žít bez sebe

Nejste schopni žít bez člověka, kterého milujete tolik? Co si myslíte, že pokud se pokusíte dostat ze života, svět se zhroutí?

Musíte pochopit, že jediná osoba, bez níž nemůžete žít, je vy sami.

Lidé zpravidla mají nedostatek sebeúcty, čímž je skrývá v lásce, která pochází od někoho jiného. To není příliš dobré a může vést k problémům spojeným s citovou závislostí.

Je skvělé milovat někoho tolik, že by se bez něho stal bezvýznamný. Ale vy si dobře uvědomujete, že osoba, kterou milujete nejdříve, je vaše.

Pokud se nemůžete milovat ani nevěřit, jak to můžete udělat s ostatními?

Bezpochyby se někdy cítíte osamělá nebo bojíte. Naučili jste se o tom a učíte se milovat, jakým způsobem byste opravdu měli.

Začněte sami a pak milujte ostatní. Ujasníme: jediná osoba, bez které nemůžete žít, je vaše.

První krok je milovat sebe samého

Možná se divíte, jak se můžete milovat sami. Nikdo vás nenaučil, jak to udělat, a upřímně řečeno, může to být velmi obtížné, ale možné. Doufáme, že tipy, které vám dnes poskytneme, vám pomohou více se milovat.

Je to opravdu důležité. Nenechte se bát samoty

snadné mít nepřiměřený strach ze samoty, protože jste se dozvěděl, že samota je to znamení smůly. Pokud však nemůžete být šťastní sám, máte problém.

Je pravda, že nemůžete být šťastně sami, byl jste jen nucen uvěřit?

Použijte svou osamělostvěnovat čas výhradně sobě. Můžete se dozvědět mnoho: vaše sebevědomí poroste, věříte v sobě máte rádi sami sebe bezpodmínečně ...

Neztrácejte samotu, protože tam najdete sami a vy už víte, kde se naučit milovat sami sebe.

Zastavte starosti o vzhled

Láska sami - to je ignorovat vzhled. Něco je tak vzdálené jako strach o vzhledu, může způsobit pocit nejistoty. Pokud víte, kdo jste a co chcete, nebudete dávat pozor na slova jiných lidí.

Postarejte se o své přátele

Někdy, když jste součástí pár, je snadné ignorovat své přátele, ale nikdy byste to neměli dělat. Páry se srazí a rozpadají, ale přátelé, jestli o ně máte zájem, budou vždy poblíž.

Nikdy milovat lásku víc než přátelství. Není to stojí za to.

Když milujete a oceníte sebe sama, uvědomíte si, že můžete být šťastní bez druhých a uvidíte, že život nezačíná a nekončí ve vašem partnerovi.

Na druhou stranu máte přátele, kteří vás nezklamou a které můžete důvěřovat. Jsou opravdu lidé, kteří by měli být ceněni.

Nehazujte vše pro jiné lidi

Proveďte vše pro sebe, ale ne pro ostatní. Vy jste to, na čem opravdu záleží, a musíte jít kupředu, abyste dosáhli svých cílů, důvěřujete, milujete, oceňujte a respektujte sebe.

Nikdy házet vše pro jiné, protože jen ty budeš trpět.

Když vezmeme v úvahu toto vše, možná si myslíte, že musíte být egoistická osoba. Možná nevidíte, že opravdu musíte být velkorysí. Vše, co potřebujete, je trochu času pro sebe.

Pokud jste odešli z cesty, zopakujte tato slova: "Než tě miluju, budu se milovat." Takže můžete opravdu milovat jiné lidi, abyste mohli být šťastní.


11 Důvodů bolesti během sexuálního styku

11 Důvodů bolesti během sexuálního styku

ŽEny často pocit bolesti během sexu, , které mohou zasahovat do sexuálního uspokojení. Podle amerického kongresu porodníků a gynekologů se 3 ze 4 žen, které mají sex, necítí při sexu žádné nepohodlí. Tato bolest nebo nepohodlí se často vyskytuje v orgánech vnějších pohlavních orgánů nebo ve vagině. Tato bolest nebo nepohodlí se často rozšiřují do pasu, pánve a dokonce i dělohy a močového měchýře.

(Sex a vztahy)

4 Buddhistická učení o lásce a vztahy Sex

4 Buddhistická učení o lásce a vztahy Sex

Pojetí lásky, že buddhismus nabízí nám velmi liší od klasického obrazu romantické lásky, který je svět literatury a filmu zakotvený v řadě nedorozumění, z nichž některé mohou dokonce způsobit bolest. Bez ohledu na to, zda jste věřící nebo nevěřící, nebo trochu najednou - vždy dobré dozvědět se o různých přístupech k vidění realitu, protože se vám může obohatit osobně.

(Sex a vztahy)