Výhody spotřeby citrónové vody


Výhody spotřeby citrónové vody

Lemon Voda je užitečná kdykoliv během dne. Pokud pijeme před snídaní citronovou vodu, odstraníme toxiny, regulujeme metabolismus a vyvarujeme se negativních účinků volných radikálů.

Voda je nezbytná pro naše tělo. Člověk nemůže trvat bez vody víc než pár dní. Lidské tělo se skládá ze 75% vody při narození a zhruba 60% v dospělosti. Lékaři doporučují pití nejméně 2 litry vody denně (to zahrnuje vodu obsaženou v zelenině, džusy a jiné produkty). Je životně důležité pro optimální zdraví a správné fungování celého těla.

Citronová tělová voda

Citrony jsou na prvním místě v seznamu preventivních plodů kvůli vysokému obsahu vitamínu C, který pomáhá zbavit se toxinů a bakterií. Vitamin C posiluje obranyschopnost těla, pomáhá nám vyhnout se onemocnění a dokonce léčí rany.

Citrony jsou bohaté na minerály, jako je draslík, hořčík, vápník a fosfor. Draslík je například důležitý pro život a je velmi užitečný při léčbě arteriální hypertenze. Je možné, že v budoucnu budou citrony považovány za léčivé rostliny, protože pomáhají léčit asi 150 nemocí. Toxiny jsou přítomny ve všech částech těla (v krvi, v orgánech a tkáních), ale když konzumujeme citrony, odolávají a pomáhají tělu v boji proti toxinům. Když trpíme gastrointestinální nepohodlí nebo bolest v játrech a žlučníku,

citrony pomáhají normalizovat funkce těla, které byly postiženy. Kombinace vody s citronem je důležitá pro čištění orogenity

. Podle Dr. David Jokers: "Citronová voda obsahuje kyselinu citrónovou, která pomáhá předcházet ukládání vápníku, který se vytváří v tepnách. Když se tyto nánosy hromadí, může to vést ke vzniku srdečních chorob. "Výhody konzumace vody z citronu

Pomáhá trávení a vylučování toxinů z trávicího traktu.

  • Když jsme nemocní nebo trpíme žaludeční nevolností, citronová voda pomáhá neutralizovat tyto příznaky.
  • Posiluje imunitní systém kvůli vysokému obsahu vitaminu C.
  • Obsahuje kyselinu askorbovou, která má protizánětlivé vlastnosti.
  • Vitamin C v citronu pomáhá očistit kůži,
  • a její antioxidanty činí kůži čistou a jasnou.Citronová šťáva je účinný způsob léčby obezity.
  • Upravuje pH těla.
  • Pomáhá potlačit touhu po kávě; Po sklenici citrónové vody zemře touha vypít kávu.
  • Pomáhá osvěžit dech, zmírňuje bolesti zubů a zánět žaludku.
  • Spotřeba citronové vody s potravinami pomáhá snížit glykemický index
  • , což vám umožní pociťovat silnější pocity po delší dobu a tím pomáhá zhubnout.Nezapomeňte ...

Voda a citron nám dávají mnoho přírodních výhod.

Přesto jsou ještě silnější, když jsou spojeny do lahodné citronové vody. Pitná voda z citrónu je mnohem užitečnější než nealkoholické nápoje, které mohou negativně ovlivnit vaše zdraví. Až příště budete chtít pít, je nejlepší nalít sklenici citronové vody a užít si ji. Budete oživovat v horkém dni a vy a vaše tělo se budete cítit mnohem lépe.


Přírodní maska ​​na akné, černé skvrny a stařeckých skvrn

Přírodní maska ​​na akné, černé skvrny a stařeckých skvrn

Health největší část, jsme velmi kritičtí ošetření pleti a odstranění nedostatků, jako jsou černé skvrny, skvrny a vyrážky. Bohužel , kůži často mezi všemi nepříznivých vnějších faktorů , že zkazit svůj vzhled a vedou ke vzniku lézí vstřelené póry a jiné defekty. Problémem je, že kosmetické výrobky pro péči o pleť z velké části jsou velmi drahé a proto nedostupné pro většinu lidí.

(Krása)

ŠEst oleje pro růst vlasů

ŠEst oleje pro růst vlasů

Zdraví Většina lidí s úžasem léčit své vlasy, a to je, bohužel, velmi často ovlivněna různé faktory, které ji mohou oslabit, aby se suché a dokonce vést ke ztrátě . Přednostně děláme naši volbu ve prospěch obchodů, když chceme obnovit vlasy a stimulovat jejich růst. Nicméně některé z nich jsou strašně drahé nebo neposkytují očekávané výsledky.

(Krása)