Předtím, než mě odsoudíš, postav se na mé místo


Předtím, než mě odsoudíš, postav se na mé místo

Kolikrát jste musel vydržet odsouzení jiných lidí?Znáte situaci, když nechcete jít z vaší životní cesty, ale vždy musíte trpět kvůli kritice kolem lidí, kteří pravděpodobně lépe vědí, jak musíte jednat.

Není potřeba popírat, že vám nebyla taková věc.

Samozřejmě, že není snadné ignorovat neuvěřitelné připomínky těch, kteří se považují za věštky od Boha. Zvláště pokud budete muset poslouchat komentáře a bezpodmínečnou kritiku od drahých srdcí lidí rodinných příslušníků nebo přátel.

Pamatujte, že skutečný přítel se vždy zaměří na vaše emoce, minulé zkušenosti a zkušenosti, než vás kritizujete nebo odsoudíte.

Pokud se někdo odváží, aby vám ukázal, co dělat, poraďte se s touto osobou, abyste se dostali na místo. Nikdo kromě vás vlastně neví, jak těžký je váš život a jak těžké je pro vás překonat všechny překážky bez jakékoliv pomoci. V tomto článku budeme podrobněji diskutovat o problému řádné reakce na lidský zásah.

Cesta, kterou si vybíráme pro sebe, nejlépe popisuje naši podstatu

Nezapomeňte, že jste o něco víc než obraz v zrcadle. Nemůžete posoudit svou vlastní podstatu pouze s oblečením, které nosíte, s slovy, které mluvíte a s akcemi, které pro někoho uděláte.

Tvá pravá podstata - je neúnavná práce na sobě a předchozí životní zkušenost

. Jste ty tajemné myšlenky a pocity, které patří jen vám a které nikdo jiný nemůže odhadnout.Nechodíš z jednoho známého do druhého, říkáš, kolik věcí jsi zažil, kolik zklamání jste čekali, kolik lézí nebo vítězství jste zažil? Tak proč by měl někdo dovolit odsoudit vaše činy, aniž by věděl, co je za nimi?

Lidé, kteří se odváží odsuzovat ostatní, se obvykle nedovedou pochopit.

 • Někteří lidé nemají rádi svůj vlastní život
 • , takže začnou zasahovat do něčího života a snaží se získat úplnou kontrolu nad ostatními lidmi.Velmi často dostáváme kritiky a nepříjemné poznámky od vašich blízkých:
 • "Máte zásluhu kvůli vaší sebevědomí" ,„Ty nejprve vybrali špatnou strategii, myslet si, že se všemi vporayeshsya a ani přepočítal své vlastní síly“ .jsme často kritizují údajně s dobrým účelem, ve snaze pomoci nebo poradit, ale ve skutečnosti se lidé snaží vnutit svá pravidla a získat kontrolu nad našich akcí.
 • Mnoho lidí viní něčí způsob života, takže
 • snaží ospravedlnit své vlastní chyby. Tento jev je, bohužel, není neobvyklé, v moderní společnosti. Upozorňujeme, že často osobu, která spí jeho kritiku nemůžete dát rozumný argument, proč je správnější názor na váš účet. Namísto vysvětlení, že se obvykle schází něco urážlivé nebo nesrozumitelné.
 • jasné argumenty nikdy slyšet. neschopnost sebekritiky. Lidé, kteří stíhají odsoudit někoho, často nejsou schopni správně zhodnotit své vlastní činy a slova. Uvědomují si své chyby a ne omluvit za urážku. Obvykle tito lidé mají omezenou ochranu před jinými kritiky.
 • Oznámení, že ti, kteří jsou nejvíce kritický vůči ostatním prostě nemají více věcí na práci . Tito lidé nemají své vlastní zájmy, ale také se zcela postrádající schopnost objektivně hodnotit sám sebe raději soustředit veškerou svou pozornost na zasahování do života druhých.Jak se chránit před kritikou lidí?

Někdy se snažíme uklidnit sám řekl: „Jsou v pořádku, jsem vlastně úplně a (s).“ A někdy máme právo, zejména pokud chceme kritizovat zaměstnance nebo jiné osoby, s nimiž máme úzké styky.

Můžete tiše přeskočit kolem uší takové kritiky a zapomenout na to .A jak máme dělat, když komentáře a instrukce muset poslouchat až do druhé poloviny, člena rodiny nebo blízkého přítele?

V takových případech obvykle cítit uražen, a ve skutečnosti úplně první věc, kterou udělat po útoku kritiků -

udržet si pod kontrolou a soustředit se na následující prohlášení: „Já vím, kdo skutečně jsem, vzpomínám všechno, protože já musel projít v životě a jsem hrdý na každého jeho činu a každé opravena chyba „

nebo “ Nikdo nemá právo odsuzuji, protože jen já vím, cítím se opravdu, i když jsem si radost ze svého života a to, co mám “. Po mentálně opakovat tyto příkazy, budete nejen zvýšit sebevědomí, ale také naučit, jak správně reagovat na urážlivé komentáře lidí. Je-li odpověď na připomínky vy serdytymetes nebo otevřeně vyjadřuje opovržení, budete těžko překonávat negativní pocity a pustit obrazu.

 • Řekněte svému telefonnímu partnerovi, že se cítíte frustrovaní. Vysvětlují, že nikdo nemá právo vás odsuzovat, protože nikdo přesně neví, svou pravou podstatu.
 • Say neopodstatněná kritika vás rozčiluje. Pokud někdo neustále zasahovat ve svém životě a kritizuje všechny své skutky, že člověk se může stát dobrou podporu pro vás a společník v životě. A pryč nezáleží na tom, kdo to je máte tento muž, matka, sestra (bratr) nebo druhou polovinu.
 • Pokud s vámi někdo, kdo nepřijme své chyby a otevřeně odsoudí za nesprávnou volbu, pak to určitě problémy s vysokým sebevědomím. Ti lidé, kteří se domnívají, že
 • nikdy nemýlí při výběru a ne dělat chyby v životním , opravdu nemají schopnost sebekritiky a nemůže vcítit se do druhých.Pokud uslyšíte kritiku obyčejnými lidmi, dříve nebo později proměnit v rukojmí své myšlenky a názory. Nedovolte, aby se to stalo!

V takových případech doporučujeme, abyste vážně přemýšlet,

zda je čas vám zbavit komunikaci s těmi, kteří mohou zhodnotit své esenci, není schopen vidět světlo vaší duše a nerespektuje vás, kdo jste.


Prarodiče neumírají, žijí v našich srdcích

Prarodiče neumírají, žijí v našich srdcích

Sex a vztahy prarodičů, často odkazoval se na naši starší rodiče nikdy nezemře, dávají své dědictví pro budoucí generace a žít klidně v jejich srdcích . Ve společnosti, tak se zaměřením na hmotném majetku, existuje jen málo věcí, které obohacují náš život více než vzpomínky na rodinné teplo , sdílené příběhy a zvláštní okamžiky, které nás spojují s prarodiči.

(Sex a vztahy)

5 Důvodů, proč nechcete mít radost ze sexu a vztahy Sex

5 Důvodů, proč nechcete mít radost ze sexu a vztahy Sex

Předpokládejme následující situaci: Právě jsi pomilovali, leží vedle postele se svým partnerem šťastné a unavenou tvář. Všechno šlo podle plánu - oba jste vynaložili veškeré úsilí, abyste si navzájem poskytli nadpozemskou radost. Nicméně, až se partner radostně usmívá z nově zkušeného orgasmu , cítíte trochu zklamání.

(Sex a vztahy)