Výhody použití jablečného octa čističi


Výhody použití jablečného octa čističi

Přírodní produkty Jablečný ocet je nejen použité jako zálivka, protože nesmírně užitečný nástroj pro péči o pleť.

Jste připraveni se dozvědět o výhodách používání jablečného octa k umytí tváře? Pak si přečtěte dnešní článek!

Jablečný ocet má neuvěřitelné výhody jak pro kůži, tak pro vlasy. Jakmile to jednou zkusili, nemůžete bez tohoto přírodního elixíru udělat.

Jaké jsou přínosy jablečného octa k umytí tváře?

Použijte jablečný ocet k mytí obličeje je skvělý nápad pro vaši pokožku. Některé z výhod tohoto přírodního produktu:

Odstraňuje stařecké skvrny

To proto, že jablečný ocet obsahuje výkonné složky, které jsou zodpovědné za odstranění odumřelých kožních buněk a aby bylo svěží a mladistvý vzhled v. Místo nákupu drahé kosmetiky, která dávají jen krátkodobé výsledky, vyzkoušejte jablečný ocet, abyste si umyli obličej.

Alfa hydroxykyseliny se stanou vaší nejlepšími přáteli, pokud jde o omlazení obličeje.

Jen rozpusťme lžíci octu z jablečného jablka v poloviční sklenici vody a vezměte si bavlněný tampon a aplikujte přípravek na obličej. Nechte 30 minut. Tento postup opakujte každý den po dobu šesti týdnů.

Snižuje akné a akné

Jablečný ocet pomáhá snížit obličejovou mastnotu, snižuje vzhled akné a akné. Kyselina jablečná ve svém složení může rovněž zabránit infekcí způsobeným akné nebo akné.

Také vyčistí póry a umožní pokožce dýchat správně. Je možné vyvážit pH, pokud je vaše kůže velmi mastná (další příčina akné).

To je nádherný tonik pro tvář

Umyjte bavlněný tampón ve směsi jedné lžíce jablečného octa a dvě sklenice vody. Naneste na čistý a suchý povrch pokožky každou noc před spaním. Neplachte

A nebojte se o vůni, protože se rychle rozptýlí (nebudete vůně jako chůze salát).

To utahuje kůži a zlepšuje krevní oběh tváře.

Některé tipy pro použití jablečného octa

Za prvé, stojí za to vědět, že nemůžete aplikovat čistý jablečný ocet na kůži. Mělo by být zředěno vodou. Pokud nedodržíte toto doporučení, můžete mít alergickou reakci nebo nepřirozené zbarvení kůže. Přinejmenším by měl být podíl jednoho octa na tři části vody. Takže pokud chcete vyrobit litr tohoto tonika, vezměte 250 ml jablečného octa a 750 ml vody.

Následně můžete postupně zvyšovat množství jablečného octa, ale nikdy jej nepoužívejte samostatně. A před aplikací předem smíseného tonika dobře protřepejte, protože složky mohou být odpojeny. Můžete také přidat další přísady, jako jsou například: zelený čaj

  • éterický olej vilínu aloe vera gel

Před použitím jablečného octa do citlivé oblasti obličeje, ujistěte se, že nemáte alergickou reakci nebo závažnou svědění. Zkontrolujte nápravu na bradě nebo na zadní straně dlaně. Nechte pár minut a pokud se nic nestane, můžete ji použít na obličej.

Pro snadné použití budete potřebovat vatový tampon nebo disk. Některé ženy používají jablečného octa na odstranění make-upu na konci dne, plně používání tohoto výrobku, který se obvykle podává u jídelního stolu.

Při prvním používat jablečný ocet čistící doporučení osvědčených omýt teplou vodou po 5 minutách. Poté ho můžete použít bez prodlevy po delší dobu.

Je také důležité si uvědomit, že je nutné používat pouze jablečného octa v noci, protože -li vaše pokožka dostane do kontaktu s slunečnímu záření, může způsobit skvrny nebo citlivost na slunce.

Pokud nalít směs do spreje, lze jej použít pro osvěžení obličeje, ale vyhnout se kontaktu s očima. Můžete také přidat nějaký jablečný jablečný ocot do svého denního zvlhčovače.

Proč nepoužívat jiné části těla?

Jablečný ocet je nejen neuvěřitelný přírodní produkt pro obličej.Můžete ji použít ke snížení výskytu akné a akné jiných částech těla.

Jiné způsoby, jak využít jablečného octa: ochrana

před škodlivými slunečními paprsky

Pomáhá snižovat puchýře a podporuje hojení po nadměrném vystavení slunci.

Odstranění zarůstání chloupků, pokud jste se potýkají s problémem zarostlých vlasy, namočte vatový tampon v čistém jablečného octa a šetrně čistit postižených oblastí. Protože bojuje proti zánětu a obsahuje kyselinu octovou, změkčuje vlasy, což usnadňuje jejich odstranění.

boj lupy masírujte vlasovou pokožku před sprchou, aby se odstranily odumřelé buňky, které se nahromadily. Můžete také přidat jablečný jablečný ocet do běžného šamponu. Nezapomeňte si pokožku intenzivně protáhnout prsty (ne nehty). Odstranění modřiny

Vzhledem k tomu, jablečný ocet bojuje zánět a zklidňuje poškozenou pokožku, podporuje hojení modřin a zlepšuje krevní oběh. Bavlněný tampón umyjte v čistém octu a aplikujte ho na modřiny. Nechte hodinu a pak aplikujte jemné mléko. Léčba

letní komáří kousnutí, máme často pocit svědění po pokousání komáry a jiným hmyzem. Kyselina jablečného octa účinně neutralizuje svědění. Jeho protizánětlivé vlastnosti také snižují otoky a urychlují proces hojení.


Jak udržet hladinu cukru v krvi pod kontrolou: 5 tipů

Jak udržet hladinu cukru v krvi pod kontrolou: 5 tipů

Natural znamená vysoká hladina cukru v krvi může být způsobeno vaší slinivce břišní, která vylučuje ne dostatečnou dávku, nebo přítomnost inzulinové rezistence. Jedná se o onemocnění, které je škodlivé pro vaše celkové zdraví které mají vliv na zdraví vašich očí, ledvin a kardiovaskulárního systému. Tato situace může nastat z dlouhé praxe špatných stravovacích návyků, ale to je také spojena s sedavý způsob života, obezita a genetických faktorů.

(Lidových opravné)

Domácí lék zázvoru a česneku v boji proti vysoké hladiny krevního tlaku a cholesterolu

Domácí lék zázvoru a česneku v boji proti vysoké hladiny krevního tlaku a cholesterolu

Natural znamená vysoký krevní tlak a cholesterol - dvě srdeční onemocnění, které se stávají stále běžnější každý rok kvůli pasivnímu životnímu stylu. Vyvolávají napnutí srdečního svalu, což ovlivňuje krevní oběh a arteriální zdraví. Je strašné, že se obě poruchy rozvíjejí ticho a v podstatě je diagnostikují pozdě.

(Lidových opravné)