Výhody pití čaje každé ráno česnek


Výhody pití čaje každé ráno česnek

přirozenou cestou dobře známo, že česnek čaj byl velmi běžný ve starověkém Řecku, a to bylo používáno především k posílení těla s cílem zlepšit celkový zdravotní stav a zároveň poskytnout lidem s energií a mládeže .

Samozřejmě, že se vám to může zdát divné. Ale vy už víte o výhodách česneku jako přírodní antibiotikum a antioxidační zdrojového... Proč to nezkusit česnek čaj, který je jak chutné a jedinečný?

Neuvěřitelné vlastnosti česneku čajového

jsme již vysvětlili, že někdy není tak snadné sníst stroužek česneku ráno na lačný žaludek, ale tam jsou zajímavé a snadnou volbu - česnek tea. Chcete vědět o jeho vlastnostech?

 • Česnekový čaj je dokonalým doplňkem stravy, který vám pomůže postupně zhubnout.Je to vynikající čisticí prostředek, který tělu umožňuje rozpustit nadbytečné tuky.
 • třeba také připomenout, že to pomáhá urychlit metabolismus, a pokud bychom si zvyknout na to každé ráno pít, nejenže pomáhají pečovat o zdraví, ale také pomoci našim postavy.
 • Česnekový čaj je také ekonomický a účinný způsob, jak zlepšit zdraví srdce. Stimuluje krevní oběh, snižuje špatný cholesterol, rozšiřuje cévy a pomáhá předcházet kornatění tepen.
 • Víte, kolik vitamínů můžete získat jen z jedné sklenky česneku? Hodně! dostanete vitamíny A, B1, B2 a C a antioxidanty, jsou ideální pro pomůže pečovat o oči a kůži, čímž se zabrání předčasnému stárnutí.
 • Jak už víte, česnek je nádherné přírodní antibiotikum. To znamená, že můžeme zabránit nepříjemné nachlazení a posilují imunitní systém, aby se zabránilo další nemoci.
 • Ve skutečnosti víme, že řečtí vojáci pili čaj česnek po boji léčit infektsiyi.Takym způsob, jak vidíte, „zázrak“, že připsat česneku čaje v dávných dobách nebyly tak neobvyklé.

Jak uvařit česnek čaj?

Chceme Vám nabídnout recept na jednu sklenici česneku. Dávejte pozor na vše, co potřebujete, takže to bylo velmi chutné a neměl zápach:

 • Ingredience 1 stroužek česneku
 • 1 šálek vody (200 ml)
 • trochu strouhaného zázvoru (3 g)
 • 1 lžíce citronové šťávy ( 15 ml)
 • medu 1 polévková lžíce (25 gramů)

Tvorba

 • je velmi snadno připravit. Za prvé, vařit sklenici vody.Strouhněte česnek na velmi malé kousky nebo ho přeskočte přes mlecí stroj na maso. Vyberte vhodnou metodu podle vašeho uvážení. Takže je nejlepší, abyste získali výhody svých vlastností v procesu vaření.
 • Po vaří voda, můžete přidat 3 g strouhaného zázvoru a sekaného česneku. Cook alespoň 15 nebo 20 minut. Poté vypněte ohň a nechte jej stát dalších 10 minut.
 • Hotovo? To je v pořádku. Další krok je velmi jednoduchý. Proveďte obsah a uchovávejte vodu, ve které byl česnek vařený. Nyní stačí pouze přidat lžíci přírodní citrónové šťávy a polévkovou lžíci medu přisladit tento lahodný nálev nebo čaj česneku.
 • Nemusíte se starat o špatný zápach česneku. Due zázvor a citronzápach zcela zmizí, takže si můžete vychutnat tento úžasný lék.

Kdy mám pít?

Můžete ho vypít denně ráno na prázdném žaludku brzy po zvednutí. Získáte stejné výsledky jako ze stroužků česneku a těžit ze zdravého infuzi zázvoru a citronu. Simple lékařský předpis je plná antioxidantů, vitamínů a minerálních látek, které by měly být konzumovány denně.

Je to skvělý zvyk pro vaše zdraví, který vás chrání před mnoha běžnými nemocemi. Co takhle, aby se poučit z moudrosti starých Řeků a česnek začít pít čaj každý den?


5 Nejlepších přírodních složek pro zdravé vlasy, kůži a nehty

5 Nejlepších přírodních složek pro zdravé vlasy, kůži a nehty

Většina žen dává přednost komplexu pro neustálou péči o vlasy, pokožku a nehty, aby se udržely v dobrém stavu. Zástupci s nízkými příjmy tráví spoustu peněz na produkty péče o pleť, aby ji ochránili před předčasným stárnutím. Kvůli škodlivým účinkům slunečního záření a toxinů, které se vyskytují v životním prostředí, je velmi důležité používat léčebné prostředky k odstranění poškození.

(Lidových opravné)

Léčivé vlastnosti skořicového oleje

Léčivé vlastnosti skořicového oleje

Skořice je jedním z nejznámějších koření na světě. Je ceněn v lékařských, gastronomických a kosmetických aplikacích. Tento koření je extrahován z stromu Sinnamomum verum a používá se k výrobě nápojů a dezertů. Nicméně, to může být také zahrnuto jako hlavní složka mnoha domácích opravných prostředků. Skořice se vyznačuje jejími aromatickými vlastnostmi.

(Lidových opravné)